Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='LAZY']Koneicznie sie z nim zabierz jak bedzie do mnie jechal!!! ja chetnie przyjuje wszystkich dogomaniaków! Z pobytu Dianki i Pawła u mnie bedzie bogata fotorelacja :lol:[/quote] :o ło to ja sie juz pakuje i lece ogladac foty takie uwielbiam naj naj naj :D [size=1]zakrapiane[/size] ;)
  2. [quote name='sayma'][quote name='dbsst']ej czemu nic sie tu nie dzieje :evilbat:[/quote] nooommm właśnie :cry: :( ani zdjęciowek, ani opowiadanek, ani fajnych tekstów ehhhhh może by co wypić ?? U Ciebie kiedyś pomogło, może i tu Wena przyczłapie ?? to za powrót mocy twórzcej :drinking: :drinking: :drinking:[/quote] no to pijem ;) :drinking:
  3. [quote name='LAZY'][quote name='dbsst'][quote name='LAZY'][quote name='Agga']Jaki obrzydliweic ale ona potem sie ze mna buziaczukuje :lol: LAZy zebym ja cie kochana nie wywiozła do lasu...hihih[/quote] A co w tym lesie robic będziemy? :evilbat:[/quote] no nie zaczyna sie :lol: Agga sklada niemoralne propozycje :D a taka mila dziewczyneczka :D A moj TZ jest w Szczecinie teraz :D[/quote] A co on w Szczecinie robi??? I czemu ja nic nie wiem??I czemu Ciebei z nim i ze Szpila nie ma?? Ja bym Was przenocowała!!![/quote] pojechal w delegacje :D z tym ze jutro jedzie do Gdanska :( jakby juutro jechal to ja bym sie z nim zabrala a tak to :( ............. hihi ale jeszcze kiedys pewnie bedzie jechal do Ciebie to sie moze z nim zabiore ;)
  4. hihihihihi ale dobrze kombinujesz ;) Gabciu ;)
  5. [quote name='LAZY'][quote name='Agga']Jaki obrzydliweic ale ona potem sie ze mna buziaczukuje :lol: LAZy zebym ja cie kochana nie wywiozła do lasu...hihih[/quote] A co w tym lesie robic będziemy? :evilbat:[/quote] no nie zaczyna sie :lol: Agga sklada niemoralne propozycje :D a taka mila dziewczyneczka :D A moj TZ jest w Szczecinie teraz :D
  6. cholercia ciekawe kto jest taki zly i nam sabotaz funduje Agga jak Ty marudzisz :D a u Ciebie w galerii pustki :P
  7. hihihi Agga obrzydliwiec Agga obrzydliwiec ;) :lol: 8)
  8. qrcze wiecie co sporo osob nie moze dostac sie na dgm co sie dzieje do jasnej ciasnej :evilbat:
  9. [quote name='LAZY'][quote name='Agga']LAZY najpierw z psem a potem ze mna.... :x :wink:[/quote] Takei są najsłodsze! Psychopatka, i to ompletna, i brzydzi sie calowania z psiakiem??? SŁYSZELISCIE!!! NA TACZKE JA NA TACZKE IW YWIESC Z MIASTA :evilbat: :lol:[/quote] jak najbardziej na TACZKE i to taka z duza iloscia gruzu zeby doopsko poodciskalo ;)
  10. [quote name='Agga'][quote name='dbsst'] qrde wiedzialam ze na WAS mozna liczyc :evilbat: :lol: Agga nie pekaj kiedys bede miala foty :D a w tworkach to razem bedziemy siedziec ;)[/quote] zawsze to raźniej... ciekawe kiedy te foty....[/quote] hihi no nie wiem kiedy te foty to ciezko powiedziec jeden plus ze jutro umowilam sie z Justa i z Agabass na spacer :D
  11. jakie slodziaki :d no nie nie moge co za poswiecenie ;) Kara jestem dumna :D
  12. [quote name='LAZY']Wracasz do normalnosci debe? Gdzie? Kiedy? Bo ja jakos tego nie widziec... :lol: :evilbat:[/quote] qrde wiedzialam ze na WAS mozna liczyc :evilbat: :lol: Agga nie pekaj kiedys bede miala foty :D a w tworkach to razem bedziemy siedziec ;)
  13. [quote name='LAZY']Dzisiaj padało...Buu..nie mam fot :([/quote] śkoda :(
  14. [quote name='LAZY'][quote name='dbsst'][quote name='LAZY']Trza debesciarze aparat zafundowac to i foty beda! :lol:[/quote] hehehe wtedy to dgm zmienilaby nazwe na debeswiromania ;)[/quote] Zawsze mozesz własne forum założyc... :wink: Ja chętnie sie tam zaloguje... :lol:[/quote] hehehehe to juz byla by przesada i samouwoielbienie ;) a tu po uszach dostane od kogos i ooooooooooo normalnieje :lol: :lol: :lol:
  15. [quote name='LAZY']Trza debesciarze aparat zafundowac to i foty beda! :lol:[/quote] hehehe wtedy to dgm zmienilaby nazwe na debeswiromania ;)
  16. [quote name='Camara'][quote name='dbsst'][quote name='Camara']khmm... to ja bym chciała jakieś foty pooglądac... przynajmniej na co 50 stronie gadania :wink: :evil_lol: ale siem odgryzłam :cunao:[/quote] heheheh jak wielki gryzon sie odgryzlas ;) :lol: Agga no niestety czym ja mam jej foty robic oczami jedyniemoge ale nie mam kabla usb do mozgu zeby potem zrzucic :( :lol:[/quote] wymienic mózg na bezprzewodowy :mdrmed:[/quote] cholera nie wiem czy da rade ten czuje ze przyrosl do czachy ;)
  17. [img]http://img318.imageshack.us/img318/9392/obraz9985ol.jpg[/img] jejeje jaka :iloveyou:
  18. heheheh no to musze zaczac mowic do Ciebie MISS :D ale z Ciebie siora ;) :lol:
  19. [quote name='Camara'][quote name='dbsst']kocia mamo a moze mniej gadania a wiecej F O T :lol:[/quote] i kto to mówi :o :lol: :lol: :lol:[/quote] heheh ja ;) sumienny OGLADACZ fot ;) :lol:
  20. [quote name='Camara']khmm... to ja bym chciała jakieś foty pooglądac... przynajmniej na co 50 stronie gadania :wink: :evil_lol: ale siem odgryzłam :cunao:[/quote] heheheh jak wielki gryzon sie odgryzlas ;) :lol: Agga no niestety czym ja mam jej foty robic oczami jedyniemoge ale nie mam kabla usb do mozgu zeby potem zrzucic :( :lol:
  21. [quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='sayma'][quote name='dbsst']hehehe Żmijki moje tak sumienie mnie ruszyla ze w tym topiku rozpusty siedzimy i w ogole ;) ale juz sie poprawiam :evil_lol: dzis nie mam zadnych zdjec wiec pozwalamy topikowi sie zawieruszyc ;)[/quote] o nieeee jak to nie ma to na co ja tyle czekam :evilbat: :evil: :wink:[/quote] a coz jamoge zrobic jak aparatu niet z Marcinem sie nie widzialam dzis i nie ma wczorajszych zdjec musicie uzbroic sie w cierpliwosc[/quote] taaa cierpliwość a myślisz, że to takie łatwe wrrrrrrrr :evilbat: :D Marciiinnn Marciiiin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil:[/quote] heheh dzis to ja sie juz z nim nie zobacze jutro tez nie :(
  22. kocia mamo a moze mniej gadania a wiecej F O T :lol:
  23. [quote name='baskomaniak'][quote name='agabass']dajcie ekipie odpocząć nich się wyluzują i przeżyją trochę przygód, które napewno zaprezentują w serialu, wyjazd doda im energi i pomysłów[/quote] O dzięki Ci wielkie za wyrozumiałość :modla: Ekipie też się należy mały urlopik, nieprawdaż? Prace nad serialem, choć na nieco wolniejszych obrotach, trwają cały czas. [size=2] Właśnie pracuję nad odcinkiem, jak Inspektor i Lissa... a tam czeka już na nich... [/size] :o [i]upsssss blblblblblbl[/i] Pozdrawiam. :D[/quote] o rany! co za zlosliwa bestia i teraz ja bede myslec co tam z Inspektorem i co tam z Lissa 8)
  24. Kociek przesliczny no dziewczyny trzeb asie szykowac do tego pepkowego ;) :drinking:
  25. [quote name='Camara'][img]http://img306.imageshack.us/img306/1739/p1000638b7ug.jpg[/img] jaka piękna galeria zdrowych ząbków :shiny:[/quote] i szczerych usmiechow :D
×
×
  • Create New...