-
Posts
19549 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIGA
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Na osiedlach w Nowej Hucie nie operuje się nazwami ulic, adres to osiedle i numer domu. Dlatego pewnie nie podana jest ulica na której kiciuś zaginął -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Biedny kiciuś :-( -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Wiem, wiem, nie pisze się postu pod swoim postem, ale nic na to nie poradzę, że nas nikt nie odwiedza. A muszę potwierdzić, że na koncie Nusi pojawiło się wczoraj [COLOR=#000000]53,93[COLOR=#ff0000][/COLOR]zł z bazarku Kejciu[/COLOR][COLOR=#ff0000][B] :loveu: [/B][/COLOR][COLOR=#000000]Bardzo bardzo jeszcze raz dziękujemy :-)[/COLOR][COLOR=#ff0000][/COLOR] -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Pięęęękne foty tu - jak zwykle zresztą -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Hurraaaaaaaaaaaa, nowy rekord - 32 minuty w bieżni :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']bardzo Nurii kibicuję, taka młoda i tak dużo musi znieść; trzymaj się ciepło;[/QUOTE] Nusia trzyma się ciepło i mocno się przytula, zeby wszystkim ciepło było :-) -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Proszę się nie czepiać Waldiego. Wcale nie jest za chudy. Jest akuratny:-) A młoda to niezła zalotnica. W oczkach ma iskierki:-) Cuuudna jest :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Nic o zmianie terminu focenia Doktor nie wspominał, więc myślę, że albo tuż przed albo zaraz po Świętach można "cykać" ;) To nie ja dotarłam do Doktora - to on nie wytrzymał "wyrzutów sumienia" i po moim wczorajszym mailu go... ruszyło! :)[/QUOTE] To mnie bardzo cieszy, bo jakoś jak patrzę jak ona wygina tą łapencję na wszystkie strony chciałabym, żeby ktoś fachowym okiem na to spojrzał :-( [quote name='kejciu']Poleciało z bazarku 53,93zł [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250652-rozliczony-do-usunięcia!-CZITTING?p=21822449#post21822449[/URL][/QUOTE] Nuras bardzo, bardzo dziękuje i jak tylko pieniążki znajdą się na koncie, to potwierdzimy na obu wąteczkach :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
I nadal ten fotograf ma Nusię obfocić pod koniec kwietnia? Dzięki Nutusiu wielkie za dotarcie do Zajętego Złotego Doktora :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Wyspane gałązki stempluja wpływ na konto 244,65 zł z IV regału :loveu: Wielkie, wielkie dzieki WSZYSTKIM -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
O kurczeeeeeeeee trochę się dziś znowu zmęczą, bo zaraz wychodzimy na rehabilitację, ale na przystemplowanie na pewno znajdą się jeszcze siły. Dziękujemy slicznie :-) A ja musze tu napisac, że moja przyjaciółka z Niemiec podarowala Nusi na rehabilitację 20 euro. tylko nie wiem jaki jest przelicznik i nie wiem co mam napisać w rozliczeniach. -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
No to ja już nic nie rozumiem Ja widzę caly czas -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
O sory, minęłyśmy się z postami. Już widzę, że widzisz -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Nutusiu, a Ty zdjecia widzisz i filmiki? Bo nie wiem na czym to polega, że jedni widzą a inni mają dziury zamiast zdjec -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
No właśnie wczoraj wieczorem już mialam sygnały, że niektórzy widzą zdjęcia, a niektórzy nie, Dlatego w poście pod zdjęciami wstawiłam link do całego albumu. Tam chyba juz nie ma problemów, żeby je obejrzeć -
Bede mocno trzymać kciuki
-
Mnie się podoba
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
A tu jest link do filmików z Nusią z "gabinetu rehebilitacyjnego" w terenie [url]https://picasaweb.google.com/100720491924764194729/NuriaSpacerMarch222014?authkey=Gv1sRgCOyl0J3NnIXPuAE[/url] -
Niestety nie jestem dobra w pisaniu tekstow. Ja się zawsze usmiecham do Nutusi - ona pisze dobre teksty, tylko musi dostać trochę danych o psie
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']wiedziałam, że ma usztywnione, ale nie myślalam że aż tak... bo doszłaś do Olkusza:evil_lol:[/QUOTE] Niestety, calkiem ma kolanko usztywnione, a przez to i poniższe stawy nie pracują tak jak powinny, tylko mają przeprosty:-( Fabryki naczyń emaliowanych nie znalazłam (o ile jeszcze takowa egzystuje w Olkuszu) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Niestety nie było ani pół telefonu po tych wszystkich ogłoszeniach. Wciąz mi przychodzą na pocztę zawiadomienia o konieczności odświeżenia ogłoszenia i wciąż to robię, ale jak dotąd całkowicie bez echa. A do tego gabinetu rehabilitacji mnie wyciągnęła Agamika i żywcem Ci nie powiem, gdzie to dokładnie jest. W każdym razie wyruszyłam tam spod bloku Agamiki z Krowodrzy i szłam i szłam i szlam i myślałam, że niedługo dojdę do Olkusza;) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Ona ma od samego początku sztywne kolanko. Siedzi normalnie, tylko łapka ta sztywna się wystawia do przodu jak pistolet -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
A to "moja kumpela" - największa jaką znam :-) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/iqz_paNxeEq4kMgA5eKtHAL-o5DnDt7DYe4LYAB5xxUKt6S2oa_zKfqnN0yXGyF9lfBTnJLzOX2WLpGzC-WIJHQ=w1239-h530[/IMG] Koniec seansu :-) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/mw2H3BH7Z5TVtbvUiyprPTsaDcGuuBji_l7HCo341J92nF3yhXWjnjeMM9Aj2rLesgzvRE1AQkToSFxwYZbdOrs=w1239-h530[/IMG] Podobno nie wszyscy widzą zdjęcia, dla nich specjalnie wstawiam link do całego albumu z sobotniej wyprawy w pola [URL]https://drive.google.com/folderview?id=0B-LAfnCIdJANeWM4ZHF6ZHpiaGM&usp=drive_web[/URL] -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Największy gabinet rehabilitacyjny jaki znam:-) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/gyekVnCofwMMbns3uw5vpb0RU9dLHMyQ1jgkRFxNzgP9srHj__i8XQFircavq1e4PaRzHk5h_e1WCXzW-UVqMQM=w1239-h530[/IMG] Taki jestem "krzywusek" :-) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/57xjnrG25YSuDNh4ApONrUyijneCpqMy0vKLFS7A8JHuGHd_gt40XPQr75MfcCfyLxWPZzrcEaDY8YwUH2lM6k8=w1239-h530[/IMG] I łapeczka mi się niestety tak wywija, ale mnie to nie przeszkadza [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/u_p_UFHItw7y1iW8tzq_EzXMF-QwzEVFZ81GrmP-utU5jCAI7KKByandIJ7jtr6aVLUAxqAYjZeyZwyBOL4aAXE=w1239-h530[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/dZFqQ33ceOBIfbgM4gb0LMkq-O3w681su2TzTQb7G0Vzihirq8gQxQae7DX39EUynycbSbx2jcvKBCB2MQRux8E=w1239-h530[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/f55ifererueb0ovq1FwFw3J1sa76oYn_cbV9EYb81QrfhutrcBKEZgy_TfWLyj0XHjQHdOx3mLvOnuEFlSzgPcA=w1239-h530[/IMG] -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Wiem, wiem, nie pisze się postu po postem, ale nie mogłam się oprzeć, bo dostałam zdjęcia z wczorajszych szaleństw i rehabilitacji w terenie :-) Dogonię Cię, dogonię [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/rgd4QTzO0GBf710HgrGKrzuWspQc-l1z3vrcOXjTHJtk8LSZlSXuQuQx__95ZJnjr5HGOIyB4tgTJgwVFgE0aJ8=w1239-h530[/IMG] Na płaskim mi trochę łatwiej, ale za to chodzę po żwirku z piaskiem [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/g1fLdC0vnioLBt5ITZZ1dBFfkIgRa0MpfawObnLdVQiQrWSOpt564aI4CJGVrAr3Tbpj6FiE1O9mSnatV04w_LI=w1239-h530[/IMG] Chodzę? Biegam jak fryga!! [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/fQj6DhOWLlmIuPZfiRmnVyaH6misW73asQDeXBOGUpC9uDUMq5rpJdlwkoWOi6sKSnqmiXOoy3Zhu7KO_97Cjls=w1239-h530[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/VqGUTUisj9o_r8-DHOL8l2aEY91NOVVbuLOZZ2VxnvmFkwqKmsk9xbYjE2xXIwAIASXtZAadhs0Z11345Yp7Vtg=w1239-h530[/IMG] No to co, że mam trochę inną łapkę niż inne psiaki :-) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/EQ4OSK59omuy-Bgv2qULK1jklVa6JXJezuSRrueTSmLuBrJzoRQcU3UUjJa22Y-Q0EFtXaDF8k59Tgg47Mb70lI=w1239-h530[/IMG]