Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Jeju jakie podobieństwo :o uszka podobnie ustawione,mordka podobna, ale Dorka jest stokrotnie ładniejsza od tamtego spaniela :)
  2. Szkoda, że matka wilcząt nie może się dłużej nacieszyć swoimi dziećmi, no ale cóż nauka i poznawanie wilków jest ważniejsze...
  3. No ja mam takiego pecha że mój 7tygodniowy szczeniak, szczeka bez przerwy w zabawie... a to jest lekko uciążliwe
  4. Jejku jaka śliczna mordka :) bardzo ładnej budowy jest, same mięśnie
  5. KaRa_

    Homerek:)

    Oba bernardyny są prześliczne, aż ma się ochote je przytulić
  6. ja raz miałam styczność z wściekłym lisem i odrazu zoriętowałam się że może być wściekły ponieważ wszedł nam na podwórko psy moje ujadały na niego a on nic nawet się ich nie bał, leżało w misce mięso dla kotów i on nawet tego nie ruszył, strasznie się chwiał i ślina z niego ciekła. Po jakimś czasie poszedł do sąsiadów i sąsiedzi musieli kota uśpić bo zaczoł zlizywać jego śline z śniegu, a kota dopiero co przywiezli od znajomych i nie był szczepiony. Naszczeście ktoś zabił tego lisa....
  7. KaRa_

    Nocne budzenie

    Moja niedługo skończy 2lata... była już prtzywiązywana ale wtedy albo przegryzła linke lub się strzymywała, a to jest niezbyt zdrowe.
  8. Mam z moją Erą jeden problem, który dzieje się w nocy, więc do rzeczy w nocy Era śpi ze mną w łóżku (wiem, wiem nie powinnam jej na tyle pozwalać :wink: ) ale jak chce się jej siku zamiast mnie budzić biegnie do innego pokoju i budzi moją mame... Pies traktuje mnie jak przewodnika, a nie mame . Wiec dziwne, że ją budzi... i zabardzo nie wiem jak jej wbić do głowki że mna mnie budzić.
  9. Jejku jak obie sunie ślicznie leżą koło siebie :D aż wolno patrzeć i patrzeć na te zdjęcia bo są takie pięknie
  10. Co tam nowego u Dorki? jak się czuje? i kiedy nowe fotki, bo już doczekać się nie możemy :D
  11. Całą galerie waszych pon'ów obejrzałam i wszystkie są piękne :) Uwielbiam psy obrośnięte sierścią :D Ale powiem wam że dorosły pon jest ładniejszy niż szczeniak 8)
  12. Ja miałam lekko podobny problem, ponieważ jedna moja sunia w wieku 10mies jak ktoś przyszedł nawet nie szczekła ani nic, tylko biegła i skakała i lizała po rękach. Dlatego spuściłam ją z innym moim psem, który nie zaatakuje ale jest ostrożny na obcych i zawsze zaszczeka troche... No i po 2 dniach sunia nauczyła się od starszego psa właściwego zachowania, że jak ktoś przyjdzie ma zaszczekać na zawiadomienie nas.
  13. Zdjęcia rewelacyjne!!! Widać że Dorka ma w domu jak w raju :) tylu przyjaciół
  14. Piękna jest, i też uszka mi sie jej podobają :)
  15. KaRa_

    Homerek:)

    Acha 8) No pewnie, że z niego to cudo,
  16. KaRa_

    Homerek:)

    Jaki śliczny "maluszek" 8) A wolno wiedzieć z jakiej Homerek jest hodowli?
  17. Hej. Mam pytanie czy wasz kundelki też są wybredne podczas jedzenia? bo ja mam z moimi ciągły kłopot, dlatego że Saba chce jeść wyłącznie suchą karme, Spike uwielbia kasze z mięsem idyka, Delta lubi też kasze z mięsem indyka, a Era też uwielbia karme i raczej samo mięso z indyka bez kaszy. Aż postanowiłam, że zrobie tak że jednego dnia jest podawana karma, a drugiego kasza z mięsem indyka lub wieprzowym. Kiedyś podawałam psom ryż z mięsem , lecz im nie smakował więc mam ciągle wieczny horror jeśli chodzi o ich gust. A nie chcę żeby każdemu dawać to co chce, bo wolę żeby co dzień coś innego. A jak to jest u was? :wink:
  18. ja mam same kundelki ww życiu tylko raz miałam rasowego psa z rodowodem czyli jamnika po spadku. Ale moje kundelki wyglądają jak jakaś rasa bo wszystkie podobne i ludzie mnie się pytają jaka rasa, a ja z uśmiechem na twarzy odpowiadam Polski husky :D
  19. U mnie ta fascynacja husky naprawde wyszła przypadkiem 8) Kupiliśmy z schroniska zwykłą wilczurkie już dorosłą no i po dniu u nas została cieczkie o tym nie wiedzieliśmy i Husky sąsiadów bawił się z nią i zostawiliśmy je same na podwórku. Przychodzimy na zewnątrz i patrzymy kopulują ze sobą. Byłam wściekła z rodziną ze będą szczeniaki.No i jak urodziła 3 szczeniaki wszystkie mamusi wygląd tylko charakter miały po husky i oczy. Zostawiliśmy jednego reszte wydaliśmy dobrym ludziom. No tak to jest gdy się dorosłego psa bierze z schroniska bez sterlizacji... Ale teraz mam 2 psy takie mieszanki i są super. Nawet bym prawidziwego husky nie kupiła te mieszanki są naprawdę wspaniałe
  20. KaRa_

    Pazurki

    Można kupić w sklepie zoologicznym dość duże szczypce na duże pazury
  21. O tak taka lektura dla początkujących maszerów się przydała mi :wink:
  22. ja przypinam długą line do roweru ok 4metrów i pies mnie ciągnie ma na sobie specjalną uprząsz sivash (czy jako tak się pisze) a jak pies długą bieganiną się zmęczy skracam mu line i ja zaczynam pedałować a pies obok mnie grzecznie truchtem biegnie
  23. Przepiękne są te wszystkie zdjęcia z wilkami 8) Tych zwierzakach kryje się jakaś niesamowita siła i niewinność
  24. ja bym chciała jakoś pomuc tylko nie wiem jak, mieszkam koło P-ń wiec psy bym mogła wyprowadzać lecz nie mam dojazdu :(
×
×
  • Create New...