-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Olcia']zaraz sie okarze ze szpila sama jedzie :D tylko kup jej od razu bilet do domu zeby sie cwaniara za bardzo nie rozchulala :lol:[/quote] heheh do domu ona z Ozzym wroci albo z innym przystojniakiem ;) Ala heheh wlasnie namawiam Ola tego pierwszego ze zdjecia zeby jechal z nami :D wiec jedziesz TZ szpilowa i moze Olo ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Olcia']dobra dobra juz nie gadam tylko jade :D , dzisiaj to juz mi tylko pozostalo do lozka jechac :lol:[/quote] no i ja sie ewakuluje do wyrastego bo cos mi sie wydaje ze poduszka za mna teskni i krzyczy zebym wrocila a ona mi ta nieobecnosc wybaczy ;)[/quote]ha ha czyli wszystkie jadą a ja dopiero jak wyleczę psa :evil:[/quote] jak Ty nie jedziesz to ja tez nie jade :evilbat:
-
hehehehe no prosze jak mnie juz zdazylas poznac :D
-
nie moge serio serio musi Wam wystarczyc to i tak wiele ;)
-
[quote name='Olcia']dobra dobra juz nie gadam tylko jade :D , dzisiaj to juz mi tylko pozostalo do lozka jechac :lol:[/quote] no i ja sie ewakuluje do wyrastego bo cos mi sie wydaje ze poduszka za mna teskni i krzyczy zebym wrocila a ona mi ta nieobecnosc wybaczy ;)
-
KINTE taki pokemon jak moj TZ slodki :D
-
[quote name='sayma']hihih tylko nie mów, że tylko jedna fotka z takimi klatowcami fajnymmmi, narobiłas smaku to teraz wrzuc jeszzce z jedna bo jest na co popatrzeć :wink: :D :D a piórowiec niech nie stresuje chłopaków bo siem komleksów nabawia i pozamykają w sobie, nooo i co wtedy............... :roll: :D[/quote] obiecalam ze wiecej fot nie wstawie ale spoko sesje cos czuje ze beda regularnie sie odbywac ;) a ten bysio w ogrodniczkach to multi witamina normalnie czepion karotenu i pilota ;)
-
nie w 3 persony jedziemy :D znaczy TZ Szpinakolada i ja ;) ale dzieku za propozycje ;) ale moze bagaz.................... ;) :oops: ale narazie to jedz :D
-
[quote name='LAZY'][quote name='dbsst']Lzay masz piekny avantarek :D[/quote] Dziękuje:)[/quote] Lazy* :oops: nie za moa co to ja dziekuje bo az milo sie robi na sercu jak sie na niego patrzy
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']hehehe jeden ten naj robil foty :d a ten w piorach to nie zdejmowal koszulki bo ma za duza klate i chlopaki mogli by stresa zlapac ;) :lol:[/quote]bojał sie coby chłopaki sie nie zamałały :lol:[/quote] hehehehe uciekli by jeszcze zaniechali cwiczen itd ;) Justa no wiesz raczej erotyki ;)
-
zarrrrrabiste sa te kociaczki i ja mam faworyta kto zgadnie ktorego ;)
-
[quote name='Olcia']ja tak czasami potrafie jechac gdzies a w ostatecznosci znalesc sie zupelnie gdzie indziej :D bedziemy sie gonic na trasie brum brum :lol: wlasnie mi sie przypomnialo byc to ja musze chociaz na chwile bo przecie mam prezent dla Waszki :lol:[/quote] hehehehe my Cie wielkim dlugasnym pksem bedziemy gonic ;) wrazie co zwalniaj i dawaj nam fory ;)
-
hehehe jeden ten naj robil foty :d a ten w piorach to nie zdejmowal koszulki bo ma za duza klate i chlopaki mogli by stresa zlapac ;) :lol:
-
[quote name='Olcia'][quote name='dbsst']hehehehehe no to niech bedzie te 80% :D[/quote] no wiesz moze na trasie kogos ciekawego spotkam :lol:[/quote] spotkasz spotkasz NAS :D
-
i jak Wam sie podobaja nasze znaczy ich banse ;)
-
hehehehehe no to niech bedzie te 80% :D
-
dobLa niespodziewanka :D [img]http://img292.imageshack.us/img292/9465/silownia0156rl.jpg[/img] to sie dzialo przed chwila :D kto zazdrosci no kto :D
-
nie moge jakie lanse tak to magiczny patyczek :D qrcze co sie dzieje
-
Lzay masz piekny avantarek :D
-
:o wlasnie 3 pol nagich facetow lata mi po mieszkaniu i sie ucza ustawiac na kulturystyczne pozy łooooooooooo zwiewam podziwiac ;)
-
wlasnie uleczalam kolege ;) a zdjec niet bo nie mam aparatku :(
-
[quote name='Olcia'][quote name='dbsst']Olcia czy Ty jedziesz na Zlot ????? :angel: :angel: :angel:[/quote] na 80% tak, ale nie wiem na ile dni, bo to zalezy jak ojciec bedzie sie sprawowal, bo to wlasnie bedzie etap rehabilitacji :D[/quote] o rehabilitacji mowisz jakis etap :D a jaki ;) qrcze to jedz :D niech to 80% zmieni sie w 100 ;)
-
Olcia czy Ty jedziesz na Zlot ????? :angel: :angel: :angel:
-
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhHhHHhahahah nie moge normalnie dzieki :buzi:
-
[quote name='Agga'][quote name='dbsst']ja kce foteczki ja kce foteczki[/quote] oj debciu kochana a wiesz co ja chce...ja tez wiele rzeczy kcem... dzis nie robiłam sarci foteczek...co nie oznacza ze nie zrobie :lol:[/quote] :evilbat: psia kostka :evilbat: :lol: