-
Posts
19549 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIGA
-
KARBON - 10 mies. mix LABRADORA w wersji deep black ma dom :)
AMIGA replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
A właśnie wczoraj rozmawiałam z Tamusiową i biedna strasznie jest zapracowana i zagoniona, a tu taka niespodzianka :-) -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Oj no to pięknie, ladnie Wam "zeszło" -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ja też czekam. ale pewnie jakieś dokladniejsze sprawozdanie będzie dopiero jutro -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Kciuki zaciśnięte i za Alutkę i za Nutusię, żeby ją przestal boleć brzuch :-) Amiga = sznaucerka średnia jak chodziła do psiej szkoły, to z własnej woli i bez namawiania pokonywała caly tor aqility wtedy, kiedy trzeba było np iść bez smyczy przy nodze, albo zostawac na miejscu. Egzamin z PT1 zdała na 5, a jak tylko usilowałam z nią ćwiczyć po skończeniu szkółki, to buedactwo całkowicie głuchła ;) -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Mowisz, ze to lokalna odmiana kundla burego z karmelkowym nosem? ;) GUSIA!!! Piekny uklon Ci slemy :B-fly::B-fly: Dobrze, ze jest Ciocia Ellig co rozprasza mroki niewiedzy ;) Gusia, jak sie spotkamy na spacerku musisz mi [B]opowiedziec o jidisz, albo podsun jaka lekture ciekawa na ten temat[/B].[/QUOTE] Chyba będzie więcej chętnych na jakąś lekturę na ten temat :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Oj jakie śliczneeeeeeeeeee :-) Wielkie dzięki. A jaka Nusia tu była jeszcze malutka i grzeczniutka ;-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Też mam ochotę ją udusić czasami, ale damy też czasami giną :evil_lol: -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='kejciu']I chyba dzienniczek ucznia powinien być obowiązkowy?:) Zeby tylko Alutka jakichś uwag nie przyniosła! :) a na koniec będzie [B][COLOR=#ff0000]ZEBRANIE[/COLOR][/B] :D hehehehe[/QUOTE] Zebranie pogryzionych dzienniczków, zeszytów i ołówków? ;) -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ciekawe, czy w tej szkole obowiązują mundurki szkolne? -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Eee no tak bym mojej Amigi nie nazwała. To jest dama w kazdym calu, a że jest samicą alfa to druga sprawa -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa? Uparciuch??? Jam niewinna jako ten janiołek :-) [I]I spolegliwa i posłuszna i w ogóle ideał chodzący. Spytajcie mojego syna to (mooooże) Wam to potwierdzi ;)[/I] -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Toż ja się wcale nie na Ciebie obrażam ;) -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Szczęściarze zostali obdarowani - Gapcia też dostała ;)[/QUOTE] Pffffffffffffff to ja sie obraziłam;) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Moze nie taka wielka pilke dmuchana tylko taka sredniej wielkosci, jaka bawia sie dwulatki na spacerach[/QUOTE] Wszystko dobrze, tylko ja już wiem, że to będzie sposób na jedną sesję rehabilitacji, albo może nawet na pół sesji. Młoda jest uparta jak oślica i jak nie chce być w wodzie, to nie i już -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Tfu tfu tfu 3 razy za lewe ramię -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Gałązki biegały, ale pod koniec już było widac, że się zmęczyła, bo znów zaczęła przerzucać sztywną gałązkę. A Amiga biedna? Jakby umiala się zachować, to by nie musiała paradować w kagańcu. -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ciekawa jestem, jak się będą zachowywały Twoje pozostale psiury jak Alutka pojedzie "do szkół" -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Byłyśmy z Nusią i Amigą na wybiegu. Wyciągnęła nas Pepsi. Ale były gonitwy:) Oczywiście tylko Pepsi szalała z Nusią, bo Amiga przez cały czas ryła kagańcem w błocie. Az się dziwie, że się w koncu nie udusiła tak jej się błoto nawbijało w kaganiec. Bedą zdjęcia, tylko żywcem nie miałam czasu na ich obróbkę :-( -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Nie masz wyjścia! :)[/QUOTE] I będzie tak, jak ze skrzeczącym dinozaurem. W bieżni jego dźwięki wcale nie robiły na Nusi wrażenia. A w domu tak się nim zajęła, że dinozaur już nie ma żuchwy -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Mam w domu tylko małe piłeczki, czyli mam nabyć droga kupna jakąś niezatapialną piłę? -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Dużą dmuchaną to chyba byłby mały problem. Na zdjęciu widać Nusię w bieżni - na szerokość mieszczą się tam jeszcze łokcie rehabilitantek. Ale na długość jest jeszcze sporo miejsca na piłkę :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Nureczko, powiedz paniom rehabiltantkom i Pańci głównej, że przecież można jeszcze dobrać muzykę i tuptać w różnych rytmach: sprawdzi się marszowa, lambada, tango a jak się dołoży kastatniety to i flamenco! i raz dwa trzy cztery... :evil_lol: Ale wtedy to już na pewno lecznica będzie mogła zacząć zapraszać na seanse jakiś widzów. :-)[/QUOTE] [quote name='Nutusia']Jeszcze przy disco polo byłaby niezła zabawa :)[/QUOTE] A myślicie, że już nie próbowałyśmy? Najlepiej się poddawała masażom w rytm radia Plus - ze starymi przebojami. Niemen z Mimozami jesień się zaczyna pobił rekord Nusi poddawania się torturom :-) -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Nadmiar masy ja też zawsze miewałam, a mimo to mialam problemy z barkiem po takiej szarpaczce