-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
jak bede miec aparacik to fot beda miliony ale narazie :( no dobra to :drinking: 8)
-
ojojojojojo aby wiecej takich dlugasnych ozorkow ;) qrcz ja tez musze cos nabroic zeby potem dostac takie piekne zdjecie :D
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
dbsst replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='Camara'][quote name='dbsst'] :o charty na pol etatu :D [/quote] i na całe szczęście krótkodystansowe, zgodna z nas grupa: takie z nich charty jak ze mnie kolarz terenowy :oops:[/quote] :cunao: :cunao: :cunao: -
ja kce foteczki ja kce foteczki
-
hihi mamy swieto to jeszcze cos wrzuce ;) ale jaja slyszalas 400 stron :D [img]http://img153.imageshack.us/img153/4314/obraz1872ab.jpg[/img]
-
[quote name='Justi0022'][quote name='dbsst']ja naprawde jestem w szoku serio serio[/quote] Że kochamy ?? Czy, że 400 strona?? Bez Szpili nic nie byłoby takie samo :P[/quote] :oops: heheh ze to systko :oops: Dziekujemy jeszcze RAZ :buzi:
-
ja naprawde jestem w szoku serio serio
-
[img]http://img310.imageshack.us/img310/8252/obraz1798tv.jpg[/img] DZIEKUJE ZE WYTRZYMALISCIE ZE MNA AZ TYLE STRON :buzi: dla WAS i :tort:
-
[quote name='Alicjarydzewska']JUŻ MAMY 4 0 0 STRONKĘ :drinking: :drinking: :drinking: :laola:[/quote] :o :drinking:
-
[img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/rozniaki/r7.jpg[/img] extra fota a sasiada to wcale nie widac :(
-
Justa jaka piekna czarna mordka :D heheh jakos to bedzie ze ile stron :o
-
ale sliczne zdjecia wakacyjne
-
ja smaruje alantanem takie rzeczy :d lagodzi wi w ogole Szpila znowu wyczochrana biedny pies odechce sie jej ciac ;) Wielki shogun dziekuje Wam za dobre slowo ;) [img]http://img310.imageshack.us/img310/9256/obraz2218yr.jpg[/img]
-
hehehe no i bylo goraca jak o na lato przystaje a teraz chlodem powiewa bo nie ma wiesci z Paryza :( ja z niepokoju usycham
-
w przedniej lapie 2 pazur lapa prawa opatrunek na dworek a tak to "oddycha" rana :D
-
[quote name='Justi0022'][quote name='dbsst']o nie ja juz jej nie miziam ona juz ucieka przedemna[/quote] czemu ucieka :o[/quote] bo ja dzos maltretuje buziakami bo ma biedny pazureczek
-
:angel: a nio koffany tylko czemu znowu pazur ma zdarty tak mysle moze jej jakims kremem sparowac te pazury zeby mocniejsze byly z jakas wit B czy cos
-
o nie ja juz jej nie miziam ona juz ucieka przedemna
-
robi sie :d [img]http://img297.imageshack.us/img297/5427/obraz2141ex.jpg[/img] tak wyglada wymiziany piechol ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[img]http://img347.imageshack.us/img347/408/p71800113il.jpg[/img] :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: iiiiiiiiiiiiii jaka slicznotka :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska']Wycmokać mi tu proszę Modelinkę po faflach :calus:[/quote] wycmokanowaniana ;)
-
[quote name='Siostra']Póki co świetnie robią za [b]nałożnice[/b] :lol: Oto przykład: [img]http://img324.imageshack.us/img324/6625/p1011966a5kv.jpg[/img] Zbliżonko :wink: [img]http://img324.imageshack.us/img324/3159/p1011967a5ez.jpg[/img] I jeszcze z Nandą ze strasznym okiem :o [img]http://img324.imageshack.us/img324/7437/p1011968a2qb.jpg[/img] Tak to właśnie wygląda :D[/quote] normalnie Raj w wyrku rewela i te lapy wyciagniete buuuuuuuuuuuuuuhahahhahahaha Siostra wiecej takich fot a sie do Was sprowadze z moja lafirynda ;)
-
jestem zalamana Szpila znowu rozwalila sobie pazur na spacerze i kustyka i niemoge jej meczyc :/ wczoraj to ja spedzalam czas z moim TZ ktory ledwo co wrocil a w czwartek znowu wybywa cholercia jasna ten to sie najezdzi ;) widze ze tesknota byla wielka :) ;) hehehhe
-
[quote name='carragan'][quote name='dbsst'] ciekawe w jakich trawach takie piekne okazy zyja :lol:[/quote] Wyobraz sobie,ze w naszych,swoiskich polskich trawach.....Nie slychane rzeczy,prawda ? :wink: :D[/quote] no faktycznie nie slychaba rzecz takie chrzaszczyki ;) w naszych trawach :D a Żubrzyka nos sle :buzi:
-
[img]http://img.photobucket.com/albums/v318/eselin/Max/569c4a6f.jpg[/img] no nie mam wiecej pytan jaki calusiak piekny :D :angel: