Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Moja Amiga jeszcze do poprzedniej zimy zachowywała się jak wyżej wymieniona. A w tym roku jakoś nie chce za bardzo chodzić po śniegu. Zrobi co swoje i zawraca do domu :-(
  2. Ooooooo dzięki za wsparcie, bo potrząc na Nusię nikt mi nie wierzy, że ona jest pod specjalnym nadzorem
  3. No tak, ja nie mówię, że Nuria się bała Waldiego z racji tego, że on np większy pies jest. Ja się tylko boję że w zabawie - do której ona jest bardzo, bardzo skora, może ją większy piesek nieco poturbować. A ona jeszcze nawet na wersaleczkę nie za bardzo potrafi wejść, ma jeszcze ograniczone ruchy w tych gałązkach :-(
  4. [quote name='Majkowska']Dobra, to mojego pieska ;)[/QUOTE] Przypominam, że Twojego pieska nawet Merlin się bał :evil_lol: [quote name='Majkowska']:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: Nie nie, biedny Patuś, Waldka też kąsał w dupkę dla samoobrony :D A tak serio, to [B]Nurka jest pod specjalnymi względami[/B] i każdego kto ją będzie chciał tknąć niedelikatnie tknie ciocia Majkowska. Nawet jeśli tykającym będzie Waldemar ;)[/QUOTE] No właśnie Zreperowane gałązki Nusi jeszcze nie sa zbyt mocne. Jeszcze się nie ustaliły porządnie zamieniki stawów biodrowych i Nusia jeszcze tańczy czasami dupinką jak po paru głębszych :-( [quote name='Pani Profesor']ej ej, nie! chodziło mi o to, że Patryk się nie turla po psach i ich nie taranuje ani nie wbiega z impetem, jeśli się będzie sadził do małej, to oczywiście, że nie dostanie biegania luzem! sądzę jednak, że na Błoniach będzie ok, a i tak wezmę kaganiec (znalazłam za szafą :diabloti:)[/QUOTE] Ja z góry zaznaczam, że Nusi jeszcze nigdy nie spuszczałam na takim otwartym terenie jak Błonia. Nie wiem jak się zachowałaby gdyby się mocno rozbawiła. Czy by wrócia na zawołanie. To jest mój tymczas i nie darowałabym sobie, gdyby gdzieś pognała i znowu miała spotkanie z samochodem :-( Wiem, jestem pewnie przerwrażliwiona, ale nic na to nie poradzę. Na wybiegu ją spuszczam (a raczej spuszczałam) Teraz mi jeszcze nie wolno jej narazać na takie szalone biegania i zderzenia z biegnącymi psami. Musimy sobie zdawać z tego sprawę, że to dopiero miesiąc od czasu operacji i że młoda nie ma w ogóle obu główek kosci udowych i trzeba czasu, żeby mięśnie zastąpiły porządnie stawy biodrowe
  5. [quote name='Mattilu']Czekamy na odpowiedz Alutki, ona najlepiej bedzie wiedziala :evil_lol:[/QUOTE] O kurczeee, to długo poczekamy. Bo dopiero w Wigilię nam będzie mogla coś odpowiedzieć
  6. Ciebie?? Ależ dlaczego miałabym się Ciebie bać?
  7. Hopencjo jak tam Ci się śnieżek podoba? Bo Nusia szaleje w śniegu jak pijany zając :-) Mizianka i drapanka za uszkiem :-)
  8. [quote name='Mattilu']Ale sie krakowsko zrobilo na tym watku ;)[/QUOTE] Zapraszamy, zapraszamy na Błonia. Bedzie wesoło jak Waldi zacznie szaleć, a Nusia będzie się do psów wyrywać. [quote name='Pani Profesor']ja Patryka spuszczam, ale tylko wtedy, kiedy ma dzień dobrego zachowania wśród zwierząt :cool3: na takiej przestrzeni bez krzaków raczej nie mam obaw, że zwieje, najwyżej "ociągnie się z powrotem", ale problemem zawsze było to, że psów jest od groma, a on reaguje jak reaguje i to losowo... ...choć ostatnio ani razu nie zachował się brzydko, więc jest w tym miejscu nadzieja:D[/QUOTE] Nusia bardzo lubi się bawić z psami, ale rehabilitantki mi narazie nie pozwoliły narażać ją na zderzenie z masywniejszymi psami
  9. Ja i tak Nusi nie spuszczę ze smyczy, więc Waldi może sobie brykać ile chce :-)
  10. Oki, to na wszelki wypadek podaję swój nr tel.697 966 551
  11. Nusia wzbogaciła się o 191 zł ze schizofrenicznego bazarku Pani Profesor :loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249219-KONIEC-ROZLICZAMSchizofreniczny-bazarek-na-Nurkę-perfumy-i-WSPANIAŁOŚCI!!!-do-15-12[/URL] A w którym miejscu na Błoniach? Bo muszę gdzieś zaparkować mój psiowóz
  12. No nie wiem, nie wiem, bo jakoś nie możemy się dogadać. Dawno Cię nie było na dogo. A dostałaś moje pw?
  13. [quote name='kejciu'][FONT=comic sans ms][SIZE=4]Z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249758-rozliczam-Dla-NURII-po-operacji-bielizna-kosmetyki-buty-rozmiar-41-ZAPRASZAMY!!![/URL] uzbierało się 98zł - poproszę na PW numer konta :)[/SIZE][/FONT][/QUOTE] Aaaaaaaaaaale super, dzięęęęki wielkie w imieniu frezowanych gałązek Nusi :-)
  14. [quote name='Mattilu']Ach, jak bym chciala mieszkac niedaleko! Ja kocham miziac takie przytulniaki jak Nurka. Jendrek preferuje energiczne szarpanki, a ja lubie przytulac, mietosic i miziac :) A Nurka ma jeszcze te sarnie oczy :)[/QUOTE] Sarnie? A sarny maja skośne oczy? Sarnie, nie sarnie, miętolenie, przytulanie i mizianie uwielbia niebotycznie :-) [quote name='Nutusia']To nie Jola jest nauczycielką ;) Nusia jest grzeczniusia, a Alusia - całkiem przeciwpołożnie :)[/QUOTE] Musze przyznać, że Nusia jest naprawdę grzeczniusia, dopóki się nie spotka z Alutką, Liluchą, czy innym stworem. Bo wtedy wstępuje w nią energia nie do zdarcia. Ale po blatach nie chodzi (może po prostu nie daje rady z tymi swoimi frezowanymi łapinami), ani nie niszczy nic w domu (tfu tfu tfu, 3 x za lewe ramię)
  15. Tak, ja tez mam w przepisie wątróbkę drobiową. Pamiętam ta scysję z Merlinem na wybiegu. Facet nawet mi nie przysłał potem świadectwa szczepienia. No i oczywiście nigdy, przenigdy mu się taki atak na psy wcześniej nie zdarzył!
  16. Ja mam jeszcze przepis na wersję serową i na wersję z mięskiem wołowym. I chyb a na poniedziałek będę musiala mlodej upied te wołowe ciasteczka, bo wątróbkowe już nie są atrakcją w bieżni wodnej
  17. Może włśnie przez ten olej? Ja daje tylko 1 jajko i szklankę mąki pszennej i szklankę żytniej. Niby w przepisie pisze "wody ile zabierze" Ale mnie nie zabiera nic a nic wody
  18. [quote name='Majkowska']Właściwie to tak, bo w tych ciastkach nie ma nic "złego". Jajko, trochę mąki, wątróbka i olej... Zjadliwe wszystko. Ale ja bym tam nie ugryzła. [/QUOTE] A w moim przepisie nie ma oleju :-( Nie wiem, czy to dobrze, czy źle ?
  19. Oj zima, zima. Nic to, że pruszy, nic to, że zimno, tylko po co tak wieje w oczy? No niby biednemu to zawsze w oczy, ale nie lubimyyyyyyyyyyyy:-(
  20. [quote name='Nutusia']Już doczytawszy, że Arthroflex... Cholerka, deficyt finansowy nadal przepastny i rośnie :( Nie ma co, trza się brać za uczytelniczanie społeczności dogomaniackiej ;)[/QUOTE] Aż tak tragicznie sprawa nie wygląda jak w poście rozliczeniowym, bo nie są tam uwzględnione pieniążki z 3 bazarków grudniowych. [quote name='Mattilu']Nuśka! miziam Cię z daleka![/QUOTE] Za mizianko baaaardzo dziękujemy. Każde miziankowe rączki baaaardzo kochamy, bo mizianka nigdy nie jest dość :-) [quote name='Lidan']Kola też zostaje z drugą suczkę, Gapą :-) Papci nie gryzie tylko jak Nusia zabiera na posłanie ale urządza sobie wędrówki po blatach kuchennych, po stole, po biurku...czasem coś ukradnie, rozerwie, zniszczy... Ja wychodzę np. na zakupy a ona psoci :angryy:[/QUOTE] O kurcze, to masz podobnie jak Nutusia z Alutka. Ona też wędruje po blatach. Ja mialam tak z niektórymi szczeniakami tymczasikami - taka była Linka i taki był Merlin - chart. On nawet wspinać się nie za bardzo musiał, bo mocno wystawał ponad blat :-)
  21. [quote name='Mattilu']A ja tu siedzę sama i Wam zazdroszczę :placz:[/QUOTE] Pociesz się, że ja tez zazdroscilam :-)
×
×
  • Create New...