-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
Ja mam banalny problem:oops: Nie umiem zrobić zdjęcia w domu bez lampy żeby było jasno i nie rozmazane nawet jak aparat mam na statywie:oops: bawię się w różnych opcjach aparatu ale to mi nie wychodzi, bo : są rozmazane,że abstrakcja wychodzi jakieś dziwne kolory straszne szumy albo ciemno i są cienie, mimo dobrego oświetlenia
-
Poznań KOSZMAR W PSEUDOHODOWLI !!! Pogotowie i Straż d.Zwierząt
KaRa_ replied to Weronia's topic in Pseudohodowle
[quote name='andzia69']a ty czytałaś wątek od początku do konca czy przeczytałaś 1 i ostatnią stronę?[/quote] Przeczytałam,że wolontariusze ale coś ich dużo musi być... bo pewnie nie tylko z tej interwencji są psy, przy takich pogotowiach pewnie są też pieski z małych interwencji takich jak zabiedzone psy z posesji w kojcach 1x1 czy łańcuchu 50cm w blaszanej "budzie". Byłam kiedyś Trzciance i to nie jest super bogata gmina tak jak. np pobliskie Tarnowo Podgórne. Więc dziwi mnie też fakt iż pieniądze na takie stado psów z interwencji jest, i pomoc hodowców nie jest potrzebna chyb,że finansowa a jednak wydaje mi się,że najlepiej by pomogli uczciwi hodowcy. -
Poznań KOSZMAR W PSEUDOHODOWLI !!! Pogotowie i Straż d.Zwierząt
KaRa_ replied to Weronia's topic in Pseudohodowle
Ja mam pytanie kto się teraz tymi psami zajmuje jak Pan Grzegorz dość dużo czasu spędza w internecie? Przy takim stadu bid to nawet 10rąk u człowieka byłoby za mało:roll: -
[quote name='bonsai_88']Na to żeby przejrzeć początek galerii wpadłam zanim napisaliście... i wiecie co tam znalazłam? Olka sprzed 3 lat :evil_lol:...[/quote] Ja pamiętam te czasy jak mały Oleczek mi się włączał na gg i swoje zdjęcia mi wysyłał i żalił się :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Bardzo mały wybieg mają te psiaki...i prawie w ogóle zabawek:crazyeye:I z tego co widzę rybki też skromnie mają żadnych piasków, roślin, korzeni i skrytek:shake:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
A Ty gdzie się pałętasz?? :cool3: Niedługo wystawa:evil_lol: już zarezerwowałam miejscówkę tam gdzie wtedy na jedzenie z mc donalda:diabloti: -
W PL nikt chartów nie chce!! pojechały szukać szcześcia do DE!!
KaRa_ replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Przepiękny ten chart! Niesamowity kolor sierści ma. Trzymam kciuki,że znajdzie dom gdzie będę mógł wylegiwać się na kanapach i łóżkach tak jak na powyższych zdjęciach;) -
BIANCA córka Border Collie szuka domu! MA DOM
KaRa_ replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Cytuje z forum borderów: [quote]Pieniądze się znajdą, bardziej potrzebne są osoby na miejscu chętne do pomocy- bez tego nic się nie da zrobić. Jeżeli będzie wiadomo coś więcej (czyli kto się tą sprawą na miejscu zajął) to proszę tu napisać, albo mi dać znać na pw. Pozdrawiam![/quote]Malawaszka zalogujesz się na forum borderkowe? Ty najlepiej jesteś w tym obeznana;) a jak widać chęci pomocy są. bordercollie. f o r a . pl -
BIANCA córka Border Collie szuka domu! MA DOM
KaRa_ replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Na borderowym forum jest dłuże zainteresowanie pomocy suni w jaki sposób nie wiem ale ludzie się pytają;) -
BIANCA córka Border Collie szuka domu! MA DOM
KaRa_ replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A jak myślisz baba by się zgodziła chociaż na sterylizacje tych dwóch łańcuchowych suk? -
BIANCA córka Border Collie szuka domu! MA DOM
KaRa_ replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Cała rodzina jest już na borderkowym -
ADOPCJE - Bordery i podobne do borderów szukają domów!
KaRa_ replied to bellatriks's topic in Border Collie
[quote name='malawaszka'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kolejne-stadko-z-meliny-ile-jeszcze-utopia-sunia-jak-border-collie-na-lancuchu-123408/#post11128540[/URL] tu wątek jej i jej dzieci i towarzyszy niedoli :angryy: jest jakieś forum borderów?[/quote] dałam przed chwilą ją na borderkowe forum;) -
ADOPCJE - Bordery i podobne do borderów szukają domów!
KaRa_ replied to bellatriks's topic in Border Collie
Ta suczka bardzo bordera przypomina:crazyeye: -
A mi do Olka by pasował malinos :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='eria']makijaż pierwsza klasa :-o !!!! robi wrażenie![/quote] Oj tak, jak zobaczyłam w drzwiach to się wystraszyłam:crazyeye::lol:
-
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/bbb.jpg[/IMG] Z góry mówię,że nikt mojej mamy nie pobił:lol: to makijaż;) Taka praca po prostu:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
KaRa_ replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6874.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6880.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6882.jpg[/IMG] -
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
KaRa_ replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6867.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6868.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6873.jpg[/IMG] -
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
KaRa_ replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6837.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6840.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6841.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6846.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6857.jpg[/IMG] -
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
KaRa_ replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6819.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6820.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6822.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6824.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6830.jpg[/IMG] -
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
KaRa_ replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6740.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6743.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6745.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6746.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6751.jpg[/IMG] -
Trójeczka [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6921.jpg[/IMG] Roni [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6931.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6938.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6947.jpg[/IMG]
-
Moje aż wstyd pokazywać przy takich rasowcach:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zdzichu [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6896.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6903.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6904.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6914.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6916.jpg[/IMG]
-
Śliczna jest Diana;) a jakie długie pazury ma:crazyeye: Olek obcążki do ręki i obcinać:lol::lol::lol:
-
Ruda [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6704.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6705.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6706.jpg[/IMG]