-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
No to aussikow coraz wiecej u nas:evil_lol: Już 6
-
A ja mam pytanie czy ktoś z Bałtyku tam jedzie? gdyż ja nigdy nie byłam w tamtych rejonach pieszo wiec nawet nie wiem jak tam dojść i dojechać:roll::roll:
-
Nie wiecie może czy będzie katalog przed wystawowy? bądz chociaż stawka?
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
KaRa_ replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
Ja mam nadzieje ze aussikom zrobiłaś z myślą o mnie;) -
[quote name='Paskuda_Bandzior'] Mogę zabrać kilka talerzyków, ale będe bez psa :p[/quote] To może weźmiesz mojego kundla w obroty?:evil_lol:
-
A ten drugi borderek kto to? Nikt na prawdę Almy nie ma?
-
Kto by pomyślał,że aussie tak popularne się robią :evil_lol:.
-
[quote name='Tośka_m']Jak Karze dobrze pójdzie to będą trzy :cool3:[/quote] Mam nadzieje,że jednak pójdzie dobrze bo swego czasu duuużo ćwiczyliśmy skupiania na sobie;). Ha nawet z dumą mogę powiedzieć iż wczorajsza zabawa ze mną w rzucanie patyków do stawu w lasku była ciekawsza od przechodzących psów:cool3::cool3:. Mój pies dorasta umysłowo:evil_lol:
-
A ja się z Wami zobacze we wtorek:evil_lol: wtedy my będziemy mieli egzamin:lol::lol:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[LEFT]Zakończę dawanie zdjęć z Sierkowa:evil_lol::evil_lol: znaleziony dziki kawałek jeziora [/LEFT] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/gasw11.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/gasw12.jpg[/IMG] -
[quote name='Tośka_m'] Fajnie, że jednak nie odpuszczacie sobie. Mam nadzieję, że spotkamy się wkrótce na treningu. [/quote] Oj chciałabym,chciała jak nie z Duke to z Erą;)
-
[quote name='Tośka_m']Tak, drugi aussie to Alma. Nie wiem czy jesteście skreśleni - czy też sami się skreśliliście? Egzamin był dzisiaj, a dla tych, którym ten termin nie pasował, również w zeszłym tygodniu. Myślałam, że skoro się nie stawiliście, to znaczy, że sobie po prostu odpuściliście. Nie odpowiadasz mi na gg, więc skąd mam wiedzieć jak jest? ;)[/quote] Ja nawet nie zauważyłam byś pisała mi na gg, nawet nic w archiwum nie mam:crazyeye:. Ja Marysi pisałam jak to wygląda u mnie bo jakbym wiedziała,że tak będzie w kwietniu to bym zaznaczyła sobie grafiku,że wtedy chce mieć wolne, a tak nie wiedziałam wiec miałam dzień w pracy. A niestety nie udało mi się już przełożyć. Ale ćwiczyć chce na pewno my nie odpuszczamy sobie
-
[quote name='Tośka_m'] Kara - wielka szkoda, że jednak nie będziesz z nami biegała. Póki co rozkład sił między aussie i borderami w naszej grupie są wyrównane i wynoszą 2:2. Trzeba będzie zmagać się w jakości, bo ilościowo jest po równo :p [/quote] Drugi aussik to jaki? Alma? Tośka czyli my wykreśleni jesteśmy,że tak piszesz?:-( bo mi akurat ten termin nie pasował bo praca, nie miałam pojęcia w zeszłym miesiącu że 17tego będzie egzamin na agility wiec pozwoliłam bym była wtedy pracy.
-
I jak było? Ja bardzo żałuje,że nie mogłam być:shake:. Nie udało mi się nawet urlopu na żądanie wyżebrać by zjawić się, a baaardzo chciałam oj bardzo,bardzo.
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='M&T']Hmm....Tak poza tematem..Rose: a czemu bez psiaka jedziesz? ^^'' bo zauważyłam właśnie, że napisane jest, że nie bierzesz psa xP i ponawiam pytanie do czarnuli87 :D jedziesz pociągiem? ;>[/quote] Odpowiem za Rose: bo mamy fajne zasady,też są staruszkami,a że i inni biorą po pare piesków to Rose bez za to :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Julix']Kamelon jaki fajny! :loveu: Ale ten pierwszy chomiczek jest taki słodki :loveu: a Filip cos gada? :diabloti:[/quote] Filipek wstydzi się ludzi i nie gada, tak jak kiedyś Igor co non stop gadał;)
-
gekony [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/sklep/sklep5-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/sklep/sklep3-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/sklep/sklep7-1.jpg[/IMG] i chomiki [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/sklep/sklep4.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/sklep/sklep5.jpg[/IMG]
-
A dzisiaj pokaże Wam moich ulubieńców z pracy;) Filip [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/sklep/sklep1.jpg[/IMG] Set [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/sklep/sklep8-1.jpg[/IMG] Kameleon [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/sklep/sklep6-1.jpg[/IMG] Red [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/sklep/sklep2.jpg[/IMG] nierozłączek nie lubie za ich wrzaski ale są za to ładne [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/sklep/sklep1-1.jpg[/IMG]
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Karilka']...Sie robi nastrój kolonijny...[/quote] Trzeba dzieciom (Rose i Komarowi) dać się pobawić w wychowawce:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
To wiedze,że faktycznie trafiły Wam sie kiepskie osoby, u mnie jest selekcja pracowników,że widać że pracują osoby z wiedzą;). N
-
[url]http://www.zoonatura.eu/[/url] ;););)
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[url]http://i28.tinypic.com/2us8oi0.jpg[/url] Na wystawę weź chyba z 5 koszyczków bo my się Julią na nie rzucimy i Diuczek też:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Mudik']Zaciekawiłaś mnie ,nie wiem co to KC praga napisz mi prosze na PW[/quote] KC Praga to tam gdzie wy Warszawie macie ten sklep bo ja z Poznańskiego oddziału ogólnie dużo publicznie pisac nie mogą bo wiadomo góra wszystko ogląda na bierząco, ale nie narzekam pracuje z fajnymi ludzmi co maja wiedze i przede wszystkim lubia to co robią;)
-
[quote name='Bzikowa']To ja już nie wiem :oops: Zdradź nam ;)[/quote] KC Praga tylko powiem może skojarzysz;)
-
[quote name='Bzikowa']Eee.. w Warszawie druga, mozna to nazwac, duza sieć to ANNA ZOO , tam pracujesz? :razz: Tam nie kupuję bo to jest w jakichs dziwnych miejscach gdzie nie bywam ;) Jeszcze nigdy się nie spotkałam z psami i kotami w akwariach/klatkach w zoologu - chociaż słyszałam o takich przypadkach. Ale chyba bym zadzwoniła do TOZu gdybym zobaczyła... Też nie za bardzo podobają mi się gryzonie w klatkach.w 'gablotkach' wystawowych... :roll: Jednak to chyba jest wszędzie i nie można temu zaradzić specjalnie... :roll: Ooo Ty, Władczyni, chyba będę musiała sobie założyć konto na allegro :diabloti: 29 zl za 3 tubki!! Ja chyba płacę prawie 20 za jedną!!! :roll:[/quote] nie to nie ta firma;)ale nazwa równiez dwuczłonowa z zoo;)