-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
I znów na spacerze miałam przykrą sytuacje z Erą ponieważ kąpała się w błotku,gdyż ona to uwielbia, grzecznie Era idzie sobie przy mnie a jakiś facet z 3 spanielami idzie koło mnie i było zwężenie ścieszki i facet mówi do mnie żebym z psem zeszła na pole, bo jego pies jest w ciąży i a reszta idzie na wystawe, a mój pies jest brudny i zapchlony :-? Poprostu szczęka opada, ja mojemu psu pozwalam na jej ulubione zabawy w błotku i ciesze się jak jest brudna i szczęśliwa,a nie idę z psem sztywno, że tylko może iśc przy nodze.
-
Przez jakiś czas nie moge wkleić nowych zdjęć ponieważ internet mi troche szwankuje...A tyle fajnych fotasków zrobiłam, że jest co pokazywać...no ale cóz
-
A oto zdjęcie mojego najstarszego kota 8) Kasia ma już 14lat więc już troche kicia u mnie mieszka :) http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/to01.jpg
-
Moja kochana Ruda... zachowuje się jak pies bo liże po rękach, biega za tobą, bawi się piłką :lol:
-
Podsumowanie dobre, no ale i tak dla większośći tych ludzi kundel kojazy się z brudem,zaraza i czym się jeszcze gorszym da :( I tego już nie zmienimy
-
Ale też tak głupio jest kłamiać, ze to rasowy pies... bo wolno trafić na znawce psów , który np nie przepada za kundlami... I wtedy wolno z siebie idiotkie zrobić :-?
-
Raczej nie mógł być to wyżeł ponieważ w okolicy nie ma żadnego psa tej rasy 8)
-
Sharon wczoraj skończyła 3miesiące i niedługo przerośnie Ere :o
-
Chocolade dog hehe dobre :lol:
-
Trzeba coś zdjęć dołozyć :) Ercia z swoją ulubioną zabawką czyli więzłem :lol: Oj chyba nie zdążyła go złapać... :wink: Nie wszystko z ziemi jest gorsze :lol: Ktoś spał ale nie długo... bo z Erą obudziliśmy żeby Sharon przyłączyła się do zabawy :evilbat: Molestowanie poduszki? :evilbat: Oj nie ładnie :lol: Czas na zmiane zabawki Co za kłótnie...
-
No to zadanie dla Was :) Podawajcie orginalne nazwy ras :lol: Dla czekoladek: Spike Delta Saba I dla Erki: A ta wyżła przypomina :lol:
-
Wiecie mi to wisi, co oni myślą o moich psach, ale żal mi tych psów co Ci "odpowiedzialni właściciele" się tak o nie troszczą... bo zostanie pcheki od kundelka co jest regularnie odpchlony... Co oni myślą że jak mam kundeli to ich nie szczepie czy co?zarażą się jakąś chorobą? eh ciężki żywot kundelka przy niektórych ludziach... Taa czekoladki mają 2 nazwy rasy wymyślone bo : polski husky oraz australijski klepie :lol: tylko mało kto się na haszczaka nabiera 8) Hmm dla Ery trudno było wymysleć jakąś nazwe, bo po niej widac że to zwyczajny,typowy kundelek :wink: bo Sharon to mylą ludzie z wyżłem z nie obciętym ogonem :bigok:
-
Taaa następnym razem im tak powiem :evilbat: no co moje kundle nie są gorsze, nie mają pchełek, są zadbane i mają kochanego właściciela, który im pozwala na zabawy z każdym psem nie patrząć czy to kundel czy rasowy :)
-
Hej! Ostatnio miałam wiele dziwnych sytuacji dlatego że moje psy to kundle. Pierwsza to jak byłam na światowym dniu zwierzat w Poznaniu na Malcie, to moja Delta bawiła się z takim spuszczonym ze smyczy labkiem i jak to zauważyła właścicielka tego biszkopcika podeszła do Delty i jej psa i wzieła go na smycz i powiedziała specjalnie do psa " Lepiej się z kundlami nie baw" :o Druga sytuacja byłam z Erą na spacerze, przedmną szedł jakiś chłopak z onkiem no i z nad przeciwka szła jakaś para z yorkiem no i oczywiście rasowce mogły się ze sobą bawić, no i yorkowi znudziła się zabawa z onkiem i podszedł do Ery a właściciele szybko psa na ręce brali, i do właściciela owczarka mówią " jeszcze jakiś pcheł zostanie, bo to przecież kundel jest" :o No kurcze aż krew się zalewa... to co kundelki nie mogą się bawić z rasowcami???? nawet nie chciałam wtedy się wydskusje wtracać, poprostu poszłam dalej.... Rasowy czy nie rasowy to pies, ma takie same prawa jak każdy...
-
Zdjęcia wspaniałe 8) Masz bardzo ciekawe tereny na spacerki z Azą :) Aza przy tym bassecie wygląda na dużego psa ale zarazem małego :lol: mam nadzieje że wiesz o co mi chodzi :lol: :lol: A ta ruda sunia jest prześliczna
-
Dla Rotti [*] dla dziadka Tufi [*] i za dziadka Justi [*]za mojego tate co ostatnio minoł rok od śmierci [*]
-
Jejku bo bym o Erze zapomniała to teraz z nią 3fotki :wink: Trzepie głową na boki :) Jak wiadomo królewna musi spać na łożu :lol: :lol: Widać, że jej dobrze jest :) Tak spokojnie spała sobie Sharon... ale do czasu bo odwiedziły ją goście... Hehe ale później i ona ich odwiedziła :evilbat: Dziś spróbuje ciekawsze zdjęcia zrobić, bo tu gdzie mieszkam trudno o ładne i fajne zdjęcia :-?
-
No wreście zaczoł mi działać album więc wstawiam więcej zdjęć czekoladek :) Faceci jeden mój drugi już nie mój :lol: (mój przystojniejszy bo ciemniejszy :evilbat: ) Spike to dopiero facet, taki wysportowany i takie piękne oczka ma :D A tutaj piękna dama czyli Delta :wink: Tutaj sobie zwiedza teren budowy 8) Deltunie każdy umie rozpoznać po zakręconej końcówce ogona :lol: Zgadnijcie który pies to Mezo a który Delta :evilbat: Będzie nagroda za dobrą odpowiedz :D Hehe i znów moja modelka Delta Latający Mezo i Spikie :lol: Hehe Mezo to skoczny pies :-? Trójeczka, a gdzie jest czwarta Saba? Ooo odwiedziła nas Saba :)
-
Aleb to wszystko to kundle są :lol: ale tak nie officjalnie ludzią mówię że to klepie australijski (przypominają tą rase), albo mówię że polski husky :lol: :lol:
-
Saba sunia wzieta pare lat temu z schroniska Spike niestety syn Saby Delta Era schroniskowa Mały wilkołak :D Sharon
-
Taki wózek możesz kupić w Poznaniu na ulicy Polnej, jest tam taki większy sklep własnie sprzętem rowerowym i widziałam tam niedawno taki żółty wózek, 8)
-
Jejku śliczny wilczarz, a imie pasuje znakomicie, bo ona taka mała, :lol:
-
Dorosła zazdrosna suka i nowy pies ze schroniska???
KaRa_ replied to malawaszka's topic in Wychowanie
Ja już nie mogę się doczekać kiedy do Ciebie trafi Mars :D zapewnisz mu najlepszą emeryturę, jakiej on nawet nie marzył :) -
Uwielbiam dobki , a tu tyle ich fotek :) Nie mogę się doczekać jak sąsiad sobie kupi dobermana, bo będzie ten pies troche mój :) I może zabłysknie w nim kariera wystawowa :lol:
-
Jejku ja te charty mi przypominają zmarłego charta znajomych! Też taka sierść, wielkość idętyczne te charty do Taga... Znajomy 5lat temu kupił charta od zaprzyjaznionego palestyńczyka, mówię wam idętyczne te psy... :o :o :o