Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. no tak dama z dzikiem nie kce miec nic wspolnego to zrozumiale ;) ciagle tzrymamy kciuki
  2. [quote name='LAZY']Ale ja ni mom... :oops:[/quote] ee takiej odpowiedzi nie uznaje ;)
  3. hihihi dziekujemy :D i siem cieszymy ze sie podoba ;D
  4. o qrcze jaka ona jest olbrzymi aa Agacia jaka maluta
  5. hehehehehehe dziekuje za docenienie mojej bujnej wyobrazni ;)
  6. [quote name='lothia']dbsst ja rozumiem że to alergik i nie wiele może jeść ale doprowadzić psa do takiego stanu żeby korę obgryzała to już lekka przesada :lol:[/quote] hehehehehehe ona ma rozdwojenie jazni i mysli ze jest kornikiem ;)
  7. hehehehehe sayma nie nerwuj mnie ;) a Szpila jest teraz na nowej diecie bedzie sie odzywiac korzonkami i kora ;) hehhehehe Magda mam nadzieje ze mi szczerze zazdroscisz takiego prosiaczkowatego sasiedztwa ;) :lol:
  8. hmmmmmmmmmmmm nie widze fot :evilbat:
  9. hehehehe jak juz sie przeprowadzac to w wypasone sasiedztwo ;)
  10. Lazy dziekuje :oops: teraz jak przyjedziesz to mam nadzieje ze juz ja na zywo zobaczysz
  11. qrde jak jej do twarzy :roll: w tych tulipkach
  12. qrcze jaki kochany zabek [img]http://img125.echo.cx/img125/3699/resizeofimg07686dg.jpg[/img] jak ja lubic takie zabki :D
  13. hihihihihihi sasiadka ;)
  14. buuuuuuuuuhahahahah zarabisty prosiaczek i co wychodza Ci foty ;)
  15. [quote name='Alicjarydzewska']Jesteście debesciarskie z tymi fotkami :wink:[/quote] hihihihihihihiihi dzieki ale to moj pies i moj kolega sie spisali na 5 a nie ja
  16. [quote name='adda'][quote name='dbsst']adda [b]jak nie bedziesz mogla zmiescic torciku[/b] to Ci pomoge :D[/quote] Niemożliwa jest taka możliwość :lol:[/quote] qrcze ale ja dalej bede miec nadzieje :lol:
  17. WIELKIE :bzui: dla babci adda jak nie bedziesz mogla zmiescic torciku to Ci pomoge :D
  18. [quote name='Siostra'][b]debe[/b], coś mi się zdaje, że z Twoimi detektywistycznymi zapędami lada dzień będziesz poważną konkurencją dla Rutkowskiego :D . O komisarzu Zawadzie nie wspominając hehehe :P[/quote] hehehehehe ciekawe jak blisko prawdy jestem ;)
  19. [quote name='tajdzi']Ale czy Wind nie jedzie teraz na urlopik?[/quote] ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiicho ;) a zreszta druga nominowana jest tajdzi - sliczna wiosenna - ma wiele psow w koncu schroniskowe tez jej ;)
  20. [quote name='adda']No miałam nadzieję, ze właśnie wypepłałaś :lol:[/quote] niestety ale jakbym wiedzial to mozesz liczyc na moje peplanie i z checia bym wygadala ;)
  21. [quote name='daga10011']cos za cos :lol: .Dla takich fotek warto sie poswiecic :P[/quote] hehehehe w sumie ;)
  22. [quote name='adda']Ty coś wiesz... :roll: :D[/quote] jakbym wiedziala to bym juz pewnie wypeplala wiec nie ma szans zeby kiedy kolwiek Wind mi powiedziala ;) qogo bedzie meczyc
  23. tyż mi sie podoba niestety ja tylko za wabik robilam :(
×
×
  • Create New...