Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. [quote name='Asiaczek']Nie bardzo mam czas przeszukiwać wątek, a mam pytanie iprośbę: [SIZE=5][COLOR=Red][B]Czy ktoś może mi podać (na cito!) jakiś adres do hotelu, niezbyt drogiego, gdzie można ulokować się z psami...?[/B][/COLOR][/SIZE] Bardzo proszę o pomoc. Pzdr.[/quote] [url]http://www.hotelgrosik.pl/[/url] Mają tanio;)ja tam nocuje bo można z psami i cena przystępna
  2. Też mam nadzieje,że za dużych upałów nie będzie :roll:
  3. [quote name='Patikujek']A tak w ogóle to co dzisiaj robicie dziewczyny(Kara,Ania)?? może byśmy się na Maltę wybrały jak coś dajcie znać smsem:loveu:\ a ja nie imprezuje, ja kożystam z uroków młodości i urlopu[/quote] W pracy dzisiaj siedze:evil_lol::evil_lol::evil_lol: a później oblewam przyjazd brata z Irlandii:evil_lol::evil_lol:
  4. Ostatnio przejeżdżając przez Przeźmierowo widziałam jedną panią z dzieckiem z wózku i sunią podobną Laluni;)
  5. [quote name='Rottie']Chyba nawet zwyciężyła w swojej klasie :cool3: Mam zdjęcia aussiego zgłoszonego na eliminacje MP: http://img241.imageshack.us/img241/1513/77301724lu2.jpg Blue;) szkoda,że tylko jeden Ci się załapał;)
  6. Śliczna sunia:loveu::loveu::loveu:
  7. Ładna ta red merle sunia;) Rottie a może masz aussiki ?jeśli kręciłaś się w towarzystwie borderków:cool3:
  8. [quote name='mch']w lublinie ostatnia wystawa odbywala sie na stadionie , tam byly ringi dla reszty ,a ONki byly za trybunami na starym trawiastym korcie , nikomu juz chyba nie przeszkadzalo bieganie i nawoływanie .[/quote] I to mi się podoba,że niektórzy organizatorzy wystaw pomyślą,że nie każdemu odpowiadają te hałasy oraz przeszkadzający widzowie wszystko zależy od strony widzenia;)
  9. [quote name='komar']no to już można obejrzeć;P [URL]http://www.youtube.com/watch?v=8lgImh-UiLE[/URL][/quote] No wiesz co gdzie tu nam kamerowałeś! Tu po tyłku tam po cyckach:evil_lol::evil_lol: A piorunek się załapał:evil_lol:
  10. Proszę: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10041303#post10041303[/url]
  11. Gossia piszę to publicznie jeszcze raz coś powiesz na prawdę skończy się to sądem obraziłaś za dużo osób czy publicznie czy na gg. Niestety mamy krótkąc cierpliwość jeśli chodzi o takie sprawy. I proszę nie odzywac się w tym temacie gdyż i tak zostaną wszystkie Twoje posty usunięte przez moderatora i poprosze o nadanie bana.
  12. no nic trzeba próbowąć zmieniać nastawienie ludzi do zwierzat
  13. [quote name='gossia']O jeju KaRa dzwoŃ bardzo proszę...! Mama mówi że masz się sobą zająć bo się nie ożenisz i Ty dla niej jesteś dzieckiem...![/quote] Kochana uważaj by się to w sądzie nie skończyło, bo ze mną nie ma jaj a akurat mam Twoje dane wiec żaden dla mnie problem bo obraziłaś mnie Ty i Twoja mama przytoczonych przez ciebie słów.
  14. Jakby ktoś poczytał tego dziecka bloga to by wiedział dlaczego jestem wkurzona. Czytając bloga mam wrażenie,że lekka patologia tam jest...
  15. [quote name='gossia']KaRa mi grozi że zadzwoni do mamy bo psa kupiłam....he, he ! Mama powiedziała że masz spadać...! I skasować numer telefonu. Bo sobie nie życzy...! A jak chcesz to dzwoń bardzo proszę...! Mama też...[/quote] Wiesz dziecko ty powinnas w łózku leżeć, Twoja mamusia jest niezbyt odpowiedzialną osobą pozwalając sobie na wszystko,ale uważaj bo może to wszystko jaka jesteś dla innych obrócić się w inną strone.
  16. Ja 1maja nie mogę gdyż mam wyjazd na majówke. Ale jakby co jutro jak najbardziej mogę ;)
  17. Ośrodek jest jak widać w lesie i cały kompleks ośrodków jest skumulowany w jednym miejscu nasz akurat jest w pośrodku wszystkich wiec będziemy musieli ograniczyć szczekanie psów gdyż będzie to uciążliwe dla osób w innych ośrodkach;) A w ogóle nasz ośrodek jednym z ładniejszych jest, z ładną zasadzoną trawą a nie piach i igły;)
  18. [quote name='Marta_Ares']a jak jeziorko???[/quote] Nie zwiedzaliśmy go jakoś specjalnie. Psy nie mogły wejść do wody gdyż by musiały biec za samochodem:diabloti:
  19. [quote name='Marta_Ares']to miejsce zlotu??? slicznie tam:loveu: :loveu: :loveu: fajne fotki:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] A no to miejsce zlotu, bardzo ładnie tam i wiemy na pewno jedną rzecz te wszystkie ośrodki sa skumulowane w jednym miejscu, wiec psy będą musiały być cicho;). Ale ogólnie jest super,śliczne domki, bardzo mładny ośrodek.
  20. [quote name='Luzia&Funia']A mi ktoś odpowie :eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] Jak widać mało kto tak jedzie samochodem;)
  21. Dlatego PKS ma numer tel gdzie można na informacji się dowiedzieć, a przystanek jest od razu za miastem, przy jeziorze . Ogólnie od miasta Sieraków ośrodek jest bardzo blisko ;) A jeśli chcecie by ktoś po Was wyjechał do Sierakowa to wiadomo musicie dać na benzynę bo jak jechać tak w różnym czasie po np. 20osób to trochę kosztuje;) Pisze to teraz by później nie było nieporozumień tak jak rok temu:evil_lol: A z Poznania drogą na Świecko jedzie się ok 50min
  22. KaRa_

    York i Pinczer

    Nie w moim guście te buty,ale zauważyłam,że wiele nastolatków w takich chodzi;)
  23. [quote name='Karilka']Znaczy skoczyć to już inna bajka... Bez skakania... to nie ma dziursk jakiś? Ośrodek barrrdzo fajny. Już nie możemy sie doczekać;)[/quote] Dziur w płocie nie ma tylko w jednym miejscu jest troszkę niższy płotek przy bramie głównej;)
  24. [quote name='Karilka']A ogrodzenie szczelne?;)[/quote] jest jedno miejsce gdzie większe psy mogą przeskoczyć ale to wystarczy dać lekko sznurek z siatka by straszyła;)
  25. Ośrodek super, czysto w domkach są dobrze wyposażone, ślicznie na zewnątrz dość duży ośrodek i cały ogrodzony;)
×
×
  • Create New...