-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
My też już mamy ale numerek musimy odebrać na miejscu bo w II terminie zgłosiliśmy się i zapłaciliśmy;)
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='M&T']Komar, czy ty przypadkiem nie czatujesz do północy, żeby pierwszym być? xD[/quote] Z nim to bardzo prawdopodobne :evil_lol: u nich rywalizacja kto pierwszy ten lepszy:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='PATIszon']Ale o so chodzi?[/quote] Wyliczają dni do zlotu;) -
Ja mogę się pochwalić iż z moim ładnie się wczoraj wystawiliśmy, ładnie się ustawiał no i pięknie biegał. Ćwiczenia duużo dają;) Wywalczyliśmy złoto, Zw.Mł, NJwR ;)
-
Ja osobiście jak zobaczyłam jaka suczka wygrała w otwartej w seterach to aż się zdziwiłam sunia z nadwagą, i kiepsko się poruszająca bo były psy co na prawdę świetnie w ruchu były, z piękną sylwetką i budową. Jak dla mnie to było sędziowanie na odwal, takie od niechcenia.
-
Widziałam dzisiaj jak ocenia setery i robiła to na odpieprz :shake: wydawało mi się iż dawała psom z znanych hodowli gdzie są charakterystyczne psy. Prawie w ogole psów nie oglądała i faktycznie wydaje się bardzo oschła.
-
My również będziemy i tym razem postaramy podejść do Asiaczkowej rodzinki jak czas pozwoli ;)
-
[quote name='Asiaczek'] [COLOR=Navy]Ode mnie z kolei wymagano, abym pamiętała datę przelewu, bo jak nie, to będę musiała dopłacić... 10 zł. A do Pani księgowej (Zgadza się - otoczona wianuszkiem zdenerwowanych ludzi) stała już dłuuuuuga kolejka...[/COLOR] [/quote] Stałam w kolejce po numerek od razu za Tobą, i jak usłyszałam z tą datą przelewu to momentalnie teczce zaczęłam szukać dowodu wpłaty :evil_lol:. [B]flashka-g [/B]super Wam poszło na BOG z lagotto kibicowałam mu wtedy:evil_lol:
-
[quote name='olaglowka']Gratulacje! Czy moge prosic o staweke pudli toy i pudli miniaturowych /wszystkie kolory/?? Pzdr Ola[/quote] Pudel Toy: Psy młodzież; DIPPY GOLD DAVIOLA kl. pośrednia IGNAS MARIA MAGDALENSIS kl.otwarta RASCAL ADVENTURER CRISTA MINI Pudel mini-biał,czar,brąz psy championów BLACK CHICCO LITLLE WIZARES MARCO MIO CUORCINO CRISTA MINI suki championów BLACK CHANDRA LITLLE WIZARES DONNA ELENA VOM BANDENER REBLAND MISS NEGRY OD LALANKI Pudel mini-srebny psy otwart JANKO V EICHSCHEOBCHEN kl.championow BELL AMI BONAPARTE VON DER SALANA Suki młodzieży CARMRN KUDłATY KłęBUSZEK FARINA MORELOWA PERłA FEMINISTKA BURSZTYNOWA BORA INDIRICA RASHEEKA AH kl. championów BONNIE GOLDEN BANJIMY
-
Jutro mi po coli stawiacie z te wszystkie stawki:evil_lol::eviltong:
-
[quote name='massima']Ok to proszę podaj brakujące psy w tych klasach PSY Młodzież: DA VINCI Elite House Otwarta: NOBEL Apologeta Użytki - całość SUKI [U]kl. mlodziez: [/U][B]Dura Lex Polonia DARLA, [/B][B]Dura Lex Polonia DEE DEE, [/B][B]LUNA Daker, [/B][B]ZARITA Miratio[/B] [B]Otwarta: [/B][B]CIARA Elite House, [/B][B]COLETT z Padoku, D[/B][B]ura Lex Polonia COPOLA [/B] [B]Użytkowa: [B]ANACONDA Akagera, [/B][B]ENVIRA PUNTA Perła Brzeszcz, [/B] [B]HOLLY od Dvou Lvu, [/B][B]MASSIMA Apologeta[/B] [/B] [B]Champion: [/B][B]Vivienne Miratio[/B] [B]Dziękuję[/B][/quote] psy młodzież: Da Vinvi Elite House Larson majsterszyk otwarta: Hades Adoracja Nobel Apologeta użytki Eloton Extra Morvak Hummer Hoch w młodzieży suk dochodzi Pallas Latan Otwarta suki dochodzi: Alabama Ivon Haus Bora Tivana Highway to Hell Helloveen Karmen Majsterszyk Nevskiy tserber russkaya krasavitsa uzytkowa dochodzi: zarina zoe zanzi mag imidz championow granda adoracja vivenne miratio
-
[quote name='massima']KaRa pliiiis o dobermaniątka :oops:[/quote] Dobermanów jest od groma wiec aż pisać mi się wszystkich nie chce:roll:a moze byc jakas szczególna klasa? bo na prawde zmeczona jestem ta wystaw. Radze wszystkim zabrać parasole/namioty/altany prawie w ogóle cienia nie ma, mi zrobiły sie już bąble od słońca na rekach:roll:
-
[quote name='haker11']A ja bardzo poproszę o stawkę [B]dogue de dordeaux i owczarków środkowo-azjatyckich. [/B] [B]z góry dziękuję!:loveu:[/B][/quote] Pierwsza rasa: psy pośrednia CLEO bORDOZY ZAKATEK GUCIO DARDOR Kl.otwarta APIS KOMORNICKA PACZKA Kl.chamiponow UPANO DE BEAUDRIBOS suki KL.MLODZIEZY BENITA BOR WINNER NAOMI Z GARLICY DUCHOWEJ kl.pośrednia BEATRICE BORN WINNER JAGA GORZENO DRUGA RASA` PSY kl.młodzieży AZMAT POLAND KING RóżANA JUTRZNIA HIMEN DZIKA AZJA kl. pośrednia DEMON STAN ATLETICO kl.otwarta EGON WOJCIECHOWE KNIEJE kl.championow BAJRON ZASVOJI Suki kl.młodzieży ALAYA KARA-KUM BADRA BAHADREN BATUMI INTER-REX ENA Z WINNICKIEGO WZGóRZA TUNGA-łAF URGA-KAN kl.pośrednia DONA AJSZA FAVONIUS kl.championow CHABONA SZAITUN
-
To już mam ok 10stron pisania:crazyeye::evil_lol: Chiński grzywacz : psy szczeniaki COCO CREME SALSA kl.młodzieży G'TOP GUN TOP MODEL DE RAMA TIPPYTOYES EXUBERANT TONIC DAIQURI WIZARD ROSA THEA kl. pośrednia KINGSTON PASTORAł MONTE CHRISTIO AMITYCJA VALENTINO FAVONIUS kl.otwarta GALVANI PASTORAł GINGERY SASQUAHANNNA GOBLIN RAFFI ROSSINI kl.chamiponow SASQUEHANNA ZACHóD SUKI kl.szczeniąt CIOCCIOLATA AMARA SALSA JENNY CHRUSTOWIANKI kl.młodzież AVANGARDA ROINGOLD CELOZJA POKEROWY ZYWOT KOKAINA PASTORAł SASQUEHANNNA ELENADRA WATER LILY ROSA THEA kl. pośrednia APRILA PEARL GATTACA JAMAJKA PASTORAł LEMONIADKA Z GANGU łYSYCH VIVA ESPANIA FAVONIUS CORRIDA WIATR PUSTYNI kl.otwarta EKSTAZA Z GANGU łYSYCH HAPPY AMITYCJA INKA CHRUSTOWIANKI LINDA Z JASNE HVEZDY NAKUTRA SASQUEHANNA kl.chamiponow GRZYWACZ CORVETTE
-
Przepraszam ale tego jest tyle pisania,ze hoho przy grzywaczach az dwie strony:crazyeye::crazyeye:chwile to potrwa
-
[quote name='skubi'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Życzę wszystkim powodzenia...[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]i baaardzo prosz o stawkę BEARDED COLLIE ;)[/SIZE][/FONT][/quote] Psy: OTWARTA CELTIC PRIDE OF SMARTNESS CITY OF LONDONS SMARTNESS SUKI MLODZIEZY MACY'S BLOOMINGDALES MELANIA KAJAPIKO POSREDNIA ALMA Z PIERWSZEJ LIGI OTWARTA COWRN PRINCESS MARGARETTA OF SMARTESS MIDLANDS CORNER FANCY WHIRLWINDS WHOOPI CHAMPIONOW BEAUTY MOONLIGHT SPARKLE SMARTESS DONNA DIANA MARINUS PHILEMON DREAMS OF MY HEART
-
[quote name='kirikua']Niestety nic nie otrzymałam poczta bardzo proszę o sprawdzenie w katalogu pistacja Rude ziółko seter irlandzki[/qute] Jesteś w katalogu nr 1562
-
[quote name='Natalia_W']Jak już ktoś wróci to baaaaaardzo proszę o stawkę SZNAUCERóW MINIATUROWYCH PIEPRZ I SóL!!!![/quote] psy. kl.młodzieży: CAPRICCIO CARLOS ARTEDIUM LOVELY SMARTNESS HAJAN POLONIA SYRIUSZ NEFER TARI STARS KL. POREDNIA CARLOS GóRECZKI SOLARIS NEFER TARI K.OTWARTA BELLO FIGO HAJAN COMAN Z URAMU ELDORADO NEFER TARI G RAUNG POKEROWY żYWOT GLAMUR VISION PIWOWAR SIMBA MIJAGAZ KL.CHAMPIONóW DAR WALENTEGO PIWOWAR MUSCARI MENGO CELEBRATION SUKI KL.MLODZIEZY COMEBACK SALSA DEFICYT KIEDY MNIE NIE BEDZIE ORSINI K.POśREDNIA B DODA CISA POKEROWY ZYWOT K.OTWARTA ANABEL DAL-CEL SANTANA Z PARADY GANSTEROW ZONATA KIVI NORTHUMBERLAND
-
[quote name='kirikua']Witam! zgłaszam sie z pewnymi pytankami a mianowicie gdzie odbywa sie ta wystawa w lesznie nigdzie nie ma info. Nie dostałam również żadnego potwierdzenia listownego od zkwp w lesznie, zednego numeru startowego! Czy są one wydawane na miejscu? Troszkę mnie to zmartwiło wiec prosze o odpowiedź[/quote] potwierdzenie zgłoszenia przyszło pocztą u mnie, wystawa na ul.szybowników na lotnisku. A jaka rasa i imie to sprawdze czy w katalogu?
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote name='Patikujek'] Kara czyżby zjazd vipów się odbywał:cool3: Asiu jak tam jedziesz to pozdrów ich ode mnie[/quote] Ja byłam w okolicach gdzie mieszka Asia;) -
My wróciliśmy;) 1dosk, Zw.Mł, Najlepszy Junior w Rasie
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
I jak Asia będziesz jutro?:diabloti: -
[quote name='vikiii']Dość daleko - takie 4-5km:-( Z PKP chyba autobus 3 w miarę blisko lotniska ma przystanek, albo z PKS (niedaleko PKP) autobus 2 - ale lepiej wejdź na stronę MZK Leszno i sprawdź (nie jestem pewna - autobusami nie jeżdżę) W dniach wystawy ZK dodał linię "A", ale niestety najbliższy przystanek od PKP też nie jest blisko:shake: [URL]http://www.zkwp.leszno.pl/pliki//Wystawy2008/Linia_A_maly.jpg[/URL][/quote] Sprawdzałam oba autobusy faktycznie jada tam albo w jego okolice lecz one jeżdżą raz na parę godzin:crazyeye: żeby jakimś zdążyć na wystawę muszę być na dworcu o 7 bo później dopiero jada o 11:-o:-o:-o. Może ktoś zna numer na jakąś taksówkę?
-
[quote name='malawaszka'] No to jak zagadałam to pokażę się i ja :evil_lol: z pyszniutkim guinnessem :loveu: [/quote] A fuj guinness jest nie dobry:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='wiq']no ja myślę, że zapłacę całość, a jemu oddasz zaliczkę... chyba, że jej nie chce:evil_lol: jutro część kasy powinna być przeze mnie wpłacona..[/quote] Przepraszam,ze się wtrące ale Rose już chyba ze 3razy zwracała zaliczki i jej za te przelewy też bierze troszkę pieniążków, wiec lepiej jak Ty mu zwrócisz i tutaj dopłacisz.