-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
[quote name='Judit']łiii :p w końcu fotograf seterów :p czyli mogę liczyć na trochę zdjęć gordonków i irlandów czerwono-białych?:loveu:[/quote] Przede wszystkim będę fotografować rude irlandy bo znajoma wystawia;)
-
[quote name='panienkabubu']A bernardyny? :cool3:[/quote] Jeśli mi się nie pokryją w czasie to może wpadnę;) U mnie w rasie jest aż 10osobników:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Toffuś']To dobrze, że nie kupujesz.!! Może jakoś cichaczem namów innych chcących kupować tą karmę, że może taka nie najlepsze i poleć jakąś inną.[/quote] Hehe niestety tak nie mogę z różnych względów;) Dla mnie musza byc wszystkie karmy najlepsze. Ale cena odstrasza potencjalnych chetnych
-
[quote name='Toffuś']NIEEEEEEEEEEEEEE!! nie kupuj tej karmy poczytaj wątek Karmy-straszne tam na ostatniej stronie w poście jest cytat:o czarnej liście karm ostatnie miejsce właśnie Vitakraft. Poczytaj cały wątek i dowiesz się dlaczego jest na czarnej liście.[/quote] Ale ja nie zamierzam kupować tylko mówie,że w sklepie gdzie pracuję góra zarzuciła nam sprzedaż tych karm;)
-
Miał ktoś do czynienia z tym Panem? na co zwraca uwagę? jak ocenia?
-
Witam! Ostatnio w sklepie w którym pracuję pojawiły się karmy dla psów i kotów firmy Vitakraft:crazyeye:Zwykłe dla szczeniąt , dorosłych i seniorów, oraz Vita control na immunologiczne, na stawy, na krotka i dluga sierść. Oraz Vita Vario czyli karmy uzupełniające podające się po dwie łyżeczki do starej karmy o smakach kaczki, kurczaka, wołowiny i jagnięciny. Mnie jakoś te karmy nie przekonują zważając iż firma Vitakraft specjalizuje się szeroko w artykułach dla gryzoni i ptaków:roll:
-
[quote name='BlackSheWolf']no to ja pierwszego dnia bede ci kibicowac :diabloti:[/quote] Dzięki z góry:evil_lol: ja już wiem,że przegram gdyż wiem jakiego konkurenta będę miała:evil_lol:
-
My również w oba dni będziemy ;)pierwszego wystawiam a drugiego robię za fotografa seterów;)
-
[IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy50kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy51kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy52kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/fre1kopia-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/fre2kopia-2.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy44kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy45kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy46kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy47kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy49kopia.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy37kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy38kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy39kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy40kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy42kopia.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy32kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy33kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy34kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy35kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy36kopia.jpg[/IMG]
-
[quote name='Kaya']Aha bo wsumie widziałam dwa aussie i niewiedziałam która to właśnie ty, a tą panią wydawało mi się że gdzieś widziałam ;) Przepraszam za pomyłke.[/quote] Tylko o jakiej wystawie mówisz?;)o Inowrocławiu?
-
[quote name='Kaya']Chodziło mi o was ;)[/quote] Nie:shake: ja jestem na zdjęciu z własnym psem powyżej,a pewnie chodizło Ci o: [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/fre14kopia.jpg[/IMG]
-
[quote name='Kaya']KaRa_ oprucz ogona ;) A czy pani przypadkiem nie ma długich włosów i nie była pani w turkusowej jak pamiętam kurtce?[/quote] Jaka Pani?
-
[IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy26kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy28kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy29kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy30kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy31kopia.jpg[/IMG]
-
[quote name='haker11']Mam pytanie czy ktoś może przypadkiem ma jakieś fotki dogue de bordeaux? Była bym bardzo wdzięczna.:loveu:[/quote] Ja nie mam:shake: [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy22kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy23kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy24kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy25kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy27kopia.jpg[/IMG]
-
REDA&MELA pokaże Ci zdjęcie pieska co według mnie super stał aż musiałam mu zdjęcie zrobić. Możesz sobie podpatrzeć trzymanie psyka i ogona [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy22kopia.jpg[/IMG] A tak ładnie mój kundel prezentował się na ringu aż sama nie wierze:evil_lol: [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/fre2.jpg[/IMG]
-
[quote name='mrowa23']to te moge sobei sciagnac?:>[/quote] Oczywiście, że tak;)
-
[quote name='mrowa23']kara a moge na maila... moge moge? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] Niestety w oryginalnym rozmiarze już usunełam gdyż mało mam pamięci na kompie:oops:
-
Galeria Seterów (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
KaRa_ replied to gwiezdny-wyslannik's topic in Galeria
JOY OF LIFE Diervilla [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/fre10kopia-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/fre1kopia.jpg[/IMG] -
[IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy14kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy16kopia.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy9kopia-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy10kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy11kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy13kopia.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy6kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy7kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy8kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy20kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy21kopia.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy1kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy2kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy3kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy4kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/inowroclaw/wy5kopia.jpg[/IMG]