[quote name='jola_li']Napatrzyłam się na filmiki z niemym zachwytem!
Kurczę, czego się nie tknę, to - wiem, że nic nie wiem!
W każdej dziedzinie tyyyyyyyyyyyle do nauczenia :). Eeeeech...
Myślałam, że Alusi potrzebne będzie długie szkolenie, ale tak naprawdę , to chyba to szkolenie wystarczyłoby przyszłemu DS ;).[/QUOTE]
Ale gdzie się napatrzyłas? Gdzie?