-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
[quote name='dbsst']hahaha ciekawe czy rodzinka szczurkow zadowolona z takiego pozowani na sile ;)[/quote] Szczurom to nie przeszkadza, to jest tak jaby szczurzyca niozłą młode w inne miejsce trzymając zębiskami za skóre na karku :wink: A to je nie boli :wink: Poprostu czują się jak dzidzie niesione przez mamusie :lol:
-
[img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/070105/lezymy1.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/070105/lezymy.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/070105/lezsymysh.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/070105/erka.jpg[/img]
-
[quote name='dbsst']KaRa_TC koffanie nie wiem czy to wazne masz cos na ramieniu ;) :lol: 8)[/quote] No patrz nie zauważyłam :lol: :lol: :lol:
-
Ja z małą obsadą :lol: [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/070105/jaiszczuraki.jpg[/img] oraz ja z kumpelą :wink: [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/070105/jaiani.jpg[/img]
-
Stadko jest dużo, ale ile miłości i radości daje :) Erka [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/070105/elka.jpg[/img] Sharon [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/070105/shspac.jpg[/img] I dla odmiany :lol: Supra [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/070105/supra2.jpg[/img] Tynia [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/070105/tyniak.jpg[/img] Pepsi [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/070105/pepsi3.jpg[/img] Ozzy [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/070105/ozzy.jpg[/img] Clio [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/070105/clio1.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/070105/cilo.jpg[/img]
-
[img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/piniunie.jpg[/img]
-
Oj lepiej z tym kotkiem nie zadzierać :lol: Ależ ma kły
-
Dzisiaj pomęczyłam wszystkie moje piechy i dlatego mam kilka foteczek do pokazania Wam:) Saba i Spike są połączone jedną smyczą, bo ostatnio jedna sunia sąsiadów ma cieczkę, więc boję się go spuszczać i chodzi z Sabcią, bo przy pani to głupio się idzie :wink: [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/sababsipike.jpg[/img] Sabunia chyba coś wywęszyła [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/sabcia.jpg[/img] A ty tu czego szukasz? [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/spike1.jpg[/img] Biegamy! [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/sbaspike2.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/spikesaba2.jpg[/img] Kto tu był przed nami? [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/spikesaba.jpg[/img] Siad! [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/spikesaba1.jpg[/img] Co tam jest? [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/spike3.jpg[/img] Hmmm [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/spike2.jpg[/img] Nos na dół i idziemy [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/abaspike.jpg[/img] Teraz żeby się nie mieszało Tak wygięta dziś leżała Eraka, wyglądała jakby chciała się ząbkami podrapać :lol: [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/era1.jpg[/img] Ładny mam nosek? [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/erak.jpg[/img] Sharon w tym czasie leżała... [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/ziew.jpg[/img] albo bawiłą się z kotem [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/buzi.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/ooo.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/oh.jpg[/img] albo ze szczurkiem [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/buziaczek.jpg[/img] Później poszliśmy na spacerek [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/erd1.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/erd.jpg[/img] Era biegała... [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/era.jpg[/img] ....Delta skakała... [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/delta.jpg[/img] ....no a Sharon kopała. [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/bunia.jpg[/img] Później dołączył do nas Spike [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/ssd.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/ssde.jpg[/img] Kto tam jest?Pani! [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/ssde1.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/delta1.jpg[/img] No i tak wracaliśmy do domku :wink: [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/jaipsy.jpg[/img] Każdy w swoją droge [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/jaipsy3.jpg[/img]
-
A, że ucieło to nie ma sprawy :lol: wtedy fota ładniejsza jest :lol:
-
Wtedy patrzyły w jeden punkt bo siateczka przelatywała i całą czwórkę zaciekawiła :lol:
-
Dzisiaj znalazłam takiego spiocha na parapecie :) [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/latka.jpg[/img] Tak wygląda kot za firaną :lol: [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/latka1.jpg[/img] Oczęta [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/lladka.jpg[/img] Buzi [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/buzi.jpg[/img] Ups [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/ooo.jpg[/img] Już bez buziaków [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/oh.jpg[/img] Znajomy? [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/kociambry.jpg[/img]
-
To ja wam pokarze,że one umieją się czasem koncentrować :lol: [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/ssde1.jpg[/img]
-
Tutaj jeszcze zwracają uwagę na druga pancie :) [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/jaipsy2.jpg[/img]
-
Na 6sekund da się tak utrzymać taką watahe :lol: ale na dłuższą mete to już nie :lol:
-
Postaram się kiedyś z całą piątką zrobić :lol: Albo z 6 bo mam psa na połowe jednego :lol:
-
To ja z prawie całym moim stadkiem, zabrakło tylko Sabci ale ona niezbyt dogaduje się z Erą i nie mogą mieć razem fotki :( [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/spacer/jaipsy.jpg[/img]
-
U mnie było tak,że Łatka (ta u góry kotka na zdjęciu) i Czarna przez pierwszy tydzień gdy zauważyły,że w moim pokoju jest myszoskoczek to całyi dniami przesiadywały pod klatką próbują wyciągnąć z niej Zuzule, no ale skoczek jak wogóle mu się chciało stać to podszedł i w poduszeczkę kota ugryzł jednego i drugiego i od tamtego czasu są ostrożniejsze i tylko śpią na klatce i obserwują gryzonia :wink:
-
Tak po cichu Ci powiem Patka,żeby Walery nie usłyszał,że Luna to piękny kot, Walery też ale to nie to samo co Luna :) Poprostu miodzio ona jest :wink: Nie ma to jak podpoczywać na klatce i postresować małe zwierzątko w niej :lol: [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/dziuba.jpg[/img]
-
[quote name='M10M'][quote name='KaRa_TC'][quote name='Basenji'] Matko, to straszna wiadomość. Mruczysław ma już kilkanaście lat i myślałem , że wkrótce wpadnie w czarną dziurę. A tu taka wiadomość! Zdrówko :cry:[/quote] Widzę,że bardzo przywiązany jesteś do Mruczysława :lol: :lol:[/quote] Pewnie - jeszcze tyle lat wymyślania odcinków serialu...... :roll:[/quote] Powinien się cieszyć, jego serial robi tutaj niezły sukces :lol:
-
[quote name='Basenji'][quote name='dbsst']ej mam pytanie bo w kotach to w ogole sie nie kumam laska dzis powiedziala ze jej kot konczy w tym roku 23 lata :o czy jest to mozliwe :o[/quote] Matko, to straszna wiadomość. Mruczysław ma już kilkanaście lat i myślałem , że wkrótce wpadnie w czarną dziurę. A tu taka wiadomość! Zdrówko :cry:[/quote] Widzę,że bardzo przywiązany jesteś do Mruczysława :lol: :lol:
-
[quote name='M10M']A naprzeciw mieszkania mojej siostry na 10 piętrze mieszka czarny kot. Chodzi po barierce od balkonu a nawet wskakuje na parapet okna w kuchni (leci wtedy nad wieżowcową przepaścią). Przyznam, że nawet ja nie mogę na to patrzeć. A on tak od kilku lat. :evilbat:[/quote] Ufff dobrze,że ja w jakieś kamnienicy nie mieszkam, tylko mam mały domek, że koty z okna najwyżej skoczą na ziemie na pół metra w dół na taras :lol: :lol:
-
Jejku ja bym się bała,że kociak spadnie :o
-
No i jeszcze 2 zdjęcia Rudej :wink: [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/kociambry/2ruda.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/kociambry/1ruda.jpg[/img]