Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. qrde to baaaaaaaaaaaaaaaardzo niedobrze ze nie ma domkow psia kosc moj to tez Ksiaze Karol :-?
  2. :angel: :angel: :angel: super :D gang koci
  3. [quote name='KaRa_TC']A gdzie są zdjęcia Szpili? :evilbat:[/quote] brak tu takie gorace tematy ze nie moge corci wstawiac ;) Ala hihihihi NIGDY ;) :lol:
  4. normalne wariatki ;)
  5. [quote name='Alfik']Szkoda,że nie można dziedziczyć tego co się chce :lol: Już ja bym sobie wybraŁa to i owo :lol:[/quote] hehehe ja bym owo od cioci saymy wziela ;)
  6. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'] pazdziernik kurs [b]na Kare i jej dobytek ;) :D[/b] [/quote] To tak zabrzmiało jakbyś chciała mnie obrabować :lol: :lol: :lol:[/quote] hahaha kto wie czy Spikea nie ukradne ;) biedne koty szczurzy sie im w oczach ;)
  7. [quote name='daga10011']po kims trzeba dziedziczyc :lol:[/quote] qrcze ze ja po tej cioteczce nie odziedziczylam takiegoi towaru :lol:
  8. [quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']i ja sie usmialam ;) Ka-ka jak Szpila mialaby 83 w klacie to ja chodzilabym jak paw ;) no i licze ze na jesieni bedziesz sie meldowac czesto na bawienie mojej Szpili ;)[/quote]miseczka B albo C :o[/quote] hahahahha no tak to zdradze sekret Szpilka niema takiej miseczki ;) :lol:[/quote] hahhaha pewnie bo Szpila ma D nie powiem po kim :roll: :wink: :D[/quote] hahaha no ciekawe po kim no mow :D bo nie wiem ;)[/quote] ihihihih no nie, powiem tylko że po swojej najukochańszej cioci :wink: :oops: ihihihihihih[/quote] hehehehehe mowisz ze odziedziczyla po cioteczce :D
  9. [quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']i ja sie usmialam ;) Ka-ka jak Szpila mialaby 83 w klacie to ja chodzilabym jak paw ;) no i licze ze na jesieni bedziesz sie meldowac czesto na bawienie mojej Szpili ;)[/quote]miseczka B albo C :o[/quote] hahahahha no tak to zdradze sekret Szpilka niema takiej miseczki ;) :lol:[/quote] hahhaha pewnie bo Szpila ma D nie powiem po kim :roll: :wink: :D[/quote] hahaha no ciekawe po kim no mow :D bo nie wiem ;)
  10. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='malawaszka']hahah no tak - bo One o takich uzonych sprawach mówiły :lol:[/quote] nio wlasnie a teraz beda sie nami zajmowac :D tez beda miec fajnie :D[/quote]oj będą i to koniecznie :multi: :multi: :multi:[/quote] hehehe alez ja madrze godam ;)
  11. heheheh jakie wariaty :D
  12. przepiekne zdjecie w moich kolorach ;) a moze [b]BA[/b]LBINA [size=1]albo Barba (to po lacinie wlos brody a koniki maja takie fajne wloski [/size];) ) :oops:
  13. [img]http://img215.echo.cx/img215/2140/37zx1.jpg[/img] :o o dzizys ja przez cale Szpilkowe zycie nawet polowy tego nie zbiore Odkladaj nam na zime ten bialy puszek Szpila bedziemiala piekny plaszczyk ;)
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']i ja sie usmialam ;) Ka-ka jak Szpila mialaby 83 w klacie to ja chodzilabym jak paw ;) no i licze ze na jesieni bedziesz sie meldowac czesto na bawienie mojej Szpili ;)[/quote]miseczka B albo C :o[/quote] hahahahha no tak to zdradze sekret Szpilka niema takiej miseczki ;) :lol:
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='adda'][quote name='dbsst']i naprawde ja nie wiem jak to sie dzieje ;)[/quote] Yhyyy... [size=1]czarownico[/size] :lol:[/quote]mojom bielizniacom siostre mnie tu wyzywasz :evil: a kysz :lol:[/quote] hihihi przyszly moje plecy ;) siostrzane :D blizniacze wrecz ;) :lol:
  16. [quote name='Siostra']hahaha, makijaż permanentny :lol: Wygląda raczej jak dobrze grypsująca po długoletnim wyroku. :wink: Wczoraj Bertaś pierwszy raz była w ogródku piwnym, na spotkaniu z Ulą i Agą z DGM i zachowywała się prawie wzorowo. Widać knajpiany z niej typ :D[/quote] hehehehe ma to po mnie ;)
  17. siupel :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
  18. szaraduszko G R A T U L U J E teraz znaczy sie mgr inz SZARADUSZKO :) i magazyniera gratuluje i zrebaczka :D :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
  19. [quote name='malawaszka']hahah no tak - bo One o takich uzonych sprawach mówiły :lol:[/quote] nio wlasnie a teraz beda sie nami zajmowac :D tez beda miec fajnie :D
  20. w sobote piesz sie na forty :D tym bardziej ze na ten weekend mam aparat czy ktos jest chetny :D wrazie co dajcie cyna na galerii na Szpilce albo na gg 8176613 :D
  21. [quote name='adda'][quote name='dbsst']o nie tylko nie naga ;)[/quote] Ja tam nie wiem jaka Ty jesteś, jak TZ robi Ci coś po czym potem spotyka go coś niemiłego :roll:[/quote] hihi ubrana a to cos to naprzyklad jak mi kradnie frytki z talerza :evil: potem cierpi bo jego jedzenie naprzyklad laduje na podlodze i naprawde ja nie wiem jak to sie dzieje ;)
  22. [quote name='adda'][quote name='dbsst']i teraz systko na mnie [/quote] Taka jest naga prawda :roll:[/quote] o ni etylko nie naga ;)
  23. no nie moge :iloveyou: taka duza a taka delikatniusia :D
  24. [quote name='adda'][quote name='dbsst']przy Was nic nie mozna powiedziec :lol:[/quote] A to nasza wina, że Ty jakieś tutaj świństwa opowiadasz? :oops:[/quote] hahaha tak i teraz systko na mnie piknie no piknie ;) a mowia ze to faceci sa zbereznicy 8)
  25. [quote name='malawaszka']no niee debest ucięłaś taką coekawą rozmowę :lol:[/quote] juz za powaznie bylo i nie moglam nic od siebie dorzucic ;) :lol:
×
×
  • Create New...