-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
A ja tego 19 marca biore moje 2 pieski pod nóż, obawiam się i to bardzo ponieważ Spike ma prawie 6lat , a Sabunia gdzies około 8-9...Oba już siwe mordy mają. Ale wolę żeby były wysterlizowane/wykastrowane ponieważ przy Sabie bym już nie maiała problemu bo ona gdy miała cieczke spać nam wyjąc nie dawała i uciekała... Może nie potrzebnie się zamartwiam :-? Jutro po prawie dwóch tygodniach przerwy idę do szkoły, bo wreście grypa mi przeszła, a tak mi się nie chce wstawac codziennie o 6rano i być w domu o 16 :( Prawie nic czasu na siebie nie mam :-?
-
Blog to fajna rzecz i zachęcam do ich zakładania :) [b]Coztego[/b] a mój blog do której kategori przypiszesz? :lol:
-
Jakby Ci się znudził, to ja pierwsz Gizma zamawiam :lol: :lol:
-
Ja np lubię się dzielić z ludzmi moimi probmelami, smutkami, szczęsciem :wink: Ale mam i tak bloga na hasło,żeby te osoby co nie chce żeby czytały żeby nie czytały :wink:
-
[quote name='coztego'] A tak w ogóle Drogie Panie: POWODZENIA I WYTRWAŁOŚCI W PISANIU :D[/quote] A ja Drogą Panią zapraszam do komentowania notek :wink:
-
Coztego podaj mi taki jaki Ty masz numer :wink: A czasy się zmieniają prosze pani :lol: Młodzież woli pisać na klawiaturze, a nie brudzić rączki atramentem od długopisu :lol: Wygodniejszi jesteśmy :wink: ale czy do końca to jest dobre?raczej nie, ale cóż zrobić
-
Hehe faktycznie założyłas tym do zdjęć zakładania :D Ok mogę Ci pomóc na tyle ile potrafie, bo orłem na necie to nie jestem :lol: Ale ten numer gg jest napewno dobry?
-
A w czym zakładasz? Ja jako pierwsz chcę linka na bloga :)
-
Wiesz mój brat lubi mnie szantażować, a tam by znalazł by napewno jakiś fajny temat :wink: A Wy może macie blogi?
-
A ja w życiu byłam na jednym weselu, i nie zamierzam zbyt często na takie rodzinne zabawy chodzić 8) Co ja się zanudziłam :wink: A ja dzisiaj jestem bardzo dumna z swojej pracy ponieważ udało mi się zrobić pierwszy w moim życiu szablon na bloga :wink: Oczywiście zapraszam Was do obejrzenia go [url]http://www.kara-k.ownlog.com[/url] jest on na hasło,które brzmi " zycie ". Musiałam hasłem zabezpieczyć przed bratem 8) Powiedcie co o szablonie sądzicie :)
-
Bozie jaki on jest przepiękny!!! Kocham mopsiki!!! Ja chce więcej zdjęć, stanowczo o wiele więcej!!! Wycałuj tą śliczną mordkę !!! Powiedz Gizmo,że moja Erka już w nim się zakochała aż mordka się jej do monitora przykleiła :wink:
-
Witam! Co cikawego powiecie? Ja leże z grypą w domu, nigdzie ruszyć się nie mogę,nawet z psami na dłuższy spacer i biedulki chodzą w koło domu :( A ja radze nosić czapkie bo niedawno miałam operacje ucha 8) Bo oczywiście mądra Karolinka zawsze wszystko lepiej wiedziała, zrobiło się zapalenie ucha i coś w uchu wyrosło i trzeba było usuwać, no i niestety nie słysze już na to ucho :( Nie ma nic gorszego jak nie dosłyszeć w młodym wieku :wink:
-
Czyli jak ja mam dwa psy z schroniska z Bukowskiej to nie płace? ale mam też 2 psy na gospodarstwo, to za ostatniego piatego psa płace?Bo przecież mam piatkę :-?
-
Ale to jest Twoje 100% zdjęcie psa? bo jeśłi tak to wyciagnij od nmich kase i tu psiakom po kości stawiaj :lol:
-
Jeden poznaniak się zgłasza :wink:
-
Ja akurat takiej pogody nie lubię i w tym 2 moje małe psiaki :lol: Bo marzną im łapy, a czekoladki to kochają mróz :lol: Drodzy właściciele kundelków trzymajcie kciuki za mnie w tym tygodniu co nadchodzi bo czeka mnie w szkole : big sprawdzian z angielskiego, kartkówka z angielskiego, big sprawdzian z biologi, kartkówka z matmy (nic nie umię z matmy :cry: ), sprawdzian z geografi, konturówka z geografi z lini brzegowej, pytanie z chemii, pytanie z niemca oraz 2 prace z polaka :cry: :cry: Buuu ja nie wyrobie....
-
Dzień dobry wszystkim! Jaka tam u Was pogoda jest? U mnie nieciekawie po jest mróz, i śnieg i wogóle na dwór nie chce się wyjść, ponieważ ślizgo a nie chcę się połamać :lol:
-
Już gorszych rzeczy na informatyce na materiał do szkoły LO nie moga robić :evil: Pomysleć,że każdemu uczniowi profesor robił zdjęcia żebyśmy bawili się GIMPIE :-? Ale nie o tym mowa :wink: Oto moje zdjęcie jakie zrobił mi profesor na lekcji 8) [img]http://photobucket.com/albums/v650/sabaera5/th_IMG_0021.jpg[/img]
-
U mnie maluchów najlepszą zabawką są co mi się bardzo nie podoba bo mam mnóstwo sprzatania kubeczki od jogurtów/serków homo :evilbat: Zamykamy śmietnik a te nauczyły się otwierać i sobie wyciagać jedynie te kubeczki i na strzępy je dawać :-? A najlepszą nietypową zabawką czekoladek to kamienie oraz butelki, które zgniatają i podrzucają :-?
-
Świetny pomysł :wink: Więc o czym pogadamy? :lol:
-
Takiej zbrodni,że gwałciciel zabił roczne dziecko i zgwałcił kobiete....Z widzenia znałam tych ludzi :( Dość głośno o tym było. Jutro będzie ktoś na Cytadeli?
-
Ja może będę na Cytadeli w sobote jak będzie ładna pogoda,bo bardzo mi się tam spodobało żeby z psem pochodzić :wink: Bo jakoś nigdy aż tam z psami nie wywędrowałam :wink:
-
Fajny masz zawód :D Chciałabym być fotografem ale czy nadaję się to raczej wątpie :(
-
Chętnych to będziesz miała duuużo napewno tutaj :D Też bym taką sesje chciała ale no cóż :wink: Wind Ty robisz jakieś fotki do gazet itp?
-
Oh my God :o ! Wind jakie Ty przeslicze fotki robisz!!!!!Nie da się słowami opisać, jak śliczne one Ci wyszły!!! Dbsst Ty to powinnaś być modelką :o !!!