-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='M@d']A jest jeszcze wolny 3 osobowy domek? Bo jakby był to [B]być może[/B] udało by mi się przełożyć urlop na ten termin i przyjechać w 3 osoby + 1 pies... (musiałbym to jeszcze ustalić z resztą ekipy [i pracodawcą], więc nie traktujcie tego jako ostateczną deklarację) ;)[/quote] Zajęte 3 osobowe;) -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote name='Asia & Ginger']Łatwo i nawet nie tak daleko. To jest przy głównej ulicy, więc na pewno jakieś autobsy będą jeździły. ;)[/quote] Ty tu mi mówisz nie daleko, na wątku wystawy daleko już sama nie wiem:-(. Wyjdzie tak,że się w Lesznie zgubie i na wystawę nie dotrę:evil_lol::evil_lol:. -
[quote name='vikiii']Dość daleko - takie 4-5km:-( Z PKP chyba autobus 3 w miarę blisko lotniska ma przystanek, albo z PKS (niedaleko PKP) autobus 2 - ale lepiej wejdź na stronę MZK Leszno i sprawdź (nie jestem pewna - autobusami nie jeżdżę) W dniach wystawy ZK dodał linię "A", ale niestety najbliższy przystanek od PKP też nie jest blisko:shake: [URL]http://www.zkwp.leszno.pl/pliki//Wystawy2008/Linia_A_maly.jpg[/URL][/quote] A jak się nazywa ten przystanek autobusu nr 3 koło miejsca wystawy? może jest jakaś mapka z tą linią w internecie? bo szukam i nic nie widze:shake:. A boję się,że przy mojej oriętacji w terenie nie dojade:roll:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Kobieta po 60siace nie bardzo kauje słowo dogomaniak po pierwsze, która widać odrazu na pierwszy rzut oka,że ma malo z psami wspólnego, raczej z nią się o nimfach pogada a nie o psach. Ale pewnie jak Asia z nią jeszcze pogada będzie dobrze, bo kobitka z ośrodka miła babka;) -
[quote name='AlaNowak'][B][U]ZAKLA[/U][/B] Ojej, ale w tych aussikach macie rozbieżności w typach............[/quote] Oj jest,jest;) Tutaj pozycja prawie wystawowa:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://images31.fotosik.pl/242/51cbb01d9aa0b2bf.jpg[/IMG] 'Uwielbiam" jak czasem Diuczkowi zdarzy do przodu dać nóżki...mimo iż przed chwilą ustawiałam [IMG]http://images27.fotosik.pl/200/d9859f9c0e76f7a3.jpg[/IMG]
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='komar']Karolinko...:mad::mad::mad: Ty lepiej uważaj, żebym to Ja Ciebie nie wytresował[/quote] Przykro mi ale mnie już się nie da, za wielki buntownik ze mnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='rose']Tylko żeby on się tak słuchać chciał:roll:[/quote] Ania pamiętaj o zakładzie kto lepiej wytresuje:evil_lol: Wiec podszkol go teraz a na zlocie będzie chodził jak w zegarku :lol::lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Rose Ty to po za kolejnością jesteś przecież Ty będziesz decydować kiedy i ile będzie Ci komarek grał:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Palców dłoni nie widać chyba dlatego iż są włożone w szczelinie w dolnej szczęki.
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Asia a łatwo tam z dworca na miejsce wystawy dojechać ?;) -
Wie może ktoś czy jaki jest dojazd z dworca PKP na miejsce wystawy? czym dojechać?ile się jedzie ?itp;)
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Dżem i Happysad on zna więc może coś jeszcze? bo troche nudno tylko dwie kapele:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
ja jestem za tym iż każdy kto chce by podał tutaj po 10tytułów piosenek jakie by chciał śpiewać na zlocie tak jak było dwa lata temu czyli tytuł - wykonawca Tak będzie łatwiej komarowi się połapać;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='komar']sie pomysli:D a tak BTW to moze by jakas liste piosenek (ogolnie znanych i typowo spiewanych przy imprezkach np. Autobiografia, Nie płacz Ewka, jakies biesiadne, disco polo, polskie HITY polewkowe:P Niekotre zagraniczne wyjątki);P to moze za drobna oplata dla chetnych by sie spiwniki zrobilo:cool3:[/quote] A ten tylko o śpiewnikach:evil_lol: ja już większość tych piosenek znam na pamięc:eviltong: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote name='Asia & Ginger']Przez te truskawki już mi się tygodnie popierniczyły. :splat: Wychodzi na to, że nie wiem, czy pojadę w końcu na wystawę, bo moja siostra ma akurat w sobotę absolutorium w Poznaniu i mamy niby jechać całą rodzinką patrzeć jak wręczją jej dyplom. :cool1: :placz: Planowałam jechać samochodem, to bym Cię Kara odebrała z dworca. Ale teraz to już nie wiem co będzie... :roll: Kara, a jedziesz sama czy z kimś jeszcze? :cool3:[/quote] Sama bądz z Julią jak jej będzie się chciało;) -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote name='Asia & Ginger']Acha, jutro (czyli w sobotę) jadę na wystawę do Leszna. :multi: Może kogoś z dogo spotkam. :p Chciałabym zabrać Gingerkę, ale nie wiem czy wpuszczają psiaki niezgłoszone. Postaram się rano dowiedzieć. :p Ginger pohasałaby z Djuczkiem od KaRy. :cool3: :loveu:[/quote] Asi się pomyliły weekendy za tydzień,za tydzień:evil_lol: Asia wydaje mi się,że łatwo będzie psem nie zgłoszonym wejść na wystawę gdyż zgłoszenie to taki świstek mały. A za tydzień oczywiście jedziemy! Może zgramy się jakoś pociągami by na tą samą godzine być na dworcu? bo ja się boję,że nie trafię na miejsce wystawy :evil_lol::evil_lol: -
[quote name='sylrwia']KaRa masz pewnie podany nr zgłoszenia a nie numer startowy. A co do odbioru nr to pewnie będzie podział ze względu na litery alfabetu w nazwisku.[/quote] Masz rację z tym numerem;). Ja mam nadzieje,że długo w kolejkach stać się nie będzie bo chciałam przyjechać na styk.
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='rose'][CENTER][SIZE=7][COLOR=DarkOrchid][B]73 :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/quote] A te emotki co maja znaczyć?:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Ja na tej kartce zgłoszeniowej mam o wiele inny numer niż w stawce ilościowej :roll::roll: Mam pytanie jak to wygląda z odbiorem numerków? przecież bedzie duuzo psów czyli również będzie dużo stanowisk? czy będzie się stało 2h w kolejce??:roll:
-
Ale Scooby zmężniał,:lol:
-
[quote name='Tośka_m']Taaaak. Idealnie widać opisaną we wzorcu rezerwę wobec obcych ;)[/quote] Rezerwa jest ale gdy aussik pozna człowieka to właśnie tak to się kończy,że tylko miziu mizu:loveu:
-
[url]http://images28.fotosik.pl/217/2f9cb50ccce8c10b.jpg[/url] Typowy aussik:loveu::loveu: mówiący głaszcz mnie, głaszcz i nie przestawaj :loveu::loveu:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Widziałam dzisiaj artykuł w gazecie i stwierdziłam,że za te kilka linijek nie warto kupować:evil_lol: -
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
KaRa_ replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
[quote name='Patikujek']Hej potrzebujuę porady w zwiazku z tym iż w środę wybieram się z Baksem do Poznania pociagiem nie wiem czy on da radę Zanczy się nie wiem czy mam jechać z przesiadką we Wrosławiu czy od razu całą trasę Z Zabrza do Poznania jest 5 godzin jazdy pociagiem, Wrocław jest mniej więcej w połowie i zastanawiam się czy Baks lepiej zniesie tą ciągłość jazdy czy lepiej z przesiadką?? jak myślicie??[/quote] Spoko wytrzyma. Jak mi Duke wytrzymał 4h do Katowic bo tam przesiadka byla pociągiem gdy był szczeniakiem, to czemu nie Baks?;) -
[quote name='AniaP'] [B]Sunprince[/B], wszystkie merlaczki zawsze najmniej mi się podobają :oops:, ale Twoja kluseczka jest cudna. :loveu: No i ma dłuuuuugi ogonek. :multi: No to jak tak, to przestały mi się aussiki podobać ;) i już sobie aussika nie kupię. :evil_lol:[/quote] Czyli według Ciebie jakie najładniejsze aussiki?:evil_lol: