Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. No proszę, proszę, to moja pańcia tak poszalała? Nusia Szykujemy stempelek, szykujemy Nutusiu jesteś niesamowita z tymi bazarkami :-) My tu się też szykujemy z następnym bazarkiem, z takim kramem z różnościami, ale kiedy mi się to uda wymodzić, tego nie wie nikt:-)
  2. Czekamy na wieści. Niedobrze, że niedobrze :-( A tak było dobrze :-(
  3. Ewentualnie ja mogę zastąpić Majkowską w rozdawaniu tych promocji ;)
  4. [quote name='Majkowska']Czekam :) I ogłaszam promocję,gratis zarazki (przeziębiłam sięęęęęęę!!!:placz:)[/QUOTE] Czyli Twoją porcję ciasteczek wątróbkowych znowu musze rozdać innym?
  5. Super, super i jeszcze raz super. Teraz niech się KTOŚ zgłosi po całuski od Majkowskiej razem z Nusią :-)
  6. [quote name='Nutusia'] Wczoraj poszły pieniążki z Pierwszego Regału - 167,65 zł - prosimy o podwójne potwierdzenie :)[/QUOTE] Nusia potwierdza obiema gałązkami że kwota 167,65 zł przyleciała na konto. Jeszcze raz wielkie, wielkie dzięki i Nutusi i Wszystkim Czytelnikom :-) A ja potwierdzam, że aktywowałam masę linków do ogłoszeń Nusiowych. Teraz znowu będę przywiązana do telefonu. Dziekujemy Cioci Majkowskiej :-)
  7. Nusia juz szykuje gałazki, żby potwierdzić, jak tylko wypatrzymy przypływ na konto. A juz teraz bardzo, bardzo dziękuje :loveu:
  8. No pewnie, że pamiętamy, to ten, co niby się miał nie dać głaskać? Trzymamy i galązki i kciukasy :-)
  9. W tym tygodniu w środę o 13,30 (chyba) i w piątek, ale jeszcze nie wiem o której]
  10. O super, dzięki. Wprawdzie za Twoją radą napisałam w tytule "Nuria-Krakowianka + Konsultacja :-)", więc chyba nie powinni przeoczyć, ale przy ich nawale pacjentów wszystko jest przecież możliwe
  11. Posłałam dzisiaj filmiki z Nusią Panu Dr Złotemu. Ciekawa jestem co powie na temat dalszego postępowania z kolankiem :-(
  12. [quote name='Mattilu'] No i co, dalej chodzicie na bieżnię, czy mała przerwa będzie?[/QUOTE] Jeszcze nie wiem. O godz. 14 mamy byc na rehabilitacji, to zasięgnę języka. Ale z tego co wynikało z rozmów, to bieżnia jest jednym z najlepszych sposobów na ruch,bez zbytniego obciążania organizmu.
  13. Oj tak, tak. Happy endy są jak najbardziej i jak najczęściej wskazane
  14. Dzięki wielkie. A pokazać Wam jak wygląda mój psiowóz po wtargnieciu do niego zabłoconego psa Nutusi (a raczej syna Nutusi). Maksio pewnie miał nadzieję, że zabierzemy go do Krakowa. Wpadł najpierw na tył samochodu - na macie odstawił taniec św Wita, a jak go chciałyśmy wyprosić z autka, to wpadł na oba przednie siedzenia, pozostawiając pięęęękny błotny wzorek. Nie wiem jak ja to domyję, bo pięknie się wszystko wessało w tapicerkę :-)[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2oiD9Ce9C-Y/UxOD9sGfMUI/AAAAAAAADo8/wbbBmUXlKWc/w362-h483-no/nuria_wybieg_P3022286.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-u8XeTHxMJyo/UxOD9-WZENI/AAAAAAAADnQ/aMm17e6Bro4/w640-h480-no/nuria_wybieg_P3022287.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-v9rLzS24Xbo/UxOD_ZqMS8I/AAAAAAAADns/GuQ7SGotH5c/w640-h480-no/nuria_wybieg_P3022290.JPG[/IMG] Suuuper, prawda?
  15. Oj w kwestii plakacika to ja jestem kompletne antytalencie. Nawet porozwieszać porzadnie nie potrafię, bo mnie kiedyś SM na tym przyłapała i mi chciała wlepić mandat. Uratowało mnie tylko to, że rozwieszałam plakat o zaginonym psie i SM stwierdziła, że już jestem ukarana tym, że mi pies zginął. Nie wyprowadzałam ich z błędu, że to nie mój pies zaginął
  16. Czasami jeszcze, zwłaszcza jak już jest zmęczona, albo oszukuje w bieżni, to łapinka jest przerzucana. Ale to bardzo rzadko :-) Muszę te zdjęcia wyslać Złotemu Panu Doktorowi, żeby naocznie zobaczył postępy młodej
  17. No tak, długo się to pamięta, zwłaszcza jak palec jest przez kilka dni napuchnięty, podsiniaczony i obolały :( A teraz niespodzianka :-) Byłyśmy dzisiaj z Agamiką i jej Pepsi z wizytą u DoPi. Szaleństwom nie było końca. W wolnej chwili wstawię jeszcze kilka zdjęc. Wróciłyśmy do domu ubłocone, zmęczone (tzn Nusia) ale szczęślie wyglądałyśmy jak dzikusy z lasu po kapieli błotnej, to inna sprawa :evil_lol: [video]http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/amiga3014/P3022248_zps7be457ce.mp4.html[/video] [video]http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/amiga3012/P3022253_zps0c05dd03.mp4.html[/video] [video]http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/amiga3012/P3022251_zps8f2cb566.mp4.html[/video] [video]http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/amiga3012/P3022250_zps09c67c05.mp4.html[/video]
  18. [quote name='Majkowska']Hmmmmmmmmmmmmmm a kto ją tak nauczył??:diabloti: A co wyprawiała??:evil_lol:[/QUOTE] Najpierw razem z nóżką z kurczaka złapała za palec Panią Kasię - rehabilitantkę. I to tak tuż nad samą nasadą paznokcia. Widziałam jak się kobieta skręciła z bólu, a potem zbroczyła krwią parę chusteczek :-( No ale to było niezamierzone, więc Nusi zostało darowane. Ale w bieżni wodnej od pierwszej minuty stawiała opór. Oszukiwała, przerzucała łapinę zamiast ją stawiać. Jak pani jej przyciskała dupencję, to się skręcała w paragraf, a jak pani odpuszczała docisk to młoda robiła gwiazdę = stawała na przednich łapach, a dupka jej frunęła w górę. Nie szła ani na ciasteczka wątróbkowe, ani na kalmarki, ani na ciasteczka z wołowiną (!) ani na piłeczkę, ani na laserek, ani na piszczącego, pozbawionego już głowy dinozaura!!!! Po wyjściu z wody wszystkie te wymienione wyżej rzeczy były atrakcją jakby je pierwszy raz widziała :-( A tak w ogóle to melduję, że na moim koncie są pieniążki od Majkowskiej z bazarku z naddatkiem. Dziękujemy bardzo :-)
  19. Nuras bardzo, bardzo dziękuje A Nuras chyba dziś pójdzie w niełaskę, bo to co dziś wyprawiała na rehabilitacji przechodzi już pojęcie.
  20. [quote name='Gosiapk']A to na pewno ten sam pies? Bo z opisu zachowania wynika, że inny.[/QUOTE] Cały czas mam takie samo wrażenie :-)
  21. [quote name='Gusiaczek']dobre! :evil_lol: jidysz: (1.1) [URL="http://pl.wiktionary.org/wiki/שווינדל#yi"]שווינדל[/URL] (szwindl)[/QUOTE] Jam urodzona w Rzeszowie, zwanym kiedyś Mojrzeszowem :evil_lol:
  22. Po raz setny powtarzam, że aż sie wierzyć nie chce. Bo przecież byłam i na własne oczy widziałam Szałaputkę Alutkę. To nie ten sam pies. Gdzieś tu tkwi jakiś szwindel = jakaś podmianka na anielicę - siostrę bliźniaczkę;)
  23. [quote name='Nutusia']Łomatko - krzyczą, ogniem zieją... to ja nie wiem czy im się NAGRODA należy?...[/QUOTE] Prawda? Tak traktują pracowitą kobietę, która "po nocach" załatwia zdjęcia. Nie należy im się:-)
×
×
  • Create New...