Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. haha ma chwile przerwy ;) Szpila lata z pilak po chalupie chyb asie dziewczyna ujarala ;) Siostra trzeba jakis mat dog zalozyc ;)
  2. [quote name='Wojtek'][quote name='dbsst']bym w koncu poznala Rodzyneczka mojego [/quote] Eeeee tam zaraz rodzyneczka, raczej zgniłego owoca, pączuszku kwiecisty :wink: 8) :lol:[/quote] :cunao: :bigcool: :wink:
  3. [img]http://img319.imageshack.us/img319/3535/obraz9621pz.jpg[/img] kosior :D fota hihihi ale sie usmialam pelne skupienie :D
  4. prosze jaki zgrany team :angel: nic tylko skakac do goory ze taka milosc miedzy nimi jest :D Justi ma racje dobrze ze ta milosc na koldre sie nie przeniosla ;) :lol:
  5. to ostatnie zdjecie niesamowite
  6. dzis mnie malo bedzie w sieci wiec :buzi: sle teraz i co 1 godzine jednego :buzi: w nochala prosze od nas przekazywac ;:D
  7. no to sie systko wyjasnilo i teraz kazdy sobie golnie i juz mamy z bani :drinking: a Ciebie zapraszam do sledzenia losow serialowych bohaterow :D bo nigdzi indziej nie spotkasz sie z takim zaangazowaniem i z taka zabawa jaka nam tu funduja rezyezy i rezyserka ;) no :drinking: i juz basta przejdzmy do serialiku :D
  8. [quote name='Wojtek'][b]Dbsst[/b], [b]kurde urlop kończe 19go sierpnia, pewnie nie dam rady pojechać na zlot.[/b].. :( [b]DOMINIKA[/b] - KOBIETA ŻYLETA - mój typ!!! :D 8)[/quote] łeeeeeeeeeeee a to pech na na wickend nie da rady bym w koncu poznala Rodzyneczka mojego ;) :lol: 8)
  9. no i mamy dym ;) :lol: ja proponuje najpierw przejsc nawet pobieznie przez wszystko a potem oceniac :D ;) a ekipa krecoca SERIAL jest debest :angel: hihi a Ci co go ogladaja jeszcze bardziej debest hihihihihihihihii no to zeby wiecej nieporozumien nie bylo :drinking: :drinking: :drinking:
  10. psia kosc TZ wrocil wczoraj z nienacka i juz nie dokonczylam tego trawiastego tematu ;) :lol: a moj sie wczoraj mulil :evilbat: komputer oczywiscie dobra spadam ja tylko teraz przelotem ;) KajaB my si echyba jeszcze nie znamy :D WITAM Cie u nas u milo Cie poznac :multi: a jak sie znamy to milo odswiezyc znajomosc ;)
  11. sodoma i gomora musze chyba jakis czerwony kwadracik wlepic w topiku :D
  12. moim zdaniem jest to medytacja i nastrojenie sie pozytywne do walki jaka zaraz bedzie musial stoczyc ze wsciekla bestia Lazy psem zabojcom pilek to moje zdanie na wyzej zamieszczona fotografie ;)
  13. czy bylo z Wami jakies piffo 8) :lol:
  14. qrcze REWELACJA foty a MODELINA pierwsza klasa :D :angel:
  15. [quote name='bernulka']dbsst wiem co to za ból. Najpierw miała się wabić AMFA - tatuś się nie zgodził , potem Marycha - ale mamy Ś.P. babcie Marysie, więc nie wypada :D Więc mamy boginie heroiny Here :D paździoszki[/quote] buuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahaha rewelacja :D no i wyszlo szydlo z worka ze Gomez i Szpila razem popalaja ;) :lol:
  16. jaka piekna spiochowa maskota :d :buzi: wielkie przesylam w tego nosa
  17. co ja sie mam psa narkomana ;) i do tego uzaleznionego od pieszczot :lol:
  18. [img]http://img260.imageshack.us/img260/7326/obraz0213ci.jpg[/img] a jak to wybieranie najlepszej trawy wytlumaczycie :evilbat: mam psa jaracza 8)
  19. [img]http://img239.imageshack.us/img239/1536/obraz9499xp.jpg[/img] nasza sliczna blondyneczka :iloveyou:
  20. [quote name='agabass']:diabloti: :peace:[/quote] hihi to jak TZ sie odwraca ;) zapodaj jakas fotecke lepiej
  21. heheh jest na fali fali zla :evilbat:
  22. :lilangel: 8) :lol: :lol: :lol:
  23. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='agabass']ja w temacie często też nie jestem ale się wpycham na chama :lol:[/quote]ło matko i co cham na to jak na niego się już wepchniesz :oops: Szpilcia jara trawkę :lol: :lol: :lol:[/quote] heheheheheh a no zostala przylapana na jaraniu zdjecia pojda do Gali i Vivy i gdzies tam jeszcze i modelina zostanie pograzona ;)
  24. [img]http://img325.imageshack.us/img325/7229/czips0194cp.jpg[/img] [size=1]jaka fifa[/size] :oops:
  25. [quote name='agabass']śpiewaki chóralne się znalazły :lol:[/quote] do TOZ-u do TOZ-u :lol: :lol: :lol: :lol: spiewakuja zamiast psa rozpieszczac
×
×
  • Create New...