-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
[quote name='WŁADCZYNI'] Osobiście raczej jestem za bojkotem dużych sieci - za pieski i kotki w akwariach i tragiczne warunki trzymania gryzoni i ptaków. [/quote] Wiele osób nie pracujących w sklepie inaczej to widzi niż sami pracownicy. U mnie w sklepie nie sprzedaje sie psów ani kotów, jedynie sa kotki do adopcji z aktóre wrzuca się ile się ma do skarbonki na psy do schroniska, mimo iż w duużej sieci pracuję. Zwierzaki bo mój dział to gryzoń i ptak 2 razy w tyg sprzątane, umawiamy sie z dziewczynami z działu kto w jaki dzień kupi owoce i warzywa, mamy weterynarza raz w tygodniu, ja ciale przynoszę ptakom świeże gałązki i mleczyk, szczurom bo ma do nich sentyment makaron. Wy inaczej to widzicie,że ludzie maja nieraz takie zdanie o takich osobach jak ja,ktore nieba chca uchylic zwierzakom.
-
[quote name='Bzikowa']Zdradź gdzie pracujesz to może usłyszysz... ;) Kakadu jest średnio fajne ale jak już przechodzę to nie mogę się oprzeć jakoś. :cool1: A, że jakoś raz na miesiąc bywam to i tak kupuję fiprex ;) A na allegro to ja nawet konta nie mam :lol: Ja wiem Władczyni, ze dla Ciebie podjechanie z psem gdzieś to żaden problem ale dla mnie cała wyprawa ...[/quote] Powiem Ci,że w Twoim mieście też jest ten sklep:evil_lol:
-
jestem ciekawe kiedy beda komentarze o firmie w ktorej ja pracuje:evil_lol:
-
[quote name='Bzikowa'] Ale poza tym ciekawych rzeczy nie słyszę za często, nie mam w zwyczaju rozmawiać z obsługą a już totalnie denerwują mnie tekstami 'może pomóc?', 'ja pani mogę doradzić' itd bo to gówno prawda, [B]tak naprawdę ludzie z zoologów chyba wcale się nie znają[/B]. Poza tym jak chcę zapytać to po prostu pytam. [/quote] Nie wszyscy moja droga:diabloti:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Fakt faktem na 22 namioty miejsca nie ma:shake: ten osrodek nie jest robiony pod pole namiotowe...i lepiej jakbyscie sie z soba jakos pogadali by zmniejszyc ta liczbe namiotowiczów i byc wspolnie w namiotach, bo zewnatrz nie ma zadnych miejsc gdzie daloby sie zaparkowac jedynie w srodku osrodka. -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
KaRa_ replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote name='panienkabubu'] W ogóle to KaRa_ zrobiła nam piękne zdjęcia! Zaraz wrzucę, tylko ukradnę z topicu o Łodzi :evil_lol:[/quote] O tej kradzieży to mi nie mówiłaś:mad:;) -
[quote name='moth']Czasem pracują. Ale duże sklepy, zwłaszcza w galeriach handlowych, rządzą się swoimi prawami. :shake: Sprzedać jak najwięcej, nie ważne co. Sama pracowałam prawie rok. I nic tylko ręce załamać. Odeszłam, bo mi było wstyd za koleżanki, szefostwo. Jak był nabór nowych pracowników, to najważniejszy był wygląd i umiejętności sprzedaży. Nic innego się nie liczyło. Jak sam kierownik sklepu ma prawie zerowe pojęcie o tym co sprzedaje, to jak ma wymagać wiedzy od swoich podwładnych? Towar w sklepie był z góry określony, nie można było zamawiać żadnych nowości! I nie działały tłumaczenia, że ten towar jest bee i klienci go nie chcą. Mamy to sprzedawać i koniec. Często był nakaz odgórny, aby sprzedawać w danym miesiącu konkretna markę. Jak się nie wyrobiło limitu, to lecieli po premii. A premia to pól wypłaty. :roll: Tak sie wycwanili. Płacą najniższą stawkę, resztę w premiach, żeby było z czego ciąć i mieć bata na pracowników. Więc nawet jak ktoś miał szczere chęci, to nie zawsze mógł doradzać szczerze. Taka prawda smutna. Dlatego jak tylko mogłam rzucić tą pracę, to tak uczyniłam.[/quote] Ja w chwili obecnej pracuję w jednej ze znanych sieci no i mogę powiedzieć u mnie jest duża selekcja pracowników, biorą ludzi z doświadczeniem jakimś albo mających zwierzęta bo zdarzały się osoby co miały kompletny brak wiedzy i źle się to kończyło dla klientów a przede wszytkim zwierząt. U mnie pracują prawie dami pasjonaci z czego się ciesze, a nie osoby, które muszą pracować tam mimo,że nic nie wiedzą. Ale czasem i ja czegoś nie wiem to zasięgam porad netu:evil_lol:
-
[quote name='Sajko']Chciałam bardzo podziękować za fotki całej mojej bandy:) Przyznaję się również, że wstawiłam fotki w niezmienionej formie, ale w zmniejszonym rozmiarze na moją stronkę- [URL="http://www.bulldom.com"]www.bulldom.com[/URL]. Dzięki Kara, Ola, Paulina i Marysia [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/bukiet.gif[/IMG] [SIZE=1]p.s. oczywiście jeśli ktoś jest przeciwny, albo chce na przykład i na samym zdjęciu powiększyć podpis, poproszę o info i zaraz poprawiam.[/SIZE][/quote] Mam jeszcze zdjęcie Twojego psiaka ze spacerku za trybunami;)tylko musze je obrobic;)
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Karilka']W nastepnym Przyjacielu Psie ma być artykuł o : miłośnikach psów, którzy sobie radzą z wyjazdami wraz ze swoimi ukochanymi psami. Może będzie coś o nas:cool3:?[/quote] A żebyś wiedziała,że będzie:evil_lol::evil_lol:za to jestem przez Asie op***ana,że fotki jej za wolno wysyłam :lol::lol::lol: -
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/setery/aussie29kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/setery/aussie1kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/setery/aussie10kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/setery/aussie6kopia.jpg[/IMG] Nie zezwalam, na używanie /wykorzystywanie moich zdjęć bez mojej zgody. A to po wystawie w Inowrocławiu gdzie znalazłam wiele moich zdjęć na różnych stronach.
-
[quote name='Mudik']Ale się sypie:roll::cool3::cool3::cool3: [URL]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/aussie7kopia.jpg[/URL] Ale i tak cudna jak zresztą obie pozostałe suniaste: Ercia i ...nie pamiętam:oops:. Śliczne foty Kara naprawdę super![/quote] By się nie sypało gdyby dała sobie to wziąć ;)jedynie co paluchami wyskubie to jest dobrze, ale szczotki czy grzebienia do ręki nie wezmę, bo Sabcia ma uraz jakiś;)Era i Sharon;)
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='rose']Trochę skrócona, ale nadal [B]czarna[/B] lista:eviltong: [I] Orzech Goldenka245 Agnisia=) +2osoby Grażyna9915 Dawix[/I][/quote] Zapomniałaś o kruczo czarnej liscie: Estera Macho czarnula87 . -
Będąc na tych zawodach dopiero doszło do mnie, iż taki sporcik to nie hop siup. Że i pies i człowiek musi mieć do tego predyspozycje bo liczy się szybkość i przede wszystkim myślenie. A już nie powiem jak wciąga, dość dużo czasu spędziłam w oba dni na wystawie w obserwacje agilitowców;).
-
No dobra masz te swoje śliniaki [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/setery/aussie34kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/setery/aussie35kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/setery/aussie37kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/setery/aussie38kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/setery/aussie39kopia.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/setery/aussie16kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/setery/aussie17kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/setery/aussie15kopia.jpg[/IMG] gdy pani robiła zdjęcia pies pilnował rzeczy [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/setery/aussie18kopia.jpg[/IMG] Jak wiadomo z całymi rodzinami sie przychodzi na wystawy ale co niektórzy biora i rybki by obejrzały pieski:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/setery/aussie14kopia.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/aussie2kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/aussie15kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/aussie16kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/aussie34kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/aussie25kopia.jpg[/IMG]
-
[quote name='panienkabubu']Mnie też :eviltong::eviltong::eviltong: KaRa - masz nas? :loveu::loveu:[/quote] Kiepskie wyszły wiec nie daje.
-
Moja faworytka:evil_lol: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/setery/aussie30kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/setery/aussie21kopia.jpg[/IMG] seter ala afgan:roll: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/setery/aussie25kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/setery/aussie4kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/setery/aussie13kopia.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/aussie27kopia-1.jpg[/IMG]
-
Dawno nie było zdjęć tej panny [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/aussie16kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/aussie18kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/aussie14kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/aussie15kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/aussie13kopia.jpg[/IMG]
-
Sabcia [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/aussie6kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/aussie7kopia.jpg[/IMG] i Ercia [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/aussie17kopia.jpg[/IMG]
-
Spike [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/aussie9kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/aussie2kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/aussie10kopia.jpg[/IMG] Sabcia [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/aussie11kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/aussie12kopia.jpg[/IMG] ach ta trawka na nie działa,że wyglądają na psią młodzież a nie an seniorków:loveu:
-
Delta [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/aussie1kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/aussie5kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/aussie4kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/aussie3kopia.jpg[/IMG] cała trójrczka [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/aussie8kopia.jpg[/IMG]
-
A zaraz będzie duża ilość fotek;) Dla Justy Delty, a dla Patikujka Sharon ;)
-
[quote name='Patikujek']niezliczona i do tego stale roznąca:evil_lol:[/quote] Stale rosnąca na pewno nie, a raczej bym powiedziała malejąca.