-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
[quote name='Paskuda_Bandzior']Czy ktoś napisał, ze musisz zrobić PT, zeby być w nowej grupie? :cool3: No bez przesady, ale aportu formalnego i chodzenia przy nodze po zetce chyba Marysia nie będzie egzekwować :evil_lol: ([SIZE=1]chociaż kto wie :eviltong:)[/SIZE] Brawo dla dzielnego Dinosława, że dzielnie przetrwał narkozę! :multi: Co do 12 h, to spoko ja najczęściej wyjeżdżam do szkoły o 6 i wracam przed 18, a mimo to niemal codziennie 'coś' robimy :p Przecież to sama przyjemnosć coś z psem robić :loveu: (i też nie mieszkam w centrum Poznania ;-) )[/quote] No wyjeżdżam o 8mej, wracam 21.30 wiec nie jest tak błogo a w szkole sie nie przemeczasz tak jak w pracy fizycznej;)
-
[quote name='ewka i haker']ale caly dzien na to nie potrzebny;) wystarczy 15minut chociz dziennie ja trzymam kciuki jeszcze raz wielkie gratulacje terenu:multi::multi::multi::lol::lol:[/quote] Niestety ja mam taką prace że siedzę w niej często od 9-21 i człowiek po 12h godzinach jest padnięty a rodzinka no nie bardzo wtedy chce się bawić z psem w szkolenie tylko co wyprowadzają psy na spacery.
-
[quote name='ewka i haker']dlaczego odpuscic troche pracy i bedzie dobrze[/quote] Praca to nie szkołą nie możesz jeden dzień nie iść bo Cię wyleją ;)Takie są realia życia w Polsce nawet o prace jest wyścig szczurów.
-
[quote name='Marysia_i_gończy'] [B]KaRa_[/B] lokalizacja Piątkowo/Morasko, dojazd pestką :razz: Nowa grupa będzie. Z egzaminem wstępnym z posłuszeństwa, kontaktu z przewodnikiem i zdolności współpracy z przewodnikiem wśród innych psów. Poszukuję aktualnie: - taniej furtki, najlepiej szybko zrobionej :razz: - chętnych do ręcznego wyrównania 15m2 pod garaż :razz: start w poniedziałek ok. 17:45 Sprzątanie zgodnie z ustaleniami 1 maja :)[/quote] To dobry dojazd bym miała tylko 1,30h :evil_lol: A te wymogi oj oj, chyba mnie zniechęcają bo nie mam gdzie ćwiczyć kontaktu przy innych obcych psach za bardzo:shake: chociaż i tak jest lepiej niż jak było. Czyli muszę zrobić PT by mogła uczestniczyć w nowej grupie? Jak tak to kicha i mogę se to odpuścić.
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Jutro oficjalnie delegacja jedzie do ośrodka by zrobić zdjęcia i Wam pokazać:evil_lol: -
Ja jak najbardziej mogę pomóc w sprzątaniu jak tylko będę miała wolne w pracy ;) Nawet nie tak daleko z tego co słyszałam lokalizacja byle tylko druga grupka powstała:evil_lol:
-
A z ciekawości się spytam w jakiej lokalizacji?? Czyli będzie możliwość zorganizowania drugiej grupki?? by na ten teren zarobić?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Błyskotka']O Ostravie zauważyłam że nie szasta tytułami :roll:.[/quote] A jaki typ ma?itp?
-
[quote name='Asia & Ginger']Dokładnie[B] Mudik[/B], o to mi chodziło, te włosy wyglądają na trochę za długie. ;) Można by je tak zgrabnie wydegażować, żeby bardziej oddawały kształt zgrabnego tyłeczka Djuczka. :cool3:[/quote] On ma go wydegażowany:diabloti: tak by kontowana było widać gdyż na poczatku już w ogóle nie było widać, pokaże Ci jak miał konkurent,że nie było najlepiej widać kontowań [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/fre2-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/fre1-1.jpg[/IMG]
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Patikujek'] Myszko ty nic o Komarku nie wiesz, on się już urodził uświadomiony i idealny[COLOR=White](tylko nie umiem się w nim tego doszukać):evil_lol:[/COLOR][/quote] :turn-l::turn-l::turn-l: -
A my dalej czekamy na numerek:roll: Oby na dniach listonosz przyniósł
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Mysia_']a tam od razu wojny :eviltong: Młodzież trzeba uświadamiać :diabloti::mad:[/quote] Dokładnie tylko wiek 11lat nawet do młodzieży się nie zalicza:evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Junka']Kurcze jak ja nie rozumiem takich dzieci no bo inaczej nie da sie ich nazwać. Ostatnio i nadal mam w klubie cavano taką dziewczyny kropka w kropke Gosia tylko tamta jeszcze gorsza. może ktoś wie i śledzil temat Figi i Cherry, które szukały DT. Jak tak to te osoby wiedzą o co chodzi!! :roll: Sama nie jestem zbyt dorosła :cool3: ale troche pojęcia i rozumu mam ;) I naprawde nie wiem skąd u tych dzieciaków bierze się taka wyobraźnia :shake:[/quote] Oczywiście,że wiem kto to bo jedno oszustwo wyszło na jaw przez to iż hodowczyni NNL co nieco o tej osóbce powiedziałam a później już z górki:diabloti: Jak ja lubię bawić się dedektywa:loveu: -
[quote name='mrowa23']Kara gratulacje maly wystawia sie super :) i ruch tez fajnie wyglada :)[/quote] To tylko tak na zdjęciach wygląda:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Mysia_']ale który to już raz? :evil_lol:[/quote] Drugi??:evil_lol::evil_lol:mam nadzieje,że już napisze proszę mnie skreślić z listy a ja powiem ach zrobimy to z wielką przyjemnością:loveu::loveu::loveu: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Basia i Barni']ooo gossia witamy bo juz sie troche na wątku nudno robiło :diabloti:[/quote] Niestety już się z tym wątkiem pożegnała :multi::multi: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='gossia']Mam Setera Irlandzkiego nie żadnego mixa! Mam Pinczerka Miniaturowego nie żadnego mixa. I nie mam pieska zarezerowwanego....[/quote] To pokaż mi rodowody to uwierzę,że rasowe, a jak ich nie mają to zwykłe kundle w typie rasy. To po jaka choinkę piszesz że za 2miesiace będziesz miała pinczera? Odpuść sobie ten zlot tak Ci radze, dojrzejesz za parę lat i wtedy przyjedz to se pogadamy. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='gossia']Ok no co się tak złościcie? Dlaczego bym miała nie mieć? Będzie z rodowodem i będę go miała za jakieś 2 miesiące nie martwcie się :)[/quote] A z jakiej hodowli? bo patrzac na to co napisalas juz masz go zarezerwowanego,ze wiesz ze za 2miesiace odbierasz -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='gossia']Ok no co się tak złościcie? Dlaczego bym miała nie mieć? Będzie z rodowodem i będę go miała za jakieś 2 miesiące nie martwcie się :)[/quote] Bo w ciągu miesiaca to ma być Twój nowy 3pies? Napisze coś tutaj swoje obserwacje: Zjawiłaś się tutaj masz mix setera irlandzkiego, mix boksera i mix pinczera. Nagle Twoja suka mix setera miała mieć młode, później mix boksera ponoć z czerwonymi oczami wiec chcieliście ją oddać i na jej miejsce mix kaukaza z bernardynem. Miedzy czasie Twoj kolega mial 7czy 10 szczeniakow jamnika z podhalanem i nagle gdy jedna osoba sie spytala o nie na watku to wszystkie dziwnym cudem znalazly dom u ciotek,znajomych itp. Pozniej chcialas doga de bordeaux, ale jak zaczelismy Cie opieprzac to,ze nie nie juz nie bedziesz miala koljnego psa obiecywalas nam,ze zajmniesz sie tymi co masz, a tu niespodzianka pinczerek? zastanów sie dziecko????????? Myślisz,że my głupi jesteśmy? Ty tylko szukasz sensacji w okół własnej osoby. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='gossia']Nie:cool3:[/quote] To upadłaś mi na całego. Wiesz co zastanów czy aby na pewno chcesz jechać na ten zlot, bo zbyt dużo tam przyjaciół nie będziesz miała coś czuje... -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Karilka']KaRa nie zaczynaj:roll:.... ulgę dla 11 letniej dziewczynki włącz.[/quote] Oj nie, dla takiej niegrzecznej dziewczynki nie :shake: Przypominam o wysyłaniu danych do Asi oraz przysyłaniu pieniędzy. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Ja widzę na liście jednego i to w dalekim typie;) To skąd te dwa pinczery?? -
Pewnie teren znaleźliście :cool3:
-
Zdjęcia czerwono-białej irlandki nie mam ale całkiem duża i mocno poskręcaną sierść miała,że się śmiałam,że coś z pudla ma:lol: Co do borderów to mam zdjęcia ale dałam je na forum borderowe.
-
U mnie potwierdzenie nie doszło ale pewnie lada dzień listonosz przyniesie ;)