Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy16kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy12kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy15kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy18kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy19kopia.jpg[/IMG]
  2. Fana;) [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy9kopia-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy10kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy11kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy13kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy14kopia.jpg[/IMG]
  3. [quote name='AgaCzips']to wy nie podeszłyście do mnie:eviltong: Trochę po wystawie chodziłam ale nie trafiłam na was, a ze względu na psiaki zaraz po ocenie zmyliśmy się do domu;) Ale nie martwcie się,w najbliższym czasie zamierzam odwiedzić Poznań:diabloti:[/quote] Tylko,że najbliższym czasie nas mało w Poznaniu:evil_lol:
  4. [quote name='AgaCzips']byłam, byłam...;) Jechałam ze znajomą hodowczynią, i 2 bichonami;)[/quote] I nawet do nasz nie podeszłaś:eviltong:
  5. [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/fre1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/fre2.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/fre3.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/fre4.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/fre5.jpg[/IMG]
  6. BLACK BUT KIND Preeminent Line lok. II bd [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/fre2.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/fre3.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/fre1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/fre4.jpg[/IMG]
  7. JOY OF LIFE Diervilla I dosk. CWC [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/fre14kopia-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/fre1kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/fre5kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/fre9kopia-1.jpg[/IMG]
  8. Dziewczyny a można dokładnie wiedzieć ile macie lat? żeby was dać do domku?;)
  9. KaRa_

    Ireneusz Picheta

    To dam swoje odczucia do tego Pana gdyż miałam dziś z nim kontakt na ringu. Dość brutalnie podchodził do psa tak chwycił mojego za mordę,że miałam już pokazywanie zębów spaprane tak się go bał. Nawet jednego kółeczka nie mogliśmy całego zrobić (a pies pięknie się w ruchu prezentuje). Nie lubi wesołych psów na ringu i podkarmianych od czasu do czasu smaczkiem. Ogólnie opis psa jest napisany na jednej linijce.
  10. [quote name='panienkabubu']Aaaaa lejesz miód na moje oczy :loveu: Ale może ktoś z Was ufocił tą krótkowłosą bernardynkę, o którą mi chodziło :cool3:[/quote] Niestey nie ufociłam jej gdyż była na ringu w podobnym czasie do mnie.
  11. Do końca kwietnia pieniądze
  12. Z bernardynów mam tylko to:roll: [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/fre1kopia-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/fre2kopia-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/fre4kopia-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/fre6kopia-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/fre5kopia-1.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Ana_Zbyska']Taaak, do domku:lol: Ja biorę Newtona:) A Macho Nowinę :)[/quote] Ale jaka rasa? jaki stposunek do psów i ludzi? i jakim Wy jesteście wieku
  14. [quote name='komar']Kara;P ale z tego widac kto jedzie:P czy ma psa:P[/quote] Tak ale nie wiadomo czy domek czy namiot i tą formułką wszyscy inni się posługują i jest najczytelniejsza dla wszystkich.
  15. a mogę prosić was z osobna o forumułkę: nick+pies/bez psa+domek/namiot i coś o pieskach czy są łagodne bo tylko takie mogą jechać na zlot, i wasz wiek jesli decydujecie się na domek;)
  16. Tak jest jeszcze kilka miejsc wolnych na domki ;)
  17. [quote name='mrowa23']my jedziemy na zwiady:P[/quote] my również tylko,że wczesniej:evil_lol:
  18. Trzymam kciuki jutro za wszystkich ;) U mnie kundel już uszykowany trochę się buntował ale udało się :evil_lol:
  19. [quote name='klaudia&Manta']Dzięki :razz: Kara - wg. mnie nie jest tak źle. Przednie lapki bardziej pod Djuczka, główcia w górę , i ok.:cool1: A nie łatwiej byłyby ci wystawiać , go tak jak np. żakla Suri ? :razz:[ja Mantę nauczyłam tego , dość szybko] Alu - ślicznie :loveu:[/quote] Znaczy tak główkę trzymają aussiki na amerykańskich dość często wystawach wiec i ja tak spróbowałam;) \czyli jak wystawiać? bo to pies z adhd wiec trudno go ustawić bo jak człowiek klęka pies jest na człowieku
  20. Nasze mizerne stanie:oops: [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/fre2-1.jpg[/IMG]
  21. [quote name='mrowa23']dokonalam wplaty n kunto eldorado:P czyli miejsce zaklepane browarki chlodzic:P[/quote] No wiecie co spapugowaliście nasze miejsce:evil_lol::lol:
  22. Ja ostatnio dzwoniłam i dość nie miła Pani (nie znała słowa dzień dobry i dowidzenia) powiedziała,że przyszłym tygodniu będą stawki;)
  23. Nie wyraźne ale nasze pierwsze udane rzuty i skoki!!!!!! [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/fre1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/fre2.jpg[/IMG]
  24. KaRa_

    frisbee

    A ja po długim ostatnio czasie wałkowaniu rollreów przy nakręcaniu i moim samodzielnym ćwiczeniom rzutów dziś pokusiłam się by psu nie zrobić tylko rollerków! i po raz pierwszy Duke złapał w pięknym stylu dysk w locie i jestem dumna!Zdjęcia kiepskie bo po rzucie aparat i klik:evil_lol: [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/fre1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/fre2.jpg[/IMG]
  25. [quote name='CarmelChoco']Hihihi nie ma rzeczy niemożliwych:diabloti: I przecieki są możliwe:evil_lol:[/quote] i samczą młodzież owczarków australijskich :evil_lol:
×
×
  • Create New...