Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. hehehehehehe :D tak mi mowcie rosne w piorka :D
  2. [url]http://foto.onet.pl/upload/19/75/_482267_n.jpg[/url] ten jest zarabisty uwielbiam takie :D
  3. [quote name='Agga']nie gadac kurna dawac zdjecia dbsst obijasz sie:P[/quote] :P :lol: Koma a nawte mu pol nosa myknelam tak jakos mi sie reka obsunela :roll:
  4. [quote name='Koma']Daga to bierz pędzel i swoim też pręgi domaluj :)[/quote] hahaha ja Ci moge paste do butow odstapic ;)
  5. wez przestan jakby mial krzyzyk na klacie to wypisz wtmaluj moja Szpila :D
  6. [quote name='Agga']Sarcia czuje sie hmmmm tak sobie....nadal dostaje zastrzyki ale idzie ku lepszemu :wink:[/quote] no to dobrze ze idzie ku lepszemu :D
  7. hehehe kangur jaki ;) :D
  8. a to moj zestresowany pies zdjecia typu pies spi takie samo jak inne ;) [img]http://img182.echo.cx/img182/1697/s4za.jpg[/img]
  9. [quote name='Koma']To dbsst taka straszna?? :o :lol:[/quote] heheheh sie wie ;) :D
  10. hehehehehehehe :D :D :D jaki jestem postrach wlasnego topiku :D
  11. jaki hipopotam :D [img]http://foto.onet.pl/upload/26/33/_482228_n.jpg[/img] :iloveyou:
  12. koniec tych amorow ;) :lol: ja z dzisiejszej wycieczki na Cytadele polecam goraco darmowe wycieczki ze Starszymi Osobami :D [img]http://img182.echo.cx/img182/6585/obraz1135ph.jpg[/img]
  13. [quote name='KaRa_TC']wow sam sprzatjący się topik :lol:[/quote] boi sie mnie :D
  14. hwhwhw sam sie sprzata ;) ja mam raczki tu ;) :D
  15. [quote name='daga10011']haha...bardzo mily off topic :lol:[/quote] hehehe to dzieki WAM tak tu milo :D
  16. [quote name='KaRa_TC']Oj to już się poprawiam i je zaraz wstawiam :lol:[/quote] ja mysle a qrolik czadzik ale juz ne chce tam pisac bo tylko gadam i gadam a nie daje fot ;)
  17. [quote name='daga10011']pokazalam w swoim topiku 8) .nie chcialam Twojego zasmiecac :wink:[/quote] wrrrrrrrrrrrrrr wrrrrrrrrrrrrr wrrrrrrrrrrrr jak slyysze o zasmiecaniu ;) tu i tak jest drugo off ;) wiec juz bardziej nie da sie go zasmiecic ;)
  18. [quote name='KaRa_TC']Nie są :lol:[/quote] ooooooooo minusik minusik
  19. [quote name='KaRa_TC']Dbsst ładne wychodzą gdy się trafi nieruchomy model :lol: a u takiego u mnie trudno :lol:[/quote] mam nadzieje ze one juz sa na makro ;)
  20. [quote name='Koma']Dbsst jaka dyskryminacja?? 8) Poszperam może jakiegos bokserka mam :)[/quote] no tak lepiej ;)
  21. [quote name='KaRa_TC']Lubi ktoś szyneczkę? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis/a5.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis/a4.jpg[/img][/quote] rewelacja takie zdjecia ladne masz robic :D
  22. Dagus pokaz makrusa :D
  23. jak sie czuje Sarcia
  24. to jest jawna dyskryminacja bokserow ;) Aga fajowe szczegolnie bassecik pikny :D
  25. super ogonek :D leniwcu ;) :d
×
×
  • Create New...