-
Posts
19549 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIGA
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Tylko się nie wybierzcie w poniedziałek, bo mamy przesunietą rehabilitację na wtorek z powodu czyszczenia basenu. -
A jest taka możliwość, że "właściciel" tam się pojawił i pies do niego podszedł?
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='bahlsa']Amiga, poproś Nurcię, żeby się nie gniewała :) U mnie taka dziewczynka do oddania: [/QUOTE] Ona się nie gniewa, ona jojczy i robi wygibasy, żeby jak najszybciej ją wypuścili z tej nieszczęsnej wody. A jak ja jestem w wannie, to specjalnie Nusię wołam i pluskam wodą i chlapię,żeby jej pokazac, że woda to fajna rzecz. Ale jej wzrok mówi wszystko. A dziewczynkę masz sliiiiiicznąąąąąąąąąąąąa, do zacalowania :-) [quote name='DoPi']Nuśka po prostu jest idealna. Ja to bym już dawno zagryzła pańcie co każe mi sie moczyć co chwile :eviltong: a ona pewnie sie do Olki jeszcze przytula od czasu do czasu. ;)[/QUOTE] No pewnie, że się przytula, bo przecież wie, że jej pańcia tez jest idealna [quote name='Nutusia']Od czasu do czasu, średnio co minutkę (oprócz sesji w bieżni ;)) [/QUOTE] Z ust mi to waćpanna wyjęłaś. -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
A ja już siedzę i przeżywam jak nam dzisiaj pójdzie machanie gałązkami w bieżni :-( -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='DOG Line']czyli standard - brak umiejętności egzekwowania - pies robi, jak.. che ;][/QUOTE] Zgadza się. Choć się starałam, ale widać niezbyt stanowczo :-) Amiga ma już 11 lat, mimo, że rozumie komendy, mimo, że stosuje się do nich (jak akurat nie jest głucha;)) to za sekundę uważa, że już dosyć, że pokazała, że umie i tyle. Sory, przecież to nie jest wątek szkoleniowy, tylko watek Alutki. Dziewczyno - bądź już taka eksportowa :p -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Niesamowite! Ja to chyba muszę jakiś worek ciasteczek wątróbkowych przesłać na nagrody dla psiaków. Za taką pracę im się należą jak psu buty :p Moja Amiga trochę z tych rzeczy umiała w szkólce - i zostawanie i chodzenie przy nodze bez smyczy i aport i przychodzenie na przywołanie. Co z tego, kiedy poza szkółką się zamienia w głuchego pniaczka ;) -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Juz "otworzona" wersja ? -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Gałązki potwierdzają, ze pieniążki - 88,90 zł są juz na koncie. Bardzo, bardzo dziękujemy -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Nuras bardzo, bardzo dziękuje :-) -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Alutkaaaa co u Ciebie? Dalej jesteś wersją eksportową? :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Wytrzymałysmy dziś znowu 20 minut w bieżni. Najpierw były pokrojone kalmarki, potem ciasteczka wątróbkowe, a jak i tego było dość, to pojawila się piłeczka. Kolorowa, nie za duża, nie za mała, ale calkiem nowa. Piłeczka w wodzie okazała się być kompletnie nieatrakcyjna, ale jak ja się piłeczką bawiłam i odbijałam i podrzucałam Nusi, to zainteresowanie było nawet duże. A o to w tym wszystkim chodzi, żeby młoda nie myslała, że ma dreptać w tej wodzie, tylko robiła to automatycznie -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Strasznie się cieszę, że Alma tak fantastycznie trafiła. Podstronka jest świetna, domku zakochuj się natychmast w takim idealnym psie !! -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
O witamy witamy u Alutki na watku. Cudownie się ogląda ten filmik. Szkoda że mam do Was tak daleko, bo z niejednym psem by się trzeba było zgłosić na szkolenie. I z niejednym właścicielem - przede wszystkim z sobą samą:oops: To niesamowite jak się widzi tą gotowośc suni do współpracy, ten spokój i w ogóle wszystko :loveu: Wierzę teraz, że Alutka dostala wielką szanse na nowy dom :-) -
Głuchy TRUFEL w DS, trzymamy kciuki za nowy domek!
AMIGA replied to gluchypies's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie. Niestety, mimo,że jestem z Krakowa to pomóc nijak nie dam rady. Sama mam od lipca tymczasowiczkę, ktora wymaga stałej rehabilitacji, jest po operacji ortopedycznej i jeszcze ją takowa czeka. A co za tym idzie i finansowo (mam też deklaracje ) tez pomóc nie mogę :-( Mogę tylko wspierać duchowo i propagować historię Trufelka. Nota bene cudowny on jest i taki radosny :-) -
[quote name='Doda_']Zaraz wracam do Sosnowca to się rozejrzę, p.Gosia mówiła że zje dopiero jak wszyscy odejdą. Nieufny jest . . Nie znam tego psa, napewno nie z tego osiedla. Wyrzucony z trasy ??[/QUOTE] No tak, ale powolutku, powolutku. Jak będzie wiedzial, że w tym miejscu zawsze znajdzie jakieś jedzonko, to będzie coraz bardziej na luzie tam podchodził (mam nadzieję) [quote name='AdamBigDog']Są 2 ogłoszenia o tym piesku: [URL]http://tablica.pl/oferta/blakajacy-sie-piesek-sosnowiec-zagorze-CID103-ID50HvZ.html[/URL] - od p. Bogdana, [URL]http://tablica.pl/oferta/blakajacy-piesek-CID103-ID510fX.html[/URL] - od p. Gosi. Żeby go złapać, [B]trzeba najpierw zdobyć jego zaufanie[/B].. Może najpierw dać mu jedzenie, i poczekać jak skończy jeść, może podejść do człowieka, jeśli kucacie..[B] może potrzeba czasu.[/B] Bo rok temu tak mi się udało zabrać sporą sukę dopiero po kilku dniach. Trzymam kciuki..[/QUOTE] Też mi się tak wydaje - potrzeba czasu na to,żeby psiak zaczął ufać czlowiekowi
-
To rzeczywiście problem, jak pies nie ma zaufania do człowieka. Dobrze, że nie ma mrozów. A jakby mu się stale w tym samym miejscu dawało jakieś pachnące jedzonko?
-
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Czy wiadomo coś nowego? Alutka się "otworzyła"? A zasieki nadal w domu potrzebne? -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Upsss dopiero dzisiaj zauważyam, że się zrobił dubelek. Ale dlaczego nie udaje się nic w edycji anulować? A jest tam opcja "anuluj" -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Rybka to się z pewnością zmieści, w Nurasowej mordencji pewnie też i to migusiem -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Własnie o tym cały czas myślę, czy bez Alutki pozostale psiurki to aniołki? -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Makaron makaronem, ale już bez przesady. Przecież jak widac Nusię w bieżni to żebym nie wiem ile ton zrzuciła, to się obok niej już nie zmieszczę -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
No to czekamy na dalsze wieści. Jak na razie nie jest źle. Może akurat znajdzie się przy okazji jakiś wspaniały DS - oby, oby oby -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Macie superowe pomysły. Najlepszy jest ten ostatni. Ja bym tam czasami bardzo chętnie weszła, ale mimo najszczerszych chęci bieżnia chyba by tego nie wytrzymała :-) -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
[quote name='Majkowska'] Strasznie się przekupna bestyja zrobiła :D Tyle że już [B]zwykłe chrupki go nie cieszą[/B], przyjmuje chętnie jako nagródkę po czym wypluwa i czeka na następnego:D[/QUOTE] A wiadomo dlaczego - on wie, co najlepsze. On wie, że ma u mnie porcyjkę ciasteczek wątróbkowych i on wie, że porcyjka to na jedno posiedzenie wystarczy :-D -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Wczoraj spróbowałam z piłeczką, ale z małą, taką którą się czasami młoda bawi w domu. Z ciasteczkami i piłeczką Nusia wytrzymała w wodzie 20 minut. Ale piłeczka właściwie nie zadziała. Ani pływająca w wodzie, ani spadająca z góry ani wpychana do pychola. Niestety - bieżnia jest be i koniec