Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Może lepiej, żeby ona do czwartku jeszcze trochę pobyla w szoku ;)
  2. Ale ja jestem dumna, ze pamiętalam, żeby przypomnie ć :-)
  3. No to ja tym bardziej czekam na relację z nowego domku Alutki. Strasznie, strasznie jestem ciekawa tych dwóch wersji nieeksportowych :-)
  4. Jak zwykle zdjęcia zachwycają :-)
  5. Tylko pozazdrościć takiej skuteczności, Oby tylko Alutka nie zamienila wersji eksportowej na wersję destrukcyjną:evil_lol:
  6. To może ja swoją "kustyczkę" podrzucę ;), bo od lipca nie było ani jednego telefonu o nią? Tylko ona raczej do takich maratonów i wygibasów z racji swoich operowanych gałązek się nie nadaje:shake:
  7. O ranyyyyyyyyyyyyyyyy. Błyskawica z Ciebie !
  8. [quote name='jola_li']Napatrzyłam się na filmiki z niemym zachwytem! Kurczę, czego się nie tknę, to - wiem, że nic nie wiem! W każdej dziedzinie tyyyyyyyyyyyle do nauczenia :). Eeeeech... Myślałam, że Alusi potrzebne będzie długie szkolenie, ale tak naprawdę , to chyba to szkolenie wystarczyłoby przyszłemu DS ;).[/QUOTE] Ale gdzie się napatrzyłas? Gdzie?
  9. [quote name='Poker'][B][COLOR=#a52a2a]CZEEEEEEEEEEEEKAAAAAAAAMYYYYYYYYYYY[/COLOR][COLOR=#808080], [/COLOR][/B]siwych włosów przybywa, miej litość nad nami biednymi :roll:[/QUOTE] Gorzej, bo mnie ubywa w ogóle wlosów, zwłaszcza jak się stresuję :-( Będę i siwa i łysa :-(
  10. Czekamy, [SIZE=3]czekamy[/SIZE], [SIZE=4]czekamy[/SIZE] [SIZE=5]czekamyyyyyyyyy[/SIZE]
  11. Trzeba by może gdzieś poszukać jakiejś pozytywnej czarownicy
  12. O nie nieeeeeeee, prosze nam tu ciśnienia nie podnosić! Czyżby Alutka znalazła TEN DOM?
  13. [quote name='Nutusia']Co tam deszcz! Wakacyjna wolność najważniejsza! :)[/QUOTE] I to, że Panciostwo nie siedzą wgapieni w monitory, tylko mają więcej czasu dla brykającej w śniegu, czy w deszczu Hopencji :-) [quote name='Mattilu']No to bazar juz odwiedzilam i znowu nie moglam sie powstrzymac...:oops:[/QUOTE] Mam tak samo, więc wolę wchodzić tylko na koniec bazarku, "odfajkować" hopsnięcie i uciekać gdzie pieprz rośnie
  14. [quote name='malagos'][B]Ło matko, jakoś się to nazywa[/B].... Ale ja też Was lubię :) I nasza Vanilka też :)[/QUOTE] No nazywa się, nazywa :-) No trudno, przyznam się, że też Was lubię, niech się to jak chce nazywa. Ale bezpiecznie się przyznam, że mój Nurasz też Was lubi :-)
  15. Sto lat sto lat Waldemarze Wspaniały. Od Cioci przy najbliższej okazji dostaniesz .... no co, domyslasz się może? A nie, nie, nie ciasteczka wątróbkowe, tylko.... ciasteczka serowe tym razem :-) A ja bym się trochę obawiała tych hormonów. To nie może być bez znaczenia dla organizmu. Ale ja to laik jestem :-(
  16. Ooooooooooo super Tylko muszę w poniedzialek przypomnieć Nutusi, żeby strzeliła jakiś super tekst.
  17. Piekne, choć widać smutek w ich oczach. A ktoś choć zadzwonił o Karbona?
  18. Myślisz, że zapomnę oddać psa po podpisaniu umowy adopcyjnej??
  19. Podziwiam, podziwiam i jeszcze raz podziwiam
  20. [quote name='Nutusia']Przypomnij mi się w poniedziałek ;)[/QUOTE] Jassne, o ile sobie nie zapomnę żeby Tobie przypomnieć. Może mi przypomnisz, żebym Ci przypomniała?:evil_lol:
  21. [quote name='DOG Line']Żeby wszystkie psiaki TAK były porzucane...[/QUOTE] No własnie miałam to samo napisać :-)
  22. [quote name='Nutusia']O, to może w czystym baseniku Nuras zechce jednak pospacerować ;) A ja mam bardzo dobre wieści do Doktora - Ola, dzwonię do Cię za chwilę :)[/QUOTE] Czy w związku z tym mogłabym Cie poprosić o jakiś nowy tekścik ściskający za gardło i wyciskający łezki do ogłoszeń? Ty to tak potrafisz :-)
  23. A ja jestem strasznie ciekawa, czy Alutka już została sama w domu? A jeśli tak, to czy wtedy też pozostała w "wersji eksportowej"?
  24. Oj to życie :-( Nie można robić tego, co się chce, tylko to co się musi :-(
  25. A ja czekam na wieści, czy Alutka nadal jest w wersji eksportowej :-)
×
×
  • Create New...