[quote name='Wojtek'][quote]a tu odsiwezam mojego kochanego TZ, [/quote]
[quote]hihii nawet nie calkiem tylko bardzo bo MOJ [/quote]
... itp., itd...
dbsst, musiałaś chyba sobie nieźle nagrabić skoro tak mu cukrujesz 8)[/quote]
no wlasnie nie to on sobie grabi bo znowyu w delegacji :evilbat:
[size=1]a ja tesknie [/size]
heheh Ewelina widze ze mamy podobny styl domowy ;) :lol:
sh_maniak fiu fiu