-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
ciekawe kiedy beda nowe foty :D
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[img]http://img329.imageshack.us/img329/990/6sierpien0533rp.jpg[/img] łoooooooooooooooo matko REWELACJA zostal zaatakowany przez czarne stworki :D a ten maluch co lezy rozwalony na reku jest mistrzem -
[quote name='agabass']ach ta Szpila Szpilosława co nas tutaj tak zabawia[/quote] hehehehe jak spacerek sie udal :D
-
[quote name='Weron_ciau'][quote name='dbsst']hehe ale teraz i tak malo tu gadamy :D czekamy na Asher az nas dogoni :D (mam nadzieje ze to nastapi i ze dzielna czytelniczka nie poddala sie ;) )[/quote] rozumiem czyta cały topic? czy jak?![/quote] zaczela :D (ale jak juz sie poddala to w zupelnosci to rozumiem ;) )
-
hehe ale teraz i tak malo tu gadamy :D czekamy na Asher az nas dogoni :D (mam nadzieje ze to nastapi i ze dzielna czytelniczka nie poddala sie ;) )
-
fajeniasty ten podpisik taki wakacyjny :D
-
[quote name='Olcia']chyba tak , bo nie mam wentylatorkow w domciu, ale za to komp mi padl i dopiero dzisiaj go reanimowalam, a mam cos kolo 300 maili do nadrobienia wrrrrrrrrr[/quote] a czy wsrod tych maili sa jakies zboczone :oops: bo jak tak to ja poprosze ;) chce Sayme wykonczyc mailami :D
-
[quote name='Weron_ciau'][quote name='dbsst']no dobla powiem prawde apataru nie mialam :oops:[/quote] aha 8) ale to nei wymówka na wielkie gadanie ;) 8)[/quote] psia kostka Werona wrocila i juz na bacznosc stac musze ;) :lol: :lol:
-
no dobla powiem prawde apataru nie mialam :oops:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no troszku mi się przytyło ostatnio :oops: :roll:[/quote] :eviltong: chodzi mi o inna WIELKOSC :evil: :lol: WIELKOSC DUSZY WIELKOSC SERCA tak wiesz romantic natura moja sie odzywa- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
hm takie czasy Werona ze czlowikowi gadulec sie wlaczy i o Bożym swiecie zapomina (myslicie ze lyknie ;) :lol: )
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Alu posłusznie melduję, że nie macie już w schronisku małej sznaucereczki :angel: :angel: :angel: właśnie wróciłam - zawiozłam ją do wspaniałego kochającego domku :angel:[/quote] suuuuuuuuuuuuuuper waszka jestes WIELKA- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
hehehe harcerska ;)
-
Werona nio nie wiem czy taka slodka moze Cie polknac w calosci taki tygrys ;)
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']WOW :o :o :o jakie DUŻE usta :o[/quote] :o mowisz moga konkurowac z ASTMANEM (o nie nie mialam peplac po topikach :oops: )
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
dbsst replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
dramat poprostu dramat :cry: -
granat zapodany czy dobrze sie spisalam ;) [img]http://img85.imageshack.us/img85/2738/silownia05469ut.jpg[/img]
-
slyszkalam ze qtos mnie wzywal [img]http://img85.imageshack.us/img85/7456/silownia0647uv.jpg[/img] wzywacie i macie oto jestem ja Szplencja ;) [img]http://img85.imageshack.us/img85/9986/silownia0595ji.jpg[/img] slyszalam rowniez ze Pani Miga moim kosztem kce sie rozrywac ;) [img]http://img85.imageshack.us/img85/8968/silownia057g5ax.jpg[/img] nio nio nio nie ladnie tak ;) :lol: [img]http://img85.imageshack.us/img85/7923/silownia0660oe.jpg[/img]
-
hahaha wariatki ;) :lol:
-
heheh jak bedziemy tak trzymac to nie bbedziemy mogly pisac ;) :lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
hahaha i systko jasne :D hahahaha beda to mutancie niedziwiedzie hahahahha -
:cry: wspolczuje Ci
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']adoptowalam :D zrobilam cos strasznego oddalam glos w plebiscycie i jestem zalamana bo moglam oddac tylko jeden a ja potrezbuje z 10 glosow ;?[/quote]no to bardzo niesprawiedliwe z tym jednym głosem :( ja też bym chciała więcej :-? Kurde , trzymajcie łapki żeby Ozzy wykurował sie do zlotu to chociaz w odwiedziny przyjade :-? bo inaczej mnie rozerwie :( :( :([/quote] Alicjo wiesz ze ja szczerze trzymam kciuki wczoraj zlapalam dola po pewnych wiadomosciach i sama zaczelam sie zastanawiac :cry: ale juz wplacilismy kaucje wiec trzeba jechac ;) ja mam dylemat czy brac Szpile bo jej sie uczulenie zaczyna :cry: wyszly jej krosty i gubi siersci :cry: to samo co rok temy (ale pozniej i mniej :) ) nie moge z nia teraz w zasadzie nigdzie chodzic oprocz naszego podworka bo tam jest piach i trawy na ktore nie jest uczulona :cry: mam nadzieje ze w Morsku bedzie oki
-
he he he nigdy !!!!!!!!!!!!!!! ;)
-
adoptowalam :D zrobilam cos strasznego oddalam glos w plebiscycie i jestem zalamana bo moglam oddac tylko jeden a ja potrezbuje z 10 glosow ;?