Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Na osiedlach w Nowej Hucie nie operuje się nazwami ulic, adres to osiedle i numer domu. Dlatego pewnie nie podana jest ulica na której kiciuś zaginął
  2. Wiem, wiem, nie pisze się postu pod swoim postem, ale nic na to nie poradzę, że nas nikt nie odwiedza. A muszę potwierdzić, że na koncie Nusi pojawiło się wczoraj [COLOR=#000000]53,93[COLOR=#ff0000][/COLOR]zł z bazarku Kejciu[/COLOR][COLOR=#ff0000][B] :loveu: [/B][/COLOR][COLOR=#000000]Bardzo bardzo jeszcze raz dziękujemy :-)[/COLOR][COLOR=#ff0000][/COLOR]
  3. Pięęęękne foty tu - jak zwykle zresztą
  4. Hurraaaaaaaaaaaa, nowy rekord - 32 minuty w bieżni :-)
  5. [quote name='asiuniab']bardzo Nurii kibicuję, taka młoda i tak dużo musi znieść; trzymaj się ciepło;[/QUOTE] Nusia trzyma się ciepło i mocno się przytula, zeby wszystkim ciepło było :-)
  6. Proszę się nie czepiać Waldiego. Wcale nie jest za chudy. Jest akuratny:-) A młoda to niezła zalotnica. W oczkach ma iskierki:-) Cuuudna jest :-)
  7. [quote name='Nutusia']Nic o zmianie terminu focenia Doktor nie wspominał, więc myślę, że albo tuż przed albo zaraz po Świętach można "cykać" ;) To nie ja dotarłam do Doktora - to on nie wytrzymał "wyrzutów sumienia" i po moim wczorajszym mailu go... ruszyło! :)[/QUOTE] To mnie bardzo cieszy, bo jakoś jak patrzę jak ona wygina tą łapencję na wszystkie strony chciałabym, żeby ktoś fachowym okiem na to spojrzał :-( [quote name='kejciu']Poleciało z bazarku 53,93zł [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250652-rozliczony-do-usunięcia!-CZITTING?p=21822449#post21822449[/URL][/QUOTE] Nuras bardzo, bardzo dziękuje i jak tylko pieniążki znajdą się na koncie, to potwierdzimy na obu wąteczkach :-)
  8. I nadal ten fotograf ma Nusię obfocić pod koniec kwietnia? Dzięki Nutusiu wielkie za dotarcie do Zajętego Złotego Doktora :-)
  9. Wyspane gałązki stempluja wpływ na konto 244,65 zł z IV regału :loveu: Wielkie, wielkie dzieki WSZYSTKIM
  10. O kurczeeeeeeeee trochę się dziś znowu zmęczą, bo zaraz wychodzimy na rehabilitację, ale na przystemplowanie na pewno znajdą się jeszcze siły. Dziękujemy slicznie :-) A ja musze tu napisac, że moja przyjaciółka z Niemiec podarowala Nusi na rehabilitację 20 euro. tylko nie wiem jaki jest przelicznik i nie wiem co mam napisać w rozliczeniach.
  11. No to ja już nic nie rozumiem Ja widzę caly czas
  12. O sory, minęłyśmy się z postami. Już widzę, że widzisz
  13. Nutusiu, a Ty zdjecia widzisz i filmiki? Bo nie wiem na czym to polega, że jedni widzą a inni mają dziury zamiast zdjec
  14. No właśnie wczoraj wieczorem już mialam sygnały, że niektórzy widzą zdjęcia, a niektórzy nie, Dlatego w poście pod zdjęciami wstawiłam link do całego albumu. Tam chyba juz nie ma problemów, żeby je obejrzeć
  15. Bede mocno trzymać kciuki
  16. Mnie się podoba
  17. A tu jest link do filmików z Nusią z "gabinetu rehebilitacyjnego" w terenie [url]https://picasaweb.google.com/100720491924764194729/NuriaSpacerMarch222014?authkey=Gv1sRgCOyl0J3NnIXPuAE[/url]
  18. Niestety nie jestem dobra w pisaniu tekstow. Ja się zawsze usmiecham do Nutusi - ona pisze dobre teksty, tylko musi dostać trochę danych o psie
  19. [quote name='Doda_']wiedziałam, że ma usztywnione, ale nie myślalam że aż tak... bo doszłaś do Olkusza:evil_lol:[/QUOTE] Niestety, calkiem ma kolanko usztywnione, a przez to i poniższe stawy nie pracują tak jak powinny, tylko mają przeprosty:-( Fabryki naczyń emaliowanych nie znalazłam (o ile jeszcze takowa egzystuje w Olkuszu)
  20. Niestety nie było ani pół telefonu po tych wszystkich ogłoszeniach. Wciąz mi przychodzą na pocztę zawiadomienia o konieczności odświeżenia ogłoszenia i wciąż to robię, ale jak dotąd całkowicie bez echa. A do tego gabinetu rehabilitacji mnie wyciągnęła Agamika i żywcem Ci nie powiem, gdzie to dokładnie jest. W każdym razie wyruszyłam tam spod bloku Agamiki z Krowodrzy i szłam i szłam i szlam i myślałam, że niedługo dojdę do Olkusza;)
  21. Ona ma od samego początku sztywne kolanko. Siedzi normalnie, tylko łapka ta sztywna się wystawia do przodu jak pistolet
  22. A to "moja kumpela" - największa jaką znam :-) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/iqz_paNxeEq4kMgA5eKtHAL-o5DnDt7DYe4LYAB5xxUKt6S2oa_zKfqnN0yXGyF9lfBTnJLzOX2WLpGzC-WIJHQ=w1239-h530[/IMG] Koniec seansu :-) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/mw2H3BH7Z5TVtbvUiyprPTsaDcGuuBji_l7HCo341J92nF3yhXWjnjeMM9Aj2rLesgzvRE1AQkToSFxwYZbdOrs=w1239-h530[/IMG] Podobno nie wszyscy widzą zdjęcia, dla nich specjalnie wstawiam link do całego albumu z sobotniej wyprawy w pola [URL]https://drive.google.com/folderview?id=0B-LAfnCIdJANeWM4ZHF6ZHpiaGM&usp=drive_web[/URL]
  23. Największy gabinet rehabilitacyjny jaki znam:-) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/gyekVnCofwMMbns3uw5vpb0RU9dLHMyQ1jgkRFxNzgP9srHj__i8XQFircavq1e4PaRzHk5h_e1WCXzW-UVqMQM=w1239-h530[/IMG] Taki jestem "krzywusek" :-) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/57xjnrG25YSuDNh4ApONrUyijneCpqMy0vKLFS7A8JHuGHd_gt40XPQr75MfcCfyLxWPZzrcEaDY8YwUH2lM6k8=w1239-h530[/IMG] I łapeczka mi się niestety tak wywija, ale mnie to nie przeszkadza [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/u_p_UFHItw7y1iW8tzq_EzXMF-QwzEVFZ81GrmP-utU5jCAI7KKByandIJ7jtr6aVLUAxqAYjZeyZwyBOL4aAXE=w1239-h530[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/dZFqQ33ceOBIfbgM4gb0LMkq-O3w681su2TzTQb7G0Vzihirq8gQxQae7DX39EUynycbSbx2jcvKBCB2MQRux8E=w1239-h530[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/f55ifererueb0ovq1FwFw3J1sa76oYn_cbV9EYb81QrfhutrcBKEZgy_TfWLyj0XHjQHdOx3mLvOnuEFlSzgPcA=w1239-h530[/IMG]
  24. Wiem, wiem, nie pisze się postu po postem, ale nie mogłam się oprzeć, bo dostałam zdjęcia z wczorajszych szaleństw i rehabilitacji w terenie :-) Dogonię Cię, dogonię [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/rgd4QTzO0GBf710HgrGKrzuWspQc-l1z3vrcOXjTHJtk8LSZlSXuQuQx__95ZJnjr5HGOIyB4tgTJgwVFgE0aJ8=w1239-h530[/IMG] Na płaskim mi trochę łatwiej, ale za to chodzę po żwirku z piaskiem [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/g1fLdC0vnioLBt5ITZZ1dBFfkIgRa0MpfawObnLdVQiQrWSOpt564aI4CJGVrAr3Tbpj6FiE1O9mSnatV04w_LI=w1239-h530[/IMG] Chodzę? Biegam jak fryga!! [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/fQj6DhOWLlmIuPZfiRmnVyaH6misW73asQDeXBOGUpC9uDUMq5rpJdlwkoWOi6sKSnqmiXOoy3Zhu7KO_97Cjls=w1239-h530[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/VqGUTUisj9o_r8-DHOL8l2aEY91NOVVbuLOZZ2VxnvmFkwqKmsk9xbYjE2xXIwAIASXtZAadhs0Z11345Yp7Vtg=w1239-h530[/IMG] No to co, że mam trochę inną łapkę niż inne psiaki :-) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/EQ4OSK59omuy-Bgv2qULK1jklVa6JXJezuSRrueTSmLuBrJzoRQcU3UUjJa22Y-Q0EFtXaDF8k59Tgg47Mb70lI=w1239-h530[/IMG]
×
×
  • Create New...