Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='daga10011']ogladamy :evilbat: ....wam tez dogo nie chodzilo????????? :-?[/quote] noooooooooo bez dogo jak bez reki w sieci :-?
  2. [quote name='ewelinabuck']nie ma to jak dres zawsze w domu :lol: :lol: :lol:[/quote] heheh raczej szata krolewska ;)
  3. nic nie wstawiam Wy nie ogladacie to ja nie wstawiam ;)
  4. [b]STO LAT STO LAT [/b] 11 lat łoł wspaniale za Sarusie :D i jej koseczki zeby wytrzymaly drugie tyle :D :drinking:
  5. [quote name='daga10011']bo takie fotki dawalas ze nie bylo widac 8)[/quote] dobra dobra
  6. [quote name='Wojtek']Aaaa, to rozumiem... Chłop poza domem, w domu nieład... 8) :lol:[/quote] hehehehehe nie przesadzajmy ;)
  7. no widzicie jak patrzycie ;)
  8. [quote name='KaRa_TC']A teraz Dbsst coś dla Ciebie :wink: Nochal :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/g7.jpg[/img] Zgadnij,której czekolady :lol:[/quote] piekny jest ten nochal stawiam ze nalezy do Delty :roll:
  9. a oto moj najukochanszy krzyzyk na moim najukochanszym ciele :D [img]http://img196.echo.cx/img196/1628/obraz0331wr.jpg[/img] [img]http://img196.echo.cx/img196/7092/obraz0382hv.jpg[/img] [img]http://img196.echo.cx/img196/5755/obraz0341yi.jpg[/img]
  10. o qrcze Magda extra :D
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']dzieki Wam wielkie ale prosze nie przesadzajcie bo obrosne w piorka i odlce ;) :lol:[/quote]nie odlatuj :([/quote] hehehehe postaram sie ;) :lol:
  12. [quote name='maga18'][quote name='dbsst'][quote name='malawaszka']:o qa uchole to mu rosną ciągle"???? :o :angel: :angel: :angel: i jaki ma sweterek :klacz: :D[/quote] dokladnie uszy jakby juz z malego slonia a nie z nietoperka :D[/quote] uszy juz mu chyba nie rosna, ale wlosy na uszach owszem ;)[/quote] oj tam nie znasz sie :wink: :lol: on wyrosnie na slonia :D
  13. [quote name='Wojtek'][quote]a tu odsiwezam mojego kochanego TZ, [/quote] [quote]hihii nawet nie calkiem tylko bardzo bo MOJ [/quote] ... itp., itd... dbsst, musiałaś chyba sobie nieźle nagrabić skoro tak mu cukrujesz 8)[/quote] no wlasnie nie to on sobie grabi bo znowyu w delegacji :evilbat: [size=1]a ja tesknie [/size] heheh Ewelina widze ze mamy podobny styl domowy ;) :lol: sh_maniak fiu fiu
  14. [quote name='Camara']Siostra... to jest rewelacyjne ujęcie :wink: [quote][img]http://img270.echo.cx/img270/2606/marniun3sc.jpg[/img][/quote] ale to dwóch małych dziewczynek... po prostu wzruszające :loveu: [quote] [img]http://img270.echo.cx/img270/2346/marniu1se.jpg[/img] [/quote] i rzeczywiście coś z tym pokrewieństwem Niuni z dogami jest... ona jest okropnie wielka jak na swój wiek :o[/quote] az lza siw w oku kreci :D jak to male serducho teraz musi chulac :D ma taka WSPANIALA RODZINE :D
  15. dzieki Wam wielkie ale prosze nie przesadzajcie bo obrosne w piorka i odlce ;) :lol:
  16. troche Cie ne bylo :evilbat:
  17. mozesz sobie meczyc wiecej nie mam a pomysl byl..............................moj :D bo chcialam miec zdjecie z moja torba :D waszka dzieki :D
  18. [quote name='daga10011']dbst-jestes piekna kobieta :lilangel:[/quote] qrcze Daga dzieki ale nie przesadzaj plizzzzzzzzzzzzzzzz ;) myslalam ze juz spisz ;)
  19. a o z przodu z moja ukochana torba [size=1]reprezentacji polski z 76 roku :d[/size] [img]http://img186.echo.cx/img186/2417/obraz0824ns.jpg[/img]
  20. [quote name='sayma']TY???? a jak sama sobie zrobiłaś ihihihh ja mówiłam o tych które robił Marcin Tobie!!!!!!!!!!!!! A Twoje na Moje miasto są zarąbiste serio serio :klacz:[/quote] aaaaaaaaaaaaaaa chyba ze tak dziekuje :D
  21. [quote name='sayma']hahahha no właśnie tam byłam rewelka!!!!! Pokłony dla Marcina ten to ma reke do tego[/quote] [b]te wszystkie zdjecia robilam ja[/b] akurat :evilbat:
  22. wez taki stres widzialas nowa galerie 8) cos dla fanow Marcina ;)
  23. no nie wierze http://img38.echo.cx/img38/1159/31lu.jpg komus sie snia biale misie ;) :lol:
  24. powoli zbieram sie spac jutro bede krotko bo sie uczyc zamierzam ;)
  25. [quote name='daga10011']wpadne na pewno-le przed badaniem bede bardzo nerwowa-a po badaniu-zalezy od wynikow :-?[/quote] oj wez nie nastawiaj sie :D
×
×
  • Create New...