Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Asia Ty byś musiała zobaczyć Raje w pogoni za sarnami, widowisko,że ohoho!
  2. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6476.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6474.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6475.jpg[/IMG]
  3. Spike [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6461.jpg[/IMG] żal mi go,że on się jej postawić nie umie, a ona zawsze go na ziemię bądź za pysk chwyta i ustawia,a on taka sierota i se pozwala:shake::shake::shake: Uśmiech staruchy [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6465.jpg[/IMG] Saba i Delta tu widać,że entuzjazmu babcinka w biegu już nie ma takiego jak Delta [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6473.jpg[/IMG]
  4. Moja modelka [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6448.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6449.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6452.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6453.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6454.jpg[/IMG] Stara, głucha a siwych włosów tylko pare:loveu: Ale charakter nadal ten sam, czyli wredna baba, której każdy się boi a z niej taka przytulanka całuśna. Pomyśleć,że gdy ją wzięłam była strasznie zdziczała, rzucała się i gryzła, zwiewała a teraz baranek ( do ludzi:evil_lol:) bo psy i koty nadal by z chęcią zjadła na śniadanie:roll:
  5. Moje podwóreczko za domem ( chyba mi troszkę zarosło :niewiem:) [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6409.jpg[/IMG] Deltucha śmierdziula jedna co się wszystkim co się da tarza:angryy: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6423.jpg[/IMG] ale dzisiejszą sesje poświęcam mojemu najstarszemu psu, który jako jedyny umie pozować [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6412.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6443.jpg[/IMG] tutaj z swoim synkiem [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6464-1.jpg[/IMG]
  6. Oluś oczywiście,że nic nie mam do regulacji;) aż się ciesze,że faceci umieją o to zadbać i nie mają krzaczorów :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Matusz nie wiesz? pęsetka i jechane:lol:
  7. [quote name='Matusz']tak jakby ;) miałem już takie długie włosy:placz: ale to było spontaniczne i nie żałuję:multi:[/quote] to jeszcze wyregulowałeś brwi?że tak jakby?:evil_lol:
  8. [quote name='Tośka_m'][U]KaRa[/U] - tak jak już wspominałam - wtedy była zmęczona spacerem z Bluesem. A wczoraj jakoś niekoniecznie :lol: Dacie radę, wierzę w was![/quote] Te Wasze filmiki aż mnie zmotywowały do własnego filmiku:evil_lol: chociaż u nas tylko nakręcanie;) Agnisia ja swojego też zgłosiłam na to seminarium;) Mam na dzieje,że ono nam da dużo:evil_lol: bo sama widziałaś, że ja rzucać nie umiem a przez to Duke łapać nie umie:oops:
  9. O jacie! Ależ Loca nakręcona na frisbee:crazyeye::loveu: na tym filmiku to lepiej to widać niż na poprzednim! Rewelacja to ja jestem daaaleko w tyle:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. [quote name='Rinuś'][B][I] Ponawiam pytanie :p[/I][/B][/quote] To dla nas byłby plus bo wtedy co niektórzy zrozumieli,że to żaden biznes. A wtedy bynajmniej szczeniaki nie byłby uśpione czy wywalone raczej poszukalibyśmy im domów;).
  11. Ja się nie dziwie dlaczego w oddziale nie odbierają;) My w tym roku będziemy rekreacyjnie bez wystawiania się, bo międzynarodówka nam nie potrzebna;).
  12. [quote name='Ada-jeje']Ka RA nikt Cie nie potepia, bo wiadomo ze decyzja nie nalezy do Ciebie, jedno jest pewne jesli mozna z tym walczyc to trzeba, nie zaszkodzi jesli w dyskretny i dyplomatyczny sposob bedziesz zniechecac kupujacych od nabycie tego "zywego towaru" na ktorego nie ma gwarancji. :shake: Rozmowa na temat psow ladujacych w schronach w typie rasy, do czego wlasnie przyczyniaja sie kupujacy psy nabywajac je za posrednictwem sklepu.[/quote] A myslisz ze co my robimy? Mamy w naszym sklepie problem z cyganami... tak z romami... mają pieniądze i chcą kupić wszystko...ale my wiemy jak ich zwierzęta kończą ostatnio wyrzucili żółwia na galerie bo nie chcieliśmy przyjąć, robili walki bojowników, a ostatnio znana nam mała romańska dziewczyna powiedziała,że jej pies sikał w domu więc wydali i kupią se nowego itp..Co chwile jakiś Cygan a niestety ten klan co tu przebywa jest bardzo niegrzeczny (grzecznie mówiąc) chce kupić psa... I myślicie,że im sprzedajemy? nie mówimy,że piesek zarezerwowany bo nie chcemy by źle skończył... Nie mam nic do kultury romańskiej, ale znając ten klan wiem,że im żywego zwierzaka nie sprzedam... To nie jest,że my każdemy chcemy wcisnąć psa...
  13. [quote name='Asia & Ginger']Ale Kara jest ze wsi, a buraków rozpoznać nie umie. :-o :evil_lol:[/quote] bo ja z krwi i kości poznanianka:evil_lol: ja z miasta do wsi przyjechałam więc mi nie ważne znać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. Ja osobiście wolałabym nie mieć tych szczeniąt tam gdzie pracuję lecz są no i trudno, trzeba pracować dalej z większym zakresem zajęć bo szczeniaki na prawdę dużo czasu pochłaniają. U nas szczeniaki nawet są brane do biura by odpoczęły od tłumów, pobawiły się z nami itp. Nie wiem jak to w innych sklepach wygląda, bo nigdy nie byłam psy w sklepie poznałam u siebie bo mieliśmy nakaz z góry. JA też rozumiem,że warunki sklepowe nie są dobre dla szczeniaków tak jak dla papug bo się stresują, ciągle ktoś im wali po klatkach łapami itp. ale tych zwierząt już mało kto doszczega,że szczury,myszy papugi itp. Ja ogólnie zawsze byłam przeciw zwierzakom w sklepach, i również będę. Lecz robie to co lubię, w dziedzinie w której mam rozeznanie, zarabiam tak,że stać mnie na utrzymanie mojego nie małego zwierzyńca, a tak nie wiem czy bym coś znalazła, a jakbym się zwolniła wiem,że ktoś obcy mógłby wejść na to miejsce i mógłby pogorszyć warunki zwierząt tam gdzie ja chce chociaż polepszać. Przynoszę ptakom gałęzie dla schowania się i zajęcia, zbieram mleczyk na podwórku dla gryzoni, przynoszę owoce z sadu by zwierzaki miały urozmaicenie. Dla większości z Was my pracownicy jesteśmy złymi i podłymi ludźmi....ale my tylko jesteśmy pracownikami, nie szefostwem nasze decyzje nic nie mają do decyzji góry.
  15. [quote name='Rinuś'][B][I]No ale to są psy bez rodowodów tak ? [/I][/B] [B][I]Nie możesz wpłynąć na szefa aby nie sprzedawać tak tych psiaków? Właśnie przez to potem takie psy się mnoży...i nieważne czy one mają dogodne warunki czy nie....urodziły się niepotrzebnie...:-([/I][/B][/quote] Wiesz wolę mieć prace niż jej nie mieć;). No oczywiście,że bez rodowodu bo żaden hodowca nie byłby na tyle głupi żeby sprzedać rodowodowe psy do sklepu. Rinuś zobacz mnóstwo ludzi nie może nic zmienić, artykuły,komentarze itp... i myślisz,że mi się uda? no nie.. jedynie co pocieszam się faktem,że nie mają źle.
  16. Ja powiem coś ze strony sprzedawcy w sklepie w którym są szczeniaki;) Jak widzicie jestem tutaj dogomaniakiem, mam psy sterylizowane, jednego z rodowodem. Pracuję w znanej sieci zoologicznej i od niedawna mamy szczeniaki, wybieg mają spory gdyż ok 2.5 m na 3. Maksymalnie 3 szczeniaki mamy. Mówicie,że psy mają źle itp... Ja powiem od siebie,że wizyty weterynarza są baardzo częste (co mnie cieszy bo za zwierzaki jestem odpowiedzialna akurat), karmimy psy Royalem i Hillsem i to nie żadnym przeterminowanym jak większość myśli;). Psy mają zabawki i dość często je zmieniamy by zawsze miały sterylne i po prostu coś nowego. Wiele osób mówi,że kompletnie się z nimi nie zajmujemy a zajmujemy i to dużo. Przychodzimy przed otwarciem sklepu jedna osoba wypuszcza psiaki i się z nimi bawi, a druga szoruje ich wybieg. Codziennie są myte miski posiłki 4-5razy dziennie, smakołyki im dajemy bo producenci art.zoologicznych dają nam w prezentach. Wystarczy,że piesek robi kupę siusiu ja od razu lecę z ręcznikiem i mopem. I spędzam z nimi duużo czasu, czesze je, czyszczę uszy, oczka oraz kąpię. Staramy się jak najwięcej z nimi czasu przebywać, gdy mało klientów chodzi po sklepie to myk i na wybieg siadamy na podłoge i zaczynamy zabawę, pieszczochy itp. Mnie jako dogomaniaka bolą psy w sklepie, ale za to staram się i ekipa z którą pracuję żeby miały jak najlepiej, bo to nie jest tak,że my je mamy w czterech literach nam też przykro dlatego chcemy nadrabiać. I co jeszcze chciałam napisać iż dużo mam ataków na moją osobę ze strony klientów, nawet nie dadzą dojść do słowa... Powiem tak cieszę się z tego że mają godne warunki, niż miały być sprzedawane na jakimś targu w kartonie w upale albo w deszczu...
  17. [quote name='bila1']intensywnie zadeptujecie okoliczne uprawy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Eee tam:evil_lol: i tak ma być przyszłym roku tam osiedle ;)
  18. Delta na spacerach [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6022.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6075.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6084.jpg[/IMG]
  19. Ona na prawdę jest miniaturowa:loveu::loveu::loveu:
  20. [quote name='wiq']o matko, jeszcze przeżywasz tę bójkę?..:diabloti: wydarzenie roku chyba :roftl:[/quote] Bo ta bójka wyglądała bardzo komicznie:lol::lol::lol: mój pies już na pierwsze warknięcia Kaji i Lufci zwiewał ze strachu,że mu się oberwie:evil_lol:
  21. KaRa_

    Raja i Megi

    [quote name='Anza&Hacker']Co to za rasa? Bouvier? Słodka jest kruszynka z niej :p[/quote] Tak bouvier ;)
  22. [quote name='Asia & Ginger'] Ale w tym tygodniu to na bank biorę się za strzyżonko, trymowanko, golonko, bo rodzinka z Niemiec przyjeżdża i Gingerka musi ładnie wyglądać. :cool3: :loveu: :evil_lol:[/quote] Chwalipięta:lol::lol::lol: taa chwalisz sie,że rodzinę w niemczech masz:lol::lol::lol: Ogól jej grzbiecik tak maksymalnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ja lubie zgolone grzbieciki u spanieli:cool3:
  23. Próbowałam robić zdjęcia "krajobrazom":roll: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6205.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6086.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6087.jpg[/IMG]
  24. [quote name='Diana14']Justa spokojnie, ja zdenerwowana czasem jestem (najbardziej jak cudzego psa wystawiam), ale nikt jeszcze fizycznie z tego powodu nie ucierpiał:eviltong:(o psychice nie będę się wypowiadać:evil_lol:) A pamiętacie jeszcze Benię i Bostka, Koronę, Dede, Lazy (pisze coś jeszcze na forum?), Komara, banjo, Louis, Kamilapon, KIRI, mami vel abs, mrówkę, Patikujek, sh_maniak, agatha, Matisse, Cobrę, PIKĘ...???[/quote] Ja niektórych kojarzę i do dzisiaj kontakt jest i nawet piszą na forum;)
  25. A ja chce siedzącą sesje Arnirgo :obrazic:
×
×
  • Create New...