Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Pieknie pozuje. Moje z reguły własnie w momencie, kiedy aparat ma pstryknąć odwracają łebola, albo w ogóle się oddalają i mam zdjęcia głównie ogona:-)
  2. A właśnie wczoraj rozmawiałam z Tamusiową i biedna strasznie jest zapracowana i zagoniona, a tu taka niespodzianka :-)
  3. Oj no to pięknie, ladnie Wam "zeszło"
  4. Ja też czekam. ale pewnie jakieś dokladniejsze sprawozdanie będzie dopiero jutro
  5. Kciuki zaciśnięte i za Alutkę i za Nutusię, żeby ją przestal boleć brzuch :-) Amiga = sznaucerka średnia jak chodziła do psiej szkoły, to z własnej woli i bez namawiania pokonywała caly tor aqility wtedy, kiedy trzeba było np iść bez smyczy przy nodze, albo zostawac na miejscu. Egzamin z PT1 zdała na 5, a jak tylko usilowałam z nią ćwiczyć po skończeniu szkółki, to buedactwo całkowicie głuchła ;)
  6. [quote name='Mattilu']Mowisz, ze to lokalna odmiana kundla burego z karmelkowym nosem? ;) GUSIA!!! Piekny uklon Ci slemy :B-fly::B-fly: Dobrze, ze jest Ciocia Ellig co rozprasza mroki niewiedzy ;) Gusia, jak sie spotkamy na spacerku musisz mi [B]opowiedziec o jidisz, albo podsun jaka lekture ciekawa na ten temat[/B].[/QUOTE] Chyba będzie więcej chętnych na jakąś lekturę na ten temat :-)
  7. Oj jakie śliczneeeeeeeeeee :-) Wielkie dzięki. A jaka Nusia tu była jeszcze malutka i grzeczniutka ;-)
  8. Też mam ochotę ją udusić czasami, ale damy też czasami giną :evil_lol:
  9. [quote name='kejciu']I chyba dzienniczek ucznia powinien być obowiązkowy?:) Zeby tylko Alutka jakichś uwag nie przyniosła! :) a na koniec będzie [B][COLOR=#ff0000]ZEBRANIE[/COLOR][/B] :D hehehehe[/QUOTE] Zebranie pogryzionych dzienniczków, zeszytów i ołówków? ;)
  10. Ciekawe, czy w tej szkole obowiązują mundurki szkolne?
  11. Eee no tak bym mojej Amigi nie nazwała. To jest dama w kazdym calu, a że jest samicą alfa to druga sprawa
  12. Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa? Uparciuch??? Jam niewinna jako ten janiołek :-) [I]I spolegliwa i posłuszna i w ogóle ideał chodzący. Spytajcie mojego syna to (mooooże) Wam to potwierdzi ;)[/I]
  13. Toż ja się wcale nie na Ciebie obrażam ;)
  14. [quote name='Nutusia']Szczęściarze zostali obdarowani - Gapcia też dostała ;)[/QUOTE] Pffffffffffffff to ja sie obraziłam;)
  15. Dzielna Wieruszka:-) A jaka grzeczna, nie wyciągnęła sobie sama szwów!
  16. [quote name='Mattilu']Moze nie taka wielka pilke dmuchana tylko taka sredniej wielkosci, jaka bawia sie dwulatki na spacerach[/QUOTE] Wszystko dobrze, tylko ja już wiem, że to będzie sposób na jedną sesję rehabilitacji, albo może nawet na pół sesji. Młoda jest uparta jak oślica i jak nie chce być w wodzie, to nie i już
  17. Tfu tfu tfu 3 razy za lewe ramię
  18. Gałązki biegały, ale pod koniec już było widac, że się zmęczyła, bo znów zaczęła przerzucać sztywną gałązkę. A Amiga biedna? Jakby umiala się zachować, to by nie musiała paradować w kagańcu.
  19. Ciekawa jestem, jak się będą zachowywały Twoje pozostale psiury jak Alutka pojedzie "do szkół"
  20. Byłyśmy z Nusią i Amigą na wybiegu. Wyciągnęła nas Pepsi. Ale były gonitwy:) Oczywiście tylko Pepsi szalała z Nusią, bo Amiga przez cały czas ryła kagańcem w błocie. Az się dziwie, że się w koncu nie udusiła tak jej się błoto nawbijało w kaganiec. Bedą zdjęcia, tylko żywcem nie miałam czasu na ich obróbkę :-(
  21. [quote name='Nutusia']Nie masz wyjścia! :)[/QUOTE] I będzie tak, jak ze skrzeczącym dinozaurem. W bieżni jego dźwięki wcale nie robiły na Nusi wrażenia. A w domu tak się nim zajęła, że dinozaur już nie ma żuchwy
  22. Mam w domu tylko małe piłeczki, czyli mam nabyć droga kupna jakąś niezatapialną piłę?
  23. Dużą dmuchaną to chyba byłby mały problem. Na zdjęciu widać Nusię w bieżni - na szerokość mieszczą się tam jeszcze łokcie rehabilitantek. Ale na długość jest jeszcze sporo miejsca na piłkę :-)
  24. [quote name='Mattilu']Nureczko, powiedz paniom rehabiltantkom i Pańci głównej, że przecież można jeszcze dobrać muzykę i tuptać w różnych rytmach: sprawdzi się marszowa, lambada, tango a jak się dołoży kastatniety to i flamenco! i raz dwa trzy cztery... :evil_lol: Ale wtedy to już na pewno lecznica będzie mogła zacząć zapraszać na seanse jakiś widzów. :-)[/QUOTE] [quote name='Nutusia']Jeszcze przy disco polo byłaby niezła zabawa :)[/QUOTE] A myślicie, że już nie próbowałyśmy? Najlepiej się poddawała masażom w rytm radia Plus - ze starymi przebojami. Niemen z Mimozami jesień się zaczyna pobił rekord Nusi poddawania się torturom :-)
  25. Nadmiar masy ja też zawsze miewałam, a mimo to mialam problemy z barkiem po takiej szarpaczce
×
×
  • Create New...