Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. [quote name='tibi89']Mam parę pytań :P bo kurczę przeczytałam 50 str i więcej nie mam nerwów :lol: więc jak by ktoś był tak miły to proszę o odpowiedź :) chodzi mi o to czy ośrodek jest w końcu wynajęty w całości i psy będą mogły w razie czego biegać luzem i mieć dostęp do jeziora czy jakiejś wody? czy można będzie w czerwcu/lipcu zgłosić się pod namioty? bo widzę, że na domek się już na pewno nie załapie :) i ostatnie o co chodzi to z tej pierwszej listy widzę, że nie będzie tam przedstawicieli ras powszechnie uważanych za agresywne. ja mam roczną amstaffkę, zupełnie nieagresywną do ludzi i zwierząt. jak się pies na nią rzuci to ucieka :lol: więc chciałam spytać czy nie będzie przeszkadzać jej rasa, bo już się wole spytać, żeby mnie do domu z powrotem nie wysłali :lol:[/quote] Jeśli znajdzie się jeszcze 6osób to ośrodek będzie wynajęty w całości;) Do jeziora będzie dostęp jak znajdziemy jakąś dziką plaże bo jak się z ośrodka wychodzi jakies 300m jest plaża dla ludzi wiec tam wstępu nie mamy. Co do namiotów wolimy by było ich jak najmniej bo ośrodek nie jest jakiś gigantyczny no i Pani posiała świeżą trawkę na terenie ośrodka;). Ale oczywiście można. A co do amstaffki jeśli łagodna to zapraszmay.
  2. A ja poznałam ostatnia psiaka który będzie na zlocie i oczywiście takie psy są mile widziane:loveu: A no i właściciela psa poznałam czyli Karilke :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. No wiesz co wklejać fotki bez pytania:evil_lol::lol::lol::lol: Prawda,że śliczne zdjęcia mu zrobiłam?:evil_lol:mimo,że mój kundel mi utrudniał robienie zdjęć:evil_lol:
  4. Ja po raz pierwszy byłam na zawodach i jako widza strasznie mnie wciągnęło :cool3:.
  5. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/ag11kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/ag12kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/ag13kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/ag14kopia.jpg[/IMG]
  6. Poznanianki;) [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/ag7kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/ag8kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/ag9kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/ag10kopia.jpg[/IMG]
  7. Asti [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/ag1kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/ag2kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/ag3kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/ag5kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/ag6kopia.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy40kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy41kopia.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy36kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy37kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy38kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy39kopia.jpg[/IMG]
  10. Zdjęcia jakościowo marne ale zawsze jakieś. Masaj [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy31kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy32kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy33kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy34kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy35kopia.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy26kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy27kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy28kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy29kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy30kopia.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Junka']Kara ja np. mam ustawione zegarki w komputerach w domu 3 min do przodu żeby mi się posty nie przesówały i tak sie przesówają :angryy:[/quote] Ja nawet nie wiem jak mam ale wiem,że jest źle:evil_lol:
  13. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy21kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy22kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy23kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy24kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy25kopia.jpg[/IMG]
  14. [quote name='stereo']Kara, Vigo ;) edit: ej, to też była odpowiedź na post Kary, który jest teraz później. To ja może sobie daruję na dziś, bo Dogo mnie nie lubi :)[/quote] Już poprawiam;) Nie to,że Dogomania Cie nie lubi lecz to,że mamy inaczej ustawione zegarki:evil_lol::evil_lol:
  15. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy17kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy18kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy19kopia.jpg[/IMG] Vigo był dla mnie za szybki:roll: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy20kopia.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Junka'][URL]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy12kopia.jpg[/URL] Sajko co ty Moni robisz na tej focie??:crazyeye:[/quote] Monia bardzo się tutaj ucieszyła i tak jakoś wyszło,że wpadła na Sajko:roll::evil_lol::evil_lol:
  17. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy12kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy13kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy14kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy15kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy16kopia.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy6kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy7kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy8kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy9kopia-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy11kopia.jpg[/IMG]
  19. Troszkę fotek od nas: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy1kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy2kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy3kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy4kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy5kopia-1.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Mokka']Klaudia :loveu:. Nie biegałam, ale oglądałam sobotnie zmagania i mogę się podzielić swoimi spostrzeżeniami. Tory nieźle pokręcone, trudne, techniczne, sporo detek, mało czystych przebiegów. To nie były najlepsze zawody dla kogoś, kto chciałby zadebiutować w openach :evil_lol:. Psy jedynkowe miały problemy w biegach openowych. Tym większy szacuneczek dla Nutki :lol:. Podobało mi się sędziowanie - zdecydowane, równe, dla wszystkich tak samo. Nie zauważyłam spektakularnych wpadek.[/quote] Mam troszkę zdjęć Twojej suni bo słyszałam,że marudzisz że mało Moni zdjęć jest wstawianych:evil_lol:
  21. Ja będę po 10tej na wystawie i odrazu pod agility:evil_lol:
  22. Głupoty gadacie;) Po prostu moim zdaniem trzeba być stanowczym w swoich postanowieniach. A nie jakies głupie żarty, chociaż osoba dobrze wie,że nie mogą być na zlocie agresywne psy;)
  23. A u mnie słoneczko,że aż psa myłam na tarasie i teraz schnie na kocyku obserwując kotki:evil_lol: Bellatriks my chyba charakterystyczni będziemy;) Bo aussik z seterem będzie łaził;) wiec po nich można mnie szukać:evil_lol:
  24. [quote name='bellatriks'][B]Agata:[/B] mam nadzieję, że notesik z tymi wszystkimi numerami już zapakowałaś do torby? :cool3:[/quote] Mam nadzieje,że numer 88 zapisany:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...