-
Posts
19549 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIGA
-
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
No właśnie, ja też tylko po cichutku ściskam kciuki, żeby tfu tfu tfu nie zapeszyć. A zdjęcia sa bosssskie. Alutka na smyczy to aniołeczek, kto by pomyslał, że w niej siedzi taki cyborg :-) -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Ooooooooo ja też sie nie spodziewalam, że w Karusku są takie tanie plastry. A tak kiedys potrzebowałam i nawet mi nie wpadło do głowy,żeby tam zagladnąć. Cudna jest ta obrózka Warchlinki. Taks chyba też takie obróżki i szelki wystawia na bazarkach. Nawet niedawno jej w ramach wdzęczności za ubranko dla Nurii kupowałam w pasmanterii takie wzorzyste tasmy. Dzięki Majkowska, że mnie zastąpiłaś w zaproszeniu na bazarek dla Nusi:-) Ja też w imieniu Nurii serdecznie zapraszam. Ciasteczka wątróbkowe się pieką na bieżąco, może ktoś się skusi :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Upssssssssss dogo dostalo czkawki i mi zdublowało post -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='bahlsa']Poznałam dzisiaj Nurcię :). Anioł nie pies. I nie jest taka duża jak sobie wyobrażałam. Przytulas straszny z niej. Od razu leci do człowieka. A jaką ma mięciutką sierść! Nic tylko miziać i miętolić uszy :).[/QUOTE] Nurcia leci do każdego człowieka, ale nie każdy człowiek się z tego cieszy. Sa różne reakcje na jej wylewność. Ale ona nic sobie z tego nie robi i jest konsekwentna w swojej wylewności. Też jej się Ciocia Bahlsa bardzo spodobała, zwłaszcza że częstowala dopiero co odebranymi ciasteczkami wątróbkowymi :-) [quote name='kejciu']Zapraszam na bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250652-Zapraszamy-na-CZITTING-i-inne-ciekawe-rzeczy-%29-do-17-02?p=21822449#post21822449"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250652-Zapraszamy-na-CZITTING-i-inne-ciekawe-rzeczy-%29-do-17-02?p=21822449#post21822449[/URL] 25% dla Nusi[/QUOTE] Kejciu - wielkie dzięki :-) -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Czasem jednak pytania też są głupie, rzadko bo rzadko, ale bywają -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Haaaaaa to czekamy na zdjęcia modelki :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu'] Nutusia, jestes Tytan Bazarkow![/QUOTE] Nieskromnie się tu przyznam, że trochę do tych bazarków też się przyczyniłam :oops: -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
No i nie dałam rady dziś nakręcić filmiku, bo mi za długo zajęła diagnostyka mojego "psiowozu" Ale jutro - obiecuję -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Hopcia się potrzebuje przytulać zupełnie jak Nuria. Może one spokrewnione są? Piękne zdjęcia :-) Wielkie mizianka dla CYSARZOWEJ -
KARBON - 10 mies. mix LABRADORA w wersji deep black ma dom :)
AMIGA replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Coś nie ma żadnych wieści od Karbona:-( -
KARBON - 10 mies. mix LABRADORA w wersji deep black ma dom :)
AMIGA replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Coś nie ma żadnych wieści od Karbona:-( -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']To będzie miała jeszcze jedną wpłatę do przybicia łapcią (najlepiej tą tylną, zrehabilitowaną ;)) 171,72 zł + 111,91 zł = 283,63 zł Pierwsza kwota z bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249935-KONIEC-rozliczam!-Czytanie-wzbogaca-nie-tylko-umysł-do-11-01[/URL] druga z bazarku:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249980-KONIEC!-Liczymy-się-Cała-Polska-czyta-dla-piesków-)-dla-Nurii-i-Filonka-do-13-01[/URL] Uprzejma prośba o przystemplowanie łapką również na wątkach bazarkowych :)[/QUOTE] Nuria przybija łapką przybycie 283,63 zł na konto z bazarków Nutusi. Baaaardzo, baaaardzo dziękujemy :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']No doooooobra, poczekamy [B](choć nie lubimy, nie lubimy!!!!! [/B];))[/QUOTE] Bierzcie przykład z Nurasa - ona bieżni wodnej też nie lubi, a musi ją znosić. To Wy też się możecie trochę poświęcić i poczekać -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Aleś mnie wrobila Z tym filmikiem. To już chyba w weekend zrobię, bo za chwilkę się wybieramy na znienawidzoną bieżnię, a jak wyjdziemy, to już będzie ciemno -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']I będą następne! Tak z częstotliwością mniej więcej co tydzień ;) A zakazy przecież są po to, by je... łamać! :)[/QUOTE] To dopiero będzie najskuteczniejsza rehabilitacja - przybijanie stempelków sztywną gałążką. A co do zakazów, to mamy jakoś podobne zdanie :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']To będzie miała jeszcze jedną wpłatę do przybicia łapcią (najlepiej tą tylną, zrehabilitowaną ;)) 171,72 zł + 111,91 zł = 283,63 zł Pierwsza kwota z bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249935-KONIEC-rozliczam!-Czytanie-wzbogaca-nie-tylko-umysł-do-11-01[/URL] druga z bazarku:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249980-KONIEC!-Liczymy-się-Cała-Polska-czyta-dla-piesków-)-dla-Nurii-i-Filonka-do-13-01[/URL] Uprzejma prośba o przystemplowanie łapką również na wątkach bazarkowych :)[/QUOTE] Ojeeeej ale się Nusia nastempluje :-) Wielkie dzięki :-) [quote name='Pani Profesor']ludzie, tyle bazarków książkowych, a ja mam zakaz... :cool3:[/QUOTE] Ale zakazy są po to, żeby je omijać podobno -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Majkowska']Przelałam własnie na konto amigowe pieniądze z bazarku (II) na Nurasa. Przepraszam że z takim opóźnieniem, ale dziś dopiero został odebrany ostatni fant. Wynagradzam maleńką odsetką - póki co tylko na taką mnie stać:oops:[/QUOTE] Przybijamy łapką 70 zł na koncie z bazarku z odsetkami :-) Wielkie, wielkie dzięki :-) -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Za to u mnie się otworzył bazar malutki [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250800-Ciasteczka-w%C4%85tr%C3%B3bkowe-i-psie-akcesoria-dla-Nurii-do-18-II-2014?p=21846700#top[/url] Nuria zaprasza. Nutusiu, a jak mnie Twoje stadko kochało! Jak codziennie musiałam Nusi podawać tableteczkę (w paszteciku oczywiście). Musiałam strasznie uważać, żeby kawałek z tabletką trafił do odpowiedniego pychola :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Nuras bardzo dziękuje. Jak tylko łapką przybje na koncie to zaraz zamelduje :-) -
KARBON - 10 mies. mix LABRADORA w wersji deep black ma dom :)
AMIGA replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Wypasiona championka jak byla w wieku Karbona to się tak nie zachowywała jak teraz na starość -
KARBON - 10 mies. mix LABRADORA w wersji deep black ma dom :)
AMIGA replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='tamusiowa']śladów nie ma :) nie to co amisia ;) ;) ;)[/QUOTE] Hahahaa baaardzo śmieszne :-) Za karę bardzo proszę o odwiedzenie bazarku z którego dochód będzie przeznaczony na rehabilitację Nurii [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250800-Ciasteczka-w%C4%85tr%C3%B3bkowe-i-psie-akcesoria-dla-Nurii-do-18-II-2014[/url] -
Zapraszam na mini bazarek z ciasteczkami wątróbkowymi i psimi akcesoriami dla podreperowania wciąz dziurawego budżetu mojej tymczasowiczki - połamańca Nurii http://www.dogomania.pl/forum/threads/250800-Ciasteczka-w%C4%85tr%C3%B3bkowe-i-psie-akcesoria-dla-Nurii-do-18-II-2014
-
KARBON - 10 mies. mix LABRADORA w wersji deep black ma dom :)
AMIGA replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Chyba? :-) Śladów w każdym razie żadnych nie ma? Nie to co po pobycie mojej suni? -
KARBON - 10 mies. mix LABRADORA w wersji deep black ma dom :)
AMIGA replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='tamusiowa'] inne rzeczy zjada, a karmy w ogóle nie rusza i się zastanawiam co teraz .[/QUOTE] To może nie dawaj mu na razie tych "innych rzeczy". Bo on się może wycwanił, że dostanie i tak coś lepszego -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Zapraszam do całowania i do licytowania :-) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250800-Ciasteczka-w%C4%85tr%C3%B3bkowe-i-psie-akcesoria-dla-Nurii-do-18-II-2014[/url]