Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='agabass']ja wypifszy już i idu nie długo do wyra medytować ale jescze czas[/quote] a ja czekam na TZ jestem o swiezym oddechu a wszelkie dowody zbrodni wyladowaly na smietniku jaka ja przykladna TZ ka jestem :lol:
  2. patrzcie co znalazlam mojego psa narkusa ;) :sg168: [img]http://img260.imageshack.us/img260/9948/obraz0761tr.jpg[/img]
  3. jaki przyczajony tygrys ukryty smok :angel:
  4. [quote name='Wojtecki']No to wróciliśmy :lol: Jak mówi przysłowie , wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. :D To był baardzo fajny wyjazd, dużo wrażeń i przygód :wink: Poświata zachowywała się bardzo dobrze... a jej Pan .... też 8) Przez kilka dni (przed konkursem) ćwiczyliśmy w lesie m. in. tropienie. Konkurs Tropowców i Posokowców - , któy niejako wieńczył nasze przygotowania - odbył się wczoraj (w sobotę -16-07-2005). Miał bardzo dramatyczny (ze względu na pogodę) przebieg. W ogóle szło to wszystko dosyc ślamazarnie i rozciągało się niemiłosiernie w czasie. Według planów organizatorów Konkursu - o godz. 14,00 miało być jego zakończenie, a my dopiero o 15,00 zostaliśmy wraz z trzema innymi pieskami (m.in Puzonem - Ilony) zawiezieni na szczyt góry z której rozpoczynały się ścieżki tropowe z "farbą". Na domiar złego - rozpętała się wielka burza z piorunami i ulewnym deszczem - i my przez godzinę siedzieliśmy w jakimś terenowym radzieckim jeszcze gaziku czekając aż przestanie lać deszcz i przejdzie nawałnica. Jak przestało padać - nie wiadomo będzie,czy dojdą sędziowie-gdyż droga tak rozmiękła,że już żaden samochód nie mógł na kilusetmetrową górę wjechać :-? Po kolejnych 40 minutach czekania - sędziowie doszli - na piechotę. i ruszyliśmy.... :-? cdn.....[/quote] :o i co dalej i co
  5. [quote name='agabass']pitupitupitulenie rozgadały się laski jak nigdy :lol: pijusy pospolite[/quote] apropo pici piffka kce
  6. [quote name='agabass']ja w temacie często też nie jestem ale się wpycham na chama :lol:[/quote] hehehe i ja sie na chama wciskam i to nawet na wlasny temacik hahahahahha Lazy amen ;) no moze z wyjatkiem tych fot bo czy one fajne to nie wiem ale napewno osmieszajace moja ssucz ;) :lol: :lol:
  7. [img]http://img190.imageshack.us/img190/3138/obraz9324xb.jpg[/img] kosa :angel:
  8. [quote name='Patka']dla stęsknionych a ja już tęsknię :( [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img60.imageshack.us/img60/7610/img35616bp.jpg[/img][/URL][/quote] :bigcry: ja kce nad morze
  9. [quote name='KaRa_TC']O cyzm gadacie?bo ja jak zawsze nie w temacie? :lol:[/quote] a tak se jak zwykle bez sensu 8)
  10. [quote name='agabass']kochliwa Pani kochliwy pies kurcze no co jest[/quote] heheheheh jestes niesamowita
  11. hahahahahah melomanki psa zaniedbuja :lol:
  12. [quote name='Alicjarydzewska']to my ciesyma się jusz teras :angel: :angel: :angel: A RR to taki układny tylko na szkoleniu ,jak tylko wyjdzie za teren lotniska to już mu palma odbija :wink:[/quote] jaki ma ped do nauki :d moj madry
  13. [img]http://img327.imageshack.us/img327/6695/obraz9215sm.jpg[/img] :iloveyou:
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']O Gwiazda Szpilencja ma serialik w swoim topiku :wink: A RR był dziś bardzo grzeczny i ładnie się uczył , i patrzył na gokarty i spadochrony :wink: i nie bojał :lol:[/quote] no proncie jaki odwazny moj RRek kochany taki grzeczny bedzie najgrzeczniejszym urwisem na Zlocie :D[/quote]a my przyjedziemy tylko jak nas bedziesz lubiać :-?[/quote] ale ja juz systkich lubiac i koffac
  15. [img]http://img191.imageshack.us/img191/4021/obraz9160yi.jpg[/img] zajebiste :oops:
  16. [img]http://img319.imageshack.us/img319/1423/obraz9117zn.jpg[/img] :lol: no juz przestan focic i chodz za mna :lol: kosa koseckie :D no i mama Lazy jest na fotach :angel: a nie tylko sama corcia :angel: ;)
  17. [img]http://img325.imageshack.us/img325/5554/46yd.jpg[/img] :o charty na pol etatu :D extra fota :angel: jupi jupi jupi :angel: ja Hania jakie sliczne te Dronki :D
  18. [img]http://img315.imageshack.us/img315/7625/obraz9926uw.jpg[/img] ja kochac takie krety zaspane :D nie no Lazy to teraz czuje sie zaskoczona wartobylo czekac na ta piekna krecia mordeczenke :d :buzi: w tego mini noska :D
  19. [quote name='Alicjarydzewska']O Gwiazda Szpilencja ma serialik w swoim topiku :wink: A RR był dziś bardzo grzeczny i ładnie się uczył , i patrzył na gokarty i spadochrony :wink: i nie bojał :lol:[/quote] no proncie jaki odwazny moj RRek kochany taki grzeczny bedzie najgrzeczniejszym urwisem na Zlocie :D
  20. [img]http://img263.imageshack.us/img263/3804/14ca.jpg[/img] nio nio nio :D dawno pani nie widzialam droga pani :D dziewuszki slicznosci jestescie :D
  21. a dziekkuje brrdzo:D
  22. [quote name='olekg18']debe ty juz na gogach :o[/quote] musialam wyjsc skoroswit wybiegac psa :x bo pozniej jest za goraca 0X
  23. [quote name='Olcia']a mod juz w drodze oj Lazy ja na Twoim miejscu juz bym zaczela portami trzasc :evilbat:[/quote] ja naprzyklad juz sie cyram jak Olcia tak ostro przemawia nie wiem jak Ty Lazy 8)
  24. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='LAURA']dbsst- to drugie jest świetne :lol: :lol: :lol: kogo chciałaś zabić? :lol:[/quote] heheh kcialam groznie wygladac ;)[/quote] Taaa dobrze wyglądać :evilbat: Ty zdolna do zabijania jesteś :lol: :lol: :lol: [b]A tam styłu na tym zdjęciu Marcin jest?[/b] :)[/quote] tiaaaaaaaaaa jest :D bystre oko masz :D
  25. zapodaj jeszcze jakas foteCke :D
×
×
  • Create New...