-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
[quote name='Asiaczek']Nie bardzo mam czas przeszukiwać wątek, a mam pytanie iprośbę: [SIZE=5][COLOR=Red][B]Czy ktoś może mi podać (na cito!) jakiś adres do hotelu, niezbyt drogiego, gdzie można ulokować się z psami...?[/B][/COLOR][/SIZE] Bardzo proszę o pomoc. Pzdr.[/quote] [url]http://www.hotelgrosik.pl/[/url] Mają tanio;)ja tam nocuje bo można z psami i cena przystępna
-
Też mam nadzieje,że za dużych upałów nie będzie :roll:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Patikujek']A tak w ogóle to co dzisiaj robicie dziewczyny(Kara,Ania)?? może byśmy się na Maltę wybrały jak coś dajcie znać smsem:loveu:\ a ja nie imprezuje, ja kożystam z uroków młodości i urlopu[/quote] W pracy dzisiaj siedze:evil_lol::evil_lol::evil_lol: a później oblewam przyjazd brata z Irlandii:evil_lol::evil_lol: -
Ostatnio przejeżdżając przez Przeźmierowo widziałam jedną panią z dzieckiem z wózku i sunią podobną Laluni;)
-
[quote name='Rottie']Chyba nawet zwyciężyła w swojej klasie :cool3: Mam zdjęcia aussiego zgłoszonego na eliminacje MP: http://img241.imageshack.us/img241/1513/77301724lu2.jpg Blue;) szkoda,że tylko jeden Ci się załapał;)
-
Śliczna sunia:loveu::loveu::loveu:
-
Ładna ta red merle sunia;) Rottie a może masz aussiki ?jeśli kręciłaś się w towarzystwie borderków:cool3:
-
[quote name='mch']w lublinie ostatnia wystawa odbywala sie na stadionie , tam byly ringi dla reszty ,a ONki byly za trybunami na starym trawiastym korcie , nikomu juz chyba nie przeszkadzalo bieganie i nawoływanie .[/quote] I to mi się podoba,że niektórzy organizatorzy wystaw pomyślą,że nie każdemu odpowiadają te hałasy oraz przeszkadzający widzowie wszystko zależy od strony widzenia;)
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='komar']no to już można obejrzeć;P [URL]http://www.youtube.com/watch?v=8lgImh-UiLE[/URL][/quote] No wiesz co gdzie tu nam kamerowałeś! Tu po tyłku tam po cyckach:evil_lol::evil_lol: A piorunek się załapał:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Proszę: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10041303#post10041303[/url] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Gossia piszę to publicznie jeszcze raz coś powiesz na prawdę skończy się to sądem obraziłaś za dużo osób czy publicznie czy na gg. Niestety mamy krótkąc cierpliwość jeśli chodzi o takie sprawy. I proszę nie odzywac się w tym temacie gdyż i tak zostaną wszystkie Twoje posty usunięte przez moderatora i poprosze o nadanie bana. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
no nic trzeba próbowąć zmieniać nastawienie ludzi do zwierzat -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='gossia']O jeju KaRa dzwoŃ bardzo proszę...! Mama mówi że masz się sobą zająć bo się nie ożenisz i Ty dla niej jesteś dzieckiem...![/quote] Kochana uważaj by się to w sądzie nie skończyło, bo ze mną nie ma jaj a akurat mam Twoje dane wiec żaden dla mnie problem bo obraziłaś mnie Ty i Twoja mama przytoczonych przez ciebie słów. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Jakby ktoś poczytał tego dziecka bloga to by wiedział dlaczego jestem wkurzona. Czytając bloga mam wrażenie,że lekka patologia tam jest... -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='gossia']KaRa mi grozi że zadzwoni do mamy bo psa kupiłam....he, he ! Mama powiedziała że masz spadać...! I skasować numer telefonu. Bo sobie nie życzy...! A jak chcesz to dzwoń bardzo proszę...! Mama też...[/quote] Wiesz dziecko ty powinnas w łózku leżeć, Twoja mamusia jest niezbyt odpowiedzialną osobą pozwalając sobie na wszystko,ale uważaj bo może to wszystko jaka jesteś dla innych obrócić się w inną strone. -
Ja 1maja nie mogę gdyż mam wyjazd na majówke. Ale jakby co jutro jak najbardziej mogę ;)
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Ośrodek jest jak widać w lesie i cały kompleks ośrodków jest skumulowany w jednym miejscu nasz akurat jest w pośrodku wszystkich wiec będziemy musieli ograniczyć szczekanie psów gdyż będzie to uciążliwe dla osób w innych ośrodkach;) A w ogóle nasz ośrodek jednym z ładniejszych jest, z ładną zasadzoną trawą a nie piach i igły;) -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote name='Marta_Ares']a jak jeziorko???[/quote] Nie zwiedzaliśmy go jakoś specjalnie. Psy nie mogły wejść do wody gdyż by musiały biec za samochodem:diabloti: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote name='Marta_Ares']to miejsce zlotu??? slicznie tam:loveu: :loveu: :loveu: fajne fotki:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] A no to miejsce zlotu, bardzo ładnie tam i wiemy na pewno jedną rzecz te wszystkie ośrodki sa skumulowane w jednym miejscu, wiec psy będą musiały być cicho;). Ale ogólnie jest super,śliczne domki, bardzo mładny ośrodek. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Luzia&Funia']A mi ktoś odpowie :eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] Jak widać mało kto tak jedzie samochodem;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Dlatego PKS ma numer tel gdzie można na informacji się dowiedzieć, a przystanek jest od razu za miastem, przy jeziorze . Ogólnie od miasta Sieraków ośrodek jest bardzo blisko ;) A jeśli chcecie by ktoś po Was wyjechał do Sierakowa to wiadomo musicie dać na benzynę bo jak jechać tak w różnym czasie po np. 20osób to trochę kosztuje;) Pisze to teraz by później nie było nieporozumień tak jak rok temu:evil_lol: A z Poznania drogą na Świecko jedzie się ok 50min -
Nie w moim guście te buty,ale zauważyłam,że wiele nastolatków w takich chodzi;)
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Karilka']Znaczy skoczyć to już inna bajka... Bez skakania... to nie ma dziursk jakiś? Ośrodek barrrdzo fajny. Już nie możemy sie doczekać;)[/quote] Dziur w płocie nie ma tylko w jednym miejscu jest troszkę niższy płotek przy bramie głównej;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Karilka']A ogrodzenie szczelne?;)[/quote] jest jedno miejsce gdzie większe psy mogą przeskoczyć ale to wystarczy dać lekko sznurek z siatka by straszyła;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Ośrodek super, czysto w domkach są dobrze wyposażone, ślicznie na zewnątrz dość duży ośrodek i cały ogrodzony;)