Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. [quote name='Nutusia']Ola, w razie czego prześlesz mi co i jak i skonsultujemy u nas (i zabieg i cenę)...[/QUOTE] U Twojego "złotego doktora"?
  2. Cały czas trzymam kciuki
  3. [quote name='malagos']Pewnie tak... ale mam i nalewkę jeszcze w zapasie :) Jak tam nasza Nutusia i jej kostki i inne gnatki? Rozmasowane?[/QUOTE] No właśnie coś dawno się nie odzywała.
  4. [quote name='malagos']E, ja chyba nie - mam dłuzej w sercu takie kochane przylepy... a jak pójdzie do domu nasza Greyka, to szampana otwieram i wypijam, jak mi Bóg miły...[/QUOTE] To ja też mam te przylepy w sercu dłużej, ale kazdy, nawet zadziorny czymś tam zapada w serce. I jak siedzi dłużej niż parę miesięcy, to nawet szampan nie pomoże :-(
  5. Najgorsze jest to, że człowiek się potem trudniej żegna jak taki tymczasik, nawet najbardziej zadziorny się dłużej zasiedzi. :-(
  6. Byłam, czytałam i się poryczałam :-(
  7. Zapisuję wątek. Będę mocno, mocno trzymać kciuki, bo finansowo niestety w tym momencie nie mogę wesprzeć. Sama mam tymczasowiczkę, która wymaga rehabilitacji i najprawdopodobniej operacji ortopedycznej.
  8. [quote name='Mattilu']A jak wygladaja finanse Nurki?[/QUOTE] Jak dotąd wszystko pokrywam sama. Wczoraj wprawdzie nie zapłaciłąm ani grosika, bo się mój znajomy doktor (miłosnik wszystkich moich tymczasików) zmówił z ortopedą dr Gregoraszczukiem wszelkie wczorajsze zabiegi Nusia miała zasponsorowane. Ale wszystkie dotychczasowe rehabilitacje, jedzonko, smaczki (a na zabiegach idzie ich sporo, bo Nusia nie wytrzyma 1 godz bez ruchu) płaciłam sama. Wciąż się szykuję z bazarkiem, mam już zdjecia, tylko mam problem z ustaleniem cen wywołąwczych :-(
  9. No i nie mam zbyt dobrych wiadomosci co do stanu łapki Nusi. Kolano jest tak złożone, że nie ma prawa się zginać, bo jest coś tam przestawone w osi i nie ma żadnego luzu w stawie. W stawie biodrowym młoda ma usuniętą główkę kości udowej, ale zostawioną szyjkę i przy sztywnej nodze w kolanie ta szyjka podrażnia wciąż biodro. Stąd jest bolesność tego biodra. Z powodu tego, że prawa łapka pracuje za dwie zaczyna się tez robić problem z prawym (niby tym zdrowym) biodrem. Zaczyna się już tam robić deformacja :-( Dziś tak na gorąco doktor mi przedstawił kilka możliwych rozwiązań, z których większość jest finansowo chyba nie do przeskoczenia. Doktor chce sprawę przedyskutować jeszcze z drugim ortopedą i z radiologami i za tydzień już mi konkretnie przedstawi propozycje - na zasadzie co by można było zrobić, a co trzeba zrobić. Trzymajcie kciuki pliiis. A telefon milczy jak zaklęty:-(
  10. Łooooooooooooo ale chłopak ma ogłoszeń!!! I co i co? Dzwonił choć z raz ktoś? Bo o moją Nusię ani dudu
  11. Ale jak gałązki Cię szturchają kiedy ich właścicielka domaga się "należnych jej" pieszczotek, to też się cieplutko na sercu robi :-)
  12. Oj tak, tak okład jest superowy :-) A gałązki cuuudne :-)
  13. [quote name='Nutusia']Nie znasz "czniać"?!?!!? Machać ręką (w tym przypadku odnóżem ;)), nie przejmować się, olewać, być ponad to :)[/QUOTE] Pierwsze słyszę :lol:
  14. Jak on fachowo "zagania" - ze wszysTkich stron :-) Cuuuuuuuuuuudo
  15. Jak się należy i słodzić i maścić, to się należy :-)
  16. Zgadzam się w zupełności z przedmówczynią, nawet, jeśli nie wiem co to znaczy "czniaj" :-)
  17. [quote name='Nutusia']Nie mogę, Oluś, bo nie wiem. Zajrzyj na czarne kwiatki i napisz PW do tej dziewczyny, która zrobiła wpis. Z sercowego domku Nuśki bardzo się cieszę ;)[/QUOTE] Dzięki :-) Serce jest mientkie. Ale jak mu ulegnę, to już żadnej biedzie nie pomogę :-(
  18. [quote name='Mattilu']Przeciez Nurka juz ma domek :diabloti:[/QUOTE] Moje serce też mi to mówi, ale rozsądek podpowiada mi coś innego
  19. [quote name='Majkowska']o nie... to chyba muszę sprowadzić z Bielska, bo tam jest dokładnie ta co chciałam. Nie wiem dlaczego np sklep mi nie może sprowadzić od dystrubutora... Czy to taki problem czy jak? Gdzie nie pytam to robią wielkieee oczy...[/QUOTE] U mnie się otworzył nowy sklep zoologiczny. Napisz co dokładnie potrzebujesz to pójdę we wtorek i zapytam
  20. Możesz mi na pw napisać to co się kryje pod kropeczkami?
  21. Narazie cisza, a z telefonem się nie rozstaję
  22. A mnie się to podoba [url]https://lh6.googleusercontent.com/-8qOFEA2A0bg/Unz9ST0gUmI/AAAAAAAAP8I/vw4ZdpCqs_o/s576/aldkipoint%20031.jpg[/url]
  23. [quote name='Majkowska']Chyba do was zadzwonię...[/QUOTE] Inkoguto?;):evil_lol:
×
×
  • Create New...