Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']siem nie dziwie ze marzy o wiekszym fotelu duzy chlopak musi miec duzy fotel :D[/quote]on ma do dyspozycji kanape , ale ubzdurał sobie że mężczyzna musi mieć swój fotelik :roll: :wink:[/quote] alez to nie bzduy to fakt a tak na marginesie Szpila u rodzicow tez ma swoj fotel ojca z niego wygryzla hahahahaha i teraz jak Szpila jest u rodzicow to on juz bez gadania zmienia miejscowe :evilbat: :lol:
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']Justa nie wierze w to ze Galina moze brzydko wygladac nie wierze dziewczyny nie powinnam tego mowic ale Szpila jest glownym generatorem pradu na warszawe ;) :lol:[/quote] :lol: :lol: to co W-awka zrobi jak Szpila będzie na wakacjach , chyba przejdą na zasilanie awaryjne :wink:[/quote] hehehehe chiba tak ;) mam dobre wiescie przez caly urlop bede miec aparacik :D znaczy te wiesci sa napweno dobre dla mnie ;)
  3. za :drinking: :drinking:
  4. siem nie dziwie ze marzy o wiekszym fotelu duzy chlopak musi miec duzy fotel :D
  5. A tu na zyczenie Wojteckiego umieszczam wyniki ogarow :D PSY: Klasa szczeniat Bogar z Matejowki - W.O. Najlepsze szczenie Klasa mlodziezy Grajek Olfactus - dyskwalifikacja -agresywny Mehir Brodwinek - uzebienie ok,ocena dosk,I-wsze miejsce, zloto,Zw.Mlodziezy Mondeo Brodwinek - brak 4-ch P-1,ocena bdb Klasa otwarta Kurant Hamry - nie stawil się Ohar z Rydzynskiego Lasu - uzebienie ok,I-wsza lokata,zloto,CWC,CACIB,NPwR SUKI: Klasa szczeniat Bona z Matejowki - W.O Klasa mlodziezy Kaja Kraina Daniela - uzebienie ok,ocena dosk,I-miejsce Zw.Mlodziezy Ksara Kraina Daniela - oc. Doskonala srebrny medal Klasa posrednia Knieja Kynia z Piastowskich Borow - zgryz cegowo-nozycowy,ocena dosk,zloto Lowna Ogarusy - ocena bdb Klasa otwarta Rosa Rokosz - ocena dosk, zloto Sprawka Goniwiatr - nie stawila się Klasa championow Poswiata Stary Sad - ocena dosk,zloto,CWC,CACIB,NSwR, Zwyciezca Rasy !!!!! Rada Rokosz - brak 2-ch P-1,ocena dosk, II-ga lokata,srebro Rota Rokosz - brak 2-ch P-1,ocena dosk, III-cie miejsce brazowy medal To tyle z Ogarow))) W psach nie było zadnego zgloszonego do klasy posredniej ani championow
  6. [quote name='Linka']Jeśli o mnie chodzi to wolałabym Linka i Dudosław :lol: :wink: Mam jeszcze ..::Gosie::.. z Sonia [img]http://img.photobucket.com/albums/v489/Linkies/Graf/Sonia139.jpg[/img][/quote] extra fota :D :angel: :angel: :angel: Saint ale sliczna TZtka :D Agga extra team :D mieliscie na wakacjach :D
  7. [img]http://img352.imageshack.us/img352/4586/imgp26858ok.jpg[/img] cuuuuuuuuuuuudne zdjecie i cuuudna modelina STO LAT :new-bday: :BIG: :multi:
  8. [img]http://img214.imageshack.us/img214/7766/ciasnyfotel6iv.jpg[/img] Ozzy nie skacz nie rob teeeeeeeeegooooo ;) :lol:
  9. [img]http://img301.imageshack.us/img301/4691/apsik0282ri.jpg[/img] :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou::iloveyou: :iloveyou::iloveyou: :iloveyou::iloveyou: mojemu TZ tez Elfie Uszko sie podoba czy powinnam byc zadrosnikowata :roll: ............................. e nie to w koncu MOJE ELFIE USZKO :angel:
  10. [size=6][color=red][b]GRATULUJEMY POSWIACIE MISS Z KLASA :D SUUUUUUUUPER EXTRA CZAD KOMANDO[/b][/color][/size] :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :drinking:
  11. Justa nie wierze w to ze Galina moze brzydko wygladac nie wierze dziewczyny nie powinnam tego mowic ale Szpila jest glownym generatorem pradu na warszawe ;) :lol:
  12. [quote name='Asiaczek']O to, to, to. [b]Agabass[/b] się zdziwi, jak Jej o tym powiemy po Jej powrocie. Pzdr.[/quote] a niech sie dziwi tylko niech juz wiecej nie wykezdza no chyba ze z nami ;)
  13. [img]http://foto.onet.pl/upload/43/89/_517257_n.jpg[/img] iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jaki usmieszek sliczny :angel:
  14. [quote name='Agga']JUtro dam zdjęcia Sary jak i Agaty... Dzis obie miały sesje... BYłam u Agaty w domu...wiecie co az mnie scisneło w gardle...Agata tak ładnie powiedziała AGA.... :lol: Tak slicznie pozowala do zdjęć...hihih Panienka prawie sama juz chodzi...ząbki myje sama ...[/quote] łoooooo moje dzielne Elfie Uszko jak rosnie szybciutko :angel: nie moge sie fot doczekac :D
  15. mizianie z cioteczka ;) [img]http://img6.imageshack.us/img6/8762/szpilka1859lt.jpg[/img] i jeszcze wieksze mizianie :D [img]http://img6.imageshack.us/img6/5038/szpilka1864dx.jpg[/img] a na koniec macie po oku ;) [img]http://img6.imageshack.us/img6/3306/szpilka1870yr.jpg[/img]
  16. a to Bonitka kolezanka Szpili :D musi chodzic w namordniku bo lubi sobie przekasic na spacerze to i owo ;) ale i w tym kagancu umie sobie poradzic :lol: [img]http://img155.imageshack.us/img155/9313/szpilka1794hh.jpg[/img] o prosze jak pieknie jezor pokazuje :D [img]http://img155.imageshack.us/img155/696/szpilka1802yw.jpg[/img] jestesmy grzeczne czy cos dostaniemy :D [img]http://img155.imageshack.us/img155/8499/szpilka1819la.jpg[/img]
  17. moj ci on mojjjjjjjj [img]http://img155.imageshack.us/img155/9926/szpilka1715xd.jpg[/img] czyz do siebie nie pasujemy :D [img]http://img155.imageshack.us/img155/8246/szpilka1739yh.jpg[/img]
  18. hihi a tu kilka fotek z wieczornego spacerku :D reflektory :D [img]http://img155.imageshack.us/img155/8531/szpilka1609gc.jpg[/img] patyczek :D [img]http://img155.imageshack.us/img155/4343/szpilka1616df.jpg[/img] ale jestem duuuuuuuuuuza [img]http://img155.imageshack.us/img155/7559/szpilka1646km.jpg[/img] dawaj [img]http://img155.imageshack.us/img155/4852/szpilka1670gi.jpg[/img]
  19. [quote name='Agga'][img]http://img192.imageshack.us/img192/4829/poopa7hp.jpg[/img] Alu a on po czym sie tak nawalił, że aż go zarzuca :o[/quote] ło matko jakie doopsko do klepania :D :angel:
  20. [quote name='Koma'][quote name='dbsst'][quote name='Koma']No to całe szczęście bo już się przestraszyłam, że coś z sunieczką nie tak :fadein: a lampie należy się kara, że tak mnie wystrachała :evilbat: :P[/quote] hahahaha dobra zatkam ja jak bede robic zdjecia niech ma ;)[/quote] oj nie bo jeszcze foty nie wyjdą :roll: :lol: a to już wogóle byłaby tragedia :lol: :lol: :lol:[/quote] hahahhahahha ale to jak mam jej powiedziec ze zle robi i ze jest feeeeeeee
  21. npo to szukaj szukaj kochana
  22. [quote name='Koma']No to całe szczęście bo już się przestraszyłam, że coś z sunieczką nie tak :fadein: a lampie należy się kara, że tak mnie wystrachała :evilbat: :P[/quote] hahahaha dobra zatkam ja jak bede robic zdjecia niech ma ;)
  23. jejku jaka sliczna suuuuuuuuuuuuuuuuuunia
  24. nie na ma taki czarno - brazowy a tu lampa rozswietlila na czerwono :D pazurki jak narazie mamy zdrowe ;) ciesze sie ze sie podobaja foty :D
  25. tylko nie zapomnijcie o nas w Katowicach dobLa 8)
×
×
  • Create New...