-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Alicjarydzewska']No wiesz co my tu z RR takie 2 grzeczne żuczki przy kompie i nas nie koffasz :([/quote] juz Was nie niekoffam juz znowu zaczynam Was koffac bo mi dokuczacie ;)
-
jutro jutro..............................:(
-
[quote name='Justa']dbsst czekam na wtorek :calus: tylko pamiętaj, żadnych piłek na wierzchu, bo psy zapomną o Bozym świecie :lol: A cóż to za obróżkę ma Szpilasta? :D[/quote] hihihi bez pilki to bedzie "dziwny" spacer ;) hihi a obrozke ma twarzowa to nie Szpila Was nie koffa tylko ja
-
ale sliczne zdjecia :D a to ostatnie istne cudenko
-
[quote name='Alicjarydzewska']A RR się załamał i poszedł spać :([/quote] alez on lamliwy a Szpila wlasnie robi podchody na kolana :evilbat:
-
nie do metra tylko zbiore systkich debili w jednym miejscu i ich wysadze na serio serio [img]http://img350.imageshack.us/img350/152/obraz2026jr.jpg[/img]
-
[quote name='lothia']no i bardzo dobrze :lol: ja też nie muszę się kryć , bo mój alergicznie reaguje na słowo dogomania :lol: , tylko z topiku o Gomezie zrobiłysmy topik o sobie :roll: chyba czas wrócić do tematu[/quote] hehehehe no dobra wrocmy do zboczka Gomcia ;)
-
[quote name='Justa']Widzę Szpila z garanatem w pysku :evilbat: :lol: 8)[/quote] hehehehehehe nio kce wysadzic systkich goopich wlascicieli psow Justa sliczny avantar :D oj Kara ;)
-
[quote name='lothia']teraz to już nie mam po co gumować tyle razy cytowałyście :wink: dobra Domi przeca wiem, że Ty wszystko dla naszego dobra, koffana dziewczyna jesteś :buzi: a Tz niech nie czyta i już[/quote] hihihi po pierwsze TZ nie trafi na ta galerie bo nie ogarnia klimatu po drugie tak zagadacie ze jak trafi to sie nie dokpoie a po trzecie TZ na kajakach udaje ze plywa ;) ja jestem kryta a WY :D
-
I Torpeda III Rzeczmaniackej ;) [img]http://img350.imageshack.us/img350/3752/obraz0977ol.jpg[/img] no moze troske jesce Was koffamy ale troske ;)
-
nie no jestescie przesliczne :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: na zadnym forum nie ma takich slicznych dziewczyn jak na naszym :D
-
[quote name='lothia'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='lothia']no wiecie jak możecie mnie tak oczerniać, ja grzecznie spać poszłam :lol: i nie przewróciłam się po drodze :evilbat:[/quote]a pokaż kolanka :wink:[/quote] kolanka widać na focie :lol: siniaczków niet tak Domi razem z Tobą poszłam [b]i z tym gościem którego TY ZŁAPAŁAŚ za rączkę na wystawce[/b]:evilbat:[/quote] heheh to ja akcje malolat przeprowadzilam dla naszego dobra a Ty mi noz w plecy hihihihihihihiihihihi
-
nie koffamy juz WAS Szpila sie cieszy bo sie rok szkolny skonczyl a ona rozszyfrowala zagadke nad zagadkami ;) Ajka jak milo Cie wiedziec w naszym burdello bum bum ;) Szpila ostatnio w ogole utytlana chadza
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']Agga ta osobka to taka jakbym ja ale to nie ja .....cyli klonik :wink:[/quote] raczej sobowtor :evil: :lol:[/quote] :lol: :lol: :lol:[/quote] to ni esmieszne a ten pies z czarna maorda to nie Szpila to jest jakis piatkowotwor :evil:[/quote]rany to samo miałam napisać tylko mi się to jakoś odmienić się nie dało :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] no cos Ty :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hihiiihihi mowisz Lothia ze poszlas spac ;) pewnie na jakas impre wyskoczylas :D
-
hihihihi Szpila i wystawa = Szpila i milony buziaczkow dla systkich :D Agga ja nie mam aparatu :( jestem geniuszem jestem geniuszem :lol: :wink: :fadein: [img]http://img317.imageshack.us/img317/7896/obraz0763dk.jpg[/img]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']Agga ta osobka to taka jakbym ja ale to nie ja .....cyli klonik :wink:[/quote] raczej sobowtor :evil: :lol:[/quote] :lol: :lol: :lol:[/quote] to ni esmieszne a ten pies z czarna maorda to nie Szpila to jest jakis piatkowotwor :evil:
-
[quote name='"asiunia"'][quote name='dbsst'][quote name='Agga'][img]http://img156.imageshack.us/img156/4899/fotosy0019kz.jpg[/img][/quote] o jeżu jakie piekne falafele do cmokania /quote] Hej!! Widze ze mamy to samo zboczenie :lol: :evilbat: Moja Meta na haslo"dawaj fafle wafle"chowa pysio gdzie moze :lol:[/quote] hehehehe bo my rasowe wariaty jestesmy a nasze psy maja z nami pieklo pieszczochowe ;) :lol:
-
ej ja tez kce ta historie miec u siebie agabass gdzie Ty!
-
a ja pliskam o takie nastrojowe foteCki :D
-
[quote name='Alicjarydzewska']Agga ta osobka to taka jakbym ja ale to nie ja .....cyli klonik :wink:[/quote] raczej sobowtor :evil: :lol:
-
JEST JEST JEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kara jak najwiecej 100 STRON :drinking:
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
dbsst replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
trzyma kciuki za koteCki co w oczy wpadaja :D -
juz za poscika juz za dwa posty bedzie 100 strona :D
-
[quote name='Marta Chmielewska']Taka impreza a mnie tam nie było... Lothia to się tak zalała, że gadała od rzeczy, zapraszała mnie do siebie z kolegami, co ona nie wyprawiała :wink: :D :D[/quote] :eek2: :scared: :cunao: to łobuzica hihi a mi powiedziala ze idzie spac ;) hihihihihihi Agga ta osobka to taka jakbym ja ale to nie ja :evil: :lol:
-
sliczna nasza dogomaniaczka ale jakas taka sknera po jednej fotce nam daje :( :lol: :wink: