Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. [quote name='Frytela']szykuj, szykuj, ja swojego zaraz na karmie, a potem kolo 19-20 kąąąąąąpiel xD jak ja kocham go kąpać :roll::roll:[/quote] Ja nie kąpie swojego bo był kąpany 2tyg temu tylko szmatką mokrą białe mu obmyje żeby kundel się nie stresował:evil_lol:.
  2. Pies dziś dostał ostatni posiłek troszkę zdziwiony,że znów dzisiaj michę dostaje, bo jutro długa podróż czeka i lepiej na pustym żołądku:evil_lol:. A zaraz biore degażówki do ręki i kość i będę psa szykować:roll:
  3. Ciekaw piszecie o osobach takich jak ja sprzedawcy z sklepu zoologicznego;). Ja powiem jakie gafy klienci mówią: mam owczarka mazowieckiego :evil_lol:, mam wilczura do łydki:evil_lol: po proszę o kropelki na mrówki dzisiajszy tekst:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='Anecioreczek']eh odechciewa mi sie zlotu,kiedy piszesz do mnie w ten sposób. Ale co tam,no ja już sprawe uzgodniłam ;)[/quote] Ja pisze prawdę, troszkę pozmieniałaś z domku na namiot więc ta opcja co teraz piszesz jest ryzykowna;) A nie zapomnijmy,że tym samym czasie co my w pokoju jednym będą stali klienci ośrodka, wiec tak czy siak wychodzi na to,że pokoi już nie ma:roll:
  5. [quote name='Anecioreczek']Asiu Asiu! Jak jest z tymi pokojami! ta sama cena co za domek? i gdzie one sie znajduja?[/quote] Pokój drożej wychodzi. Jeśli chesz pokój musisz sama sobie go załatwić. My się ogólnie pokojami nie bawimy, tym bardziej że już chciałaś jechać na domek póżniej wypisałaś się na namiot wiec teraz dla naszego bezpieczeństwa lepiej będzie jak sama sobie pokój załatwisz;). My kombinujemy co w domkach a nie w pokojach:lol::lol::lol:bo chcemy zeby kazdy mial jak najtaniej;)
  6. [quote name='Anecioreczek']Czemu wiedziałam ze sie odezwiesz na ten temat ?;) Tak to był żart.Zresztą napisałam poniżej.Chociaż nie mam ochoty zostawiać go w domu,i chyba sie okaże że pojade sama bez żadnego psa bo Kora bedzie miała w tym czasie cieczke prawdopodobnie.[/quote] Dlaczego wiedziałaś? bo ja tu trąbie że pieski jadą łagodne które dogadują się z wszystkimi pieskami,a nie który im się spodoba;)
  7. [quote name='Anecioreczek']Aha zapomialam wam powiedziec,ze jak jade pod namiot to Biore Atosa skoro Usia bierze Malamuta i mnie g****o obchodzi co o tym sadzicie xD żartowałam xD Tylko nie dajcie mi Bana bo mam sprawy na dgm do załatwienia xD[/quote] Mam nadzieje,że żartowałaś bo że tak powiem Atos może źle się czuć w tym towarzystwie psów... za bardzo by go stresowały i by się zachowywał tak jak ostatnio a szkoda go męczyć. I w ogóle po co takie żarty?:roll:
  8. Ale imie typowo psie czy np. ludzkie? bo jak psie to takie polskie to Azor, Karo, Barii.
  9. [LEFT]W Łodzi jesteś przy Panu o imieniu i nazwisku Miroslav Vaclavik?;) [/LEFT]
  10. Piękna sunia! Widać,że ciekawe życie wiedzie :evil_lol:
  11. [quote name='komar']ale nikt nie wie czy komus nagle coś bardzo ważnego nie wypadnie;P tobie też zawsze może coś wypaść ze nie dasz rady przyjechac;)[/quote] Zauważ,że nagle gdy przyszło co do czego wykreśliło się lub zmieniło na namiot ok 5osób:shake:
  12. Dlatego pisze jak wół, dobrze się zastanowić czy na pewno chce się jechać:shake::shake::shake:
  13. Jojek już tak posiwiał?????:crazyeye:
  14. [quote name='rose']A gdzie wyruszają?:evil_lol: chyba wykruszają:evil_lol::evil_lol:[/quote] żeś się naśmiałam z własnego błędu:lol::lol::lol::lol: pewnie na zlot wyruszają:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. Mamy póki co 41 osób w domkach. Mało,mało :shake:i ludzie się wyruszają:shake::shake:
  16. [quote name='Asia & Ginger']:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: To ja przytargam truskaweczki i zrobimy sobie piknik. :cool3: :multi: :p[/quote] Koniecznie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='M&T']Moja kumpela zapłaci po 10 maja, ale już gadałam o tym z Asią wcześniej ;) ile zostało do zlotu? 96? :D[/quote] Sprawy z płatnościami to najlepiej do Rose od razu kierowac bo ona wszystko zapisuje, kto kiedy i ile zaplacil;)
  18. My już zgłoszeni;)
  19. [url]http://i285.photobucket.com/albums/ll72/mylovelydbar/c63fc740.jpg[/url] Tak stanął w tym rozkroku,że wygląda jakby ją mierzył:evil_lol::evil_lol::evil_lol: jak przejdzie to za mała, jak nie to dobrze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='Kasia15']Pobudka Asiu i Gingerko :cool3:[/quote] O tej godzinie to Asia pewnie przewraca się na drugi bok :evil_lol: Wstanie pewnie cos ok 14tej:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. Sporo będzie dogomaniaków na tej wystawie;) Mam nadzieje,że oba dni wpuszczą mnie psem zgłoszonym na sobotę mimo iż w związku mówili iż nie będzie z tym problemu:roll:
  22. [quote name='Karilka']Jak już to jeżdżę taxi: 6-400-400 ale czy jest najlepsze to nie wiem;).[/quote] a w miare tanie? bo przy autostradzie przy wjeździe do Łodzi mamy wyrzutkę i zależy nam na taniej:evil_lol:
  23. A ja poprosze o numery do taxi jakiegoś sprawdzonego ;)
  24. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/wy6.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/wy5.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/wy4.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/wy9.jpg[/IMG]
  25. Deltusia [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/wy2.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/wy1.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/wy11.jpg[/IMG] dzikie harce [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/wy8.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/wy7.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...