-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='LAURA']thx :oops: :)[/quote] nie thx tylko jakas jeszcze fotke daj :D
-
:o ćliczna dziewczyna z Ciebie :angel: :angel: :angel: i super fota :D
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[b]G A D U L Y[/b] :evilbat: -
hehehe prosze jaki wyryw :D
-
[quote name='HankaRupczewska']I jeszcze absolutnie specjalnie dla Debestki : Za rok, może dwa, schodami na strych...... [img]http://img306.imageshack.us/img306/8021/koniknab4tz.jpg[/img] Ten koniś jest TWÓJ - no może trochę też Szpileczki ....[/quote] jajcia jajcia jajcia normalnie sie wzruszylam :D DZIEKUJE :angel: tylko nie wiem czy sie konikiem ze Szpila podziele samolub jestem :d ŚLICZNY jest koniczek :D [img]http://img326.imageshack.us/img326/9985/ziantykiewicz6af.jpg[/img] i zezulec jest CUDNIASTY :angel:
-
[quote name='Agga'][img]http://img156.imageshack.us/img156/4899/fotosy0019kz.jpg[/img][/quote] o jeżu jakie piekne falafele do cmokania i jaka slodziutka mineczka :D
-
[quote name='Alicjarydzewska']Agabass szkoli Gomeza a Gomez Demonika :lol:[/quote] he he he tylko Szpila dama :d no i ja :D ;)
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
dbsst replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[*] :( piekne Zaklamane Oczy :D -
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']oj chyba kogoś sprzątanie wciągnęło..... :lol:[/quote] nie bylam wymeczyc moja zolzoline ;) i sie byczylam przed tv :D[/quote] :evil: to ty się byczysz przed TV a ja ci w taką parówę RR trenuje :-?[/quote] ja kilka chwil poswiecilam na cw Szpili i na jej muskuly :D to tez ciezka charowa ;) jak dzis RR sie spisal :D moj piekny Rumak :D
-
oj byl :oops: 8)
-
[quote name='Alicjarydzewska']oj chyba kogoś sprzątanie wciągnęło..... :lol:[/quote] nie bylam wymeczyc moja zolzoline ;) i sie byczylam przed tv :D
-
[quote name='Alicjarydzewska']Ha ha ha :lol: ciekawe co TZ powie :roll: Biedny Demonik szukał siakieś fajnej grzywki i nic.... :-? Dbsst [b]faftycznie miałaś Czarne Stopy[/b]:o :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] oj tam odrazu czarne leTko popielate ja bym je nazwala ale wymylam przed wyjsciem z fortow :D biedny Demon bedzie prawdziwym Casanova jak bedzie sie tak przy Gomezie chowac a tak pozatym ten to ma bajere :D
-
hahahahahah HA HA HA [size=1]kogos ukatrupie[/size]
-
heheh my sie do cieczki jeszcze nie szykujemy ;) po juz kawalek jestesmy i to spory bo okolo 70 dni ;) moze byc :D
-
[img]http://img322.imageshack.us/img322/3415/hpim12204vo7fd.jpg[/img] [img]http://img18.imageshack.us/img18/9329/picture0920ka.jpg[/img] superanckie foty :d
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='agabass']później bo muszę posprzątać niestety[/quote]no to nie trzeba było bagałanić :evilbat:[/quote] Wlasnie nie trzeba bylo
-
[quote name='Justa']Ja jestem teraz do soboty w wawce wiec jestem otwarta na propozycje :D :lol: Może zbierzemy jakąś większą grupe? :D[/quote] :angel: to zaczynamy kombinowac :D
-
[quote name='Wojtek']:o O KURDE MOL! Nic o zlocie nie wiem...[/quote] :eek2: :scared: juz Ci szukam linka moj drogi [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=22830]o tu jest o Zlocie[/url]
-
[img]http://img334.imageshack.us/img334/8569/10005869ro.jpg[/img] :angel:
-
[quote name='Justa']Ja mam nadzieje, że niedługo Szpilowa i Galucha sie poznają :evilbat: 8) :lol:[/quote] :angel: jestem za
-
[quote name='agabass']później bo muszę posprzątać niestety[/quote] :bigcry:
-
foty foty foty
-
[quote name='agabass']jak tam Czarna Stopa po wczorajszym i buzi dla Szpilosławy :diabloti:[/quote] :P ja niezle a Szpila no coz spi ;) odezwala sie Biala Stopa hahahah
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska']Malawaszka jeszcze śpi :wink: , ale panie siem częstują :wink: Smacznego[/quote] dziekuje ;) :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska']Modelinka wygląda jakby zderzyła się z drzewkiem :lol:[/quote] hehehe ona sie zderza jak leci za pilka to nie patrzy jak biegnie i czasem wpada na rozne takie tam :oops: ale mysle ze robi to celowo zeby miec sliczny profil ;) Kara tu sa kwiaty [img]http://img350.imageshack.us/img350/6820/kwiaty7ht.gif[/img] i prezecik [img]http://img350.imageshack.us/img350/5686/152wx.gif[/img]