-
Posts
19549 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIGA
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Jakbym suebie z Hopka widziala...oczywiscie na spacerku w parku...czlowiek uwieszony [B]na koncu tego sznurka ma wrazenie, ze psu tylko przeszkadza[/B]:oops: Daletego jak mi sie uda wyrwac w pola i lasy odczuwam ulge - a raczej obie ja odczuwamy ;)[/QUOTE] Oczywiście, że przeszkadza - zwłaszcza jak moim dziewczynom przyjdzie ochota na zabawę. Wciąz muszę rozplątywać obie smycze, nieraz nie nadążam. Smycze są pod psami, nad psami, między psami, między łapami, dookoła mnie itd. -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
A Twoje psy nie kręcą się w kółko zanim znajdą odpowiednie miejsce i pozycje na wydalenie z siebie mało pachnącej zawartości jelit? -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
No proszę. przez cale życie się czlek uczy :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Oj nie wiem, bo Nuria godzinę się kręci w kółko, idzie parę kroków, znów się kręci i idzie a ja za nią tak latam. Czy w konc[U]u wybiera polnoc-poludnie? Nie wiem. [/U]Żeby to chociaz zawsze byl efekt tego krecenia -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Właśnie ten magnesik wrócił z rehabilitacji. Mimo ciasteczek watróbkowych górny limit czasowy w biezni wodnej to 10 minut. Ona ma jakby jakiś zegar w sobie. 10 minut - i koniec -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
No tak, to zmienia postać rzeczy :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Złote Doktory to raczej ratują, nie mordują ;) I pewnie, że proszą o jeszcze - jako i my! :)[/QUOTE] Balam się, że tylko tak grzecznościowo prosili o dalsze wieści i zdjecia. Przecież mają tych psow leczonych tysiące i jakby każdy ich zasypywał mailami ze zdjęciami, to nie mieliby czasu na leczenie następnych [quote name='DoPi']witam się i ja , normalnie Olu jesteś z techniką za pan brat :lol:. Watek podczytujecały czas, jak tylko zadziała mi internet. ;) Bardzo się cieszę z postępów w powrocie Nusi do sprawności.[/QUOTE] My się też cieszymy, że jesteś z nami :-) A za pochwały dziękuję bardzo, żebym tylko nie obrosła w piórka za te pochwały :-) -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
I tego się trzymajmy -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Dziś się okazało, jaką Alutka jest bystrą psinką... Oglądaliśmy "Czterech pancernych i psa". W pewnym momencie Szarik zaczął szczekać na kota, a kot miauczeć. TYLKO Ala rzuciła się... do telewizora. Reszta głupoli pognała pod drzwi wejściowe ;) W ogóle Ala miała dziś dzień telewizyjny... Potem jej się nie spodobał Jan Peszek! Myślałam, że padnę - stała pośrodku salonu, szczekała na ekran i czujnie odskakiwała (jak to ona ;))[/QUOTE] Jakbym tam była już to widzę. :loveu: Alutka jest pięęęęęęekna, a zdjęcia obłędne. W zyciu woim aparatem bym takich zdjęć nie zrobiła. Oby te zdjęcia byly dla Alutki przepustką do nowego życia :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Ufffffffff nie zginę śmiercią tragiczną z rąk Złotych Doktorów. Dostałam odpowiedź i dziękują mi za wiadomosci o Nusi i proszą o jeszcze :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Na razie to niebezpieczenstwo czysto teoretyczne:evil_lol:[/QUOTE] Ale realne, tylko przesunięte w czasie (co zreszta nie ułatwia sprawy :-() -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Juz mi tak nie mówcie, bo coraz gorzej sobie wyobrazam rozstanie z nią:placz::-( -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
A kiedy są te urodziny? -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Dostałam tym razem potwierdzenie że odebrali, więc wiem, że mieli co robić, bo tych zdjeć było kilkanaście :-( -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Tak, tak - wysłać Doktorowi - będą się cieszyć bardzo :)[/QUOTE] No nie wiem, nie wiem. Bo włąśnie wczoraj, czy przedwczoraj wysłałąm wszystkie zdjęcia, które wstawiła na dogo eliza_sk . Wysłałam je w formie linków skopiowanych z dogo, więc pewnie mieli trochę roboty z obejrzeniem ich. Pewnie klęli na mnie jak szewcy. I teraz znowu mam im coś wysyłać? Przeklną mnie że im zajmuję cenny czas -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ala i Lola w jednym stali domu ..... Tfu tfu dalej nie będę cytować ;):evil_lol: -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Tak - uszka Nusi to oddzielna historia - czasem nietoperzowe, czasem ruchome calkiem w różne strony, czasem całkiem położone na główce :-) Dziękujemy za odwiedzinki u nas :-) -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Juz jest, ale podobno nie otwiera się Tobie. Bo Nutusia skomentowała, więc chyba jej się otworzyło -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Majkowska']A mi się nie wyświetla:loveu: Co do ciasteczek to wszystko przed nami ;)[/QUOTE] Nie wiem jak mam inaczej wstawić filmik:-( Najlepiej jak Sama przyjedziesz i naocznie sprawdzisz :-) Prawda Nutusiu, że widac poprawę? :-) Mam to wyslac Złotemu Doktorowi? -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
No pewnie. Ja byłam przed chwilką sfilmować Nusię jak biega na łapinkach i wzięłam nowiutką żółciutką pileczkę tenisową. Ale już po chwili nie mogłam jej znaleźć, tak się zlewała z podłożem :-) -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Ooooooooo to taks ma też linki na bazarkach? Jak to człek tyle lat żyje a o tylu rzeczach nie wie -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
To Niebo się trafi na 100 ba nawet na 1000%. Tylko musi nadejsć odpowiedni moment -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Majkowska']Ciociu Amigo, jeśli brak rąk do kamerowania to zaraz tam wpadam z moim sprzętem odbierając przy okazji ciasteczka ;)[/QUOTE] Sory, jakie ciasteczka? Czy było coś licytowane? Ale wpadaj, wpadaj, ciasteczek Ci u nas dostatek. A tak na początek, wrzucam takie nieudolne próby mojej twórczości filmowej [URL="http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/amiga3011/P2092063_zpsda407a04.mp4"][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/amiga3011/th_P2092063_zpsda407a04.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/amiga3011/P2092064_zpsd279e77d.mp4"][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/amiga3011/th_P2092064_zpsd279e77d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/amiga3011/P2092061_zps37de4357.mp4"][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/amiga3011/th_P2092061_zps37de4357.jpg[/IMG][/URL] Upssssssssssssss nie wiem, czy nie za wielkie, ale inaczej nie umiem. Trzeba kliknąć na obrazek, żeby się zaczął wyświetlać filmik -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Pewnie, nie przejmuj się Nurasie i wal do każdego! Taki będzie z Ciebie tester na dobrych, normalnych ludzi ;)[/QUOTE] Nie bardzo mam jak pisać bo wciaż trzymam kciuki za Alutkę. No i jak mam iść nagrać filmik skoro obie ręce mam zajęte?