-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7807.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7808.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7809.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7813.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7814.jpg[/IMG]
-
[quote name='Karilka']KaRa on da sobie rade:loveu:. Najczęściej ucieka:evil_lol:... Chyba, ze pies jest większy od niego. Wtedy nie ucieka:shake::roll:[/quote] Ona tylko tak wygląda [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7038.jpg[/IMG] A ma na swoi koncie koty, zające, ptaki, szczury, myszy wszystko co się rusza:angryy::angryy: No i parę pogryzionych psów:mad::angryy: jej psychika to pamiątka przed i z schroniska:shake:
-
[quote name='Karilka']O i 5 osób nowych:lol:. Może w tym roku pobijemy rekord frekwencji:cool3: KaRa a weź:evil_lol:. Będzie zabawa:cool3: :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] Chciałabyś zobaczyć Twojego pieska w wykopanym dołku?:evil_lol: Ja mam 13letniego pieska morderce:angryy:
-
[quote name='Karilka']Rinuś no wiesz, Czarek podobno dostaje ataku histerycznej agresji jak zobaczy coś biszkoptowego, kluchowatego z klapiastymi uszkami:roll:... Piana z pyska sie leje strumieniami... i te bajery. Próbujemy pomału dogonić kolegę w jego postępach szkoleniowych:cool1: [CENTER]:diabloti::diabloti::diabloti: [/CENTER] [/quote] Wezmę moją Sabunie to wszystkie psy ułoży, oj wszystkie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Już się zapisały 23osoby na zlot;)
-
[quote name='Magda25']Gdzie stali z Red Dingo?[/quote] Na przeciwko zooLeszcza po drugiej stronie alejki.
-
Ja oglądałam występ doga kanaryjskiego, gdyż jego właściciel robi zakupy dla swojego pupila w sklepie w którym pracuje;) Przepiękny pies.
-
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7795.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7798.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7799.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7805.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7806.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7751.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7754.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7759.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7793.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7740.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7741.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7744.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7749.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7750.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7733.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7734.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7735.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7737.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7738.jpg[/IMG]
-
Ja mam pare psów i różne metody: klikerowy pies kantarek,chodzi dość często w kantarku gdyż nauczył się, że jak ma go na sobie nie ciągniemy a ma go założonego lecz nie przypiętego czyli tylko zwisa na pysku. Mam mojego najstarszego psa na kolczatce gdyż to prawdziwy agresor, w prawdzie bardzo rzadko chodzę z nią na spacery gdzie spacerują ludzie z psami i koty biegają ale jak idę w takie miejsce kolczatka dużo pomaga. Sabcia mimo,iż ma 13lat jest cholernie agresywnym psem do zwierzątek, więc jak już się skusze z nią wyjść gdzieś indziej niż na pola to tylko w kolczatce.
-
Małpeczki w nowych obrożach [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7905.jpg[/IMG] obroże:diabloti: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7910.jpg[/IMG] Duke [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/_MG_8023.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/_MG_8029.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/_MG_8026.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7711.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7721.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7725.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7726.jpg[/IMG]
-
Mój ulubieniec, taki wesoły i kontaktowy:lol: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7699.jpg[/IMG] Przepiękny anglik [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7701.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7704.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7709.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7710.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7673.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7680.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7679.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7690.jpg[/IMG] pointer [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7698.jpg[/IMG]
-
Ja jedynie mam kilkanaście zdjęć. Na sam początek swetry;) [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7658.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7659.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7660.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7661.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7672.jpg[/IMG]
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote name='Asia & Ginger'] Ale za to ja po filmie mam schizy, boję się chodzić po ciemku, zaglądam pod łóżko, itp. :stupid: I wyobraź sobie, że nakupiłysmy paluszków i picia i nawet nie byłam w stanie jeść, nic nie ruszyłam. :roll:[/quote] Taa taa nie chciałaś się z nami podzielić paluszkami i dlatego nie otwierałaś :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: -
[quote name='puzzle']Ja mialam sztywne halti, prawdopodobnie jeszce twardsze od tgeo i bylam w 100% zadowolona, co prawda stosowalam na psie o zarosnietej mordzie i jemu nie sprawialo to zadnego dyskomfortu, ale dla mnie zdecydowanie sztywniejsza (oczywiscie zachowajmy umiar, haltera z lupine bym w zyciu nie uzyla) tasma jest lepsza od delikatnych, waskich tasiemek (np karlie), ale wydaje mi sie, ze to zalezy przedewszystkim od rodzaju siersci i gabarytow psa. Ludziom tez w roznym rzeczach jest wygodnie. Natomiast nie rozumiem dlaczego mialoby ono nie spelniac funkcji haltera? Mozesz rozwinac?[/quote] Kantarek to nie obroża( pies nie powinien chodzić w samym kantarku,gdyż baardzo łatwo z psiej głowy schodzi,nawet z tych sztywnych! przyczepia się też do kółeczka pod smycz)kwięc może być z wąskiej i ciękiej taśmy. Co do sztywnych to przecierają się na pysku wiem bo widziałam takiego psa z paseczkiem na kufie spowodowanym złym kantarem który dość mocno przy próbach ciągnięcia wbijał się aż zrobiłą się rana. Ja mam psa silnego i kantar Karlie od roku i żyje, psu sierść się nie przeciera, pies nie czuje wielkiego dyskomfortu bo praktycznie jak nie ciągnie to nie czuje go na pysku. Znaczy spełnia to funkcje haltera lecz tnie się taśma w kółeczku wiem bo próbowałam tej firmy, i efekt jest bardzo kiepski. Raczej on ładnie wygląda i robi za niby kaganiec jak dla mnie.
-
[quote name='Rinuś'][B][I]Chodzi Ci o to hlti , które ja zamówiłam tak?[/I][/B] [B][I]Jak założę na psa i zobaczę to napiszę czy jest dobre czy nie :)[/I][/B][/quote] Widziałam i przymierzałam na swoim i mogę tylko powiedzieć,iż na prawdę nie spełnia swoich funkcji. Jest sztywne przez co ociera taśma psa.
-
Karilka spoko, mam parę miejsc do wydzwonienia;) Te łazienki mi się nie podobają w tym ośrodku:shake:. Jadnak łazienka w domu jest dość bardzo potrzebna:evil_lol:
-
Co do tego kantarka, widziałam takie na żywo: -sztywny -ciężki -kiepsko działa Polecam raczej zwykłe halti z Karlie, jak dla mnie najlepsze;)
-
[quote name='smallpati']przypuszczam że jakby były te flexi w PL to i tak nikt ich by nie kupował, bo nie pamiętam dokładnie ceny ale była ogromna :evil_lol:[/quote] Te flexi już są na rynku;)
-
[quote name='Rinuś'][I][B]w Poznaniu na wystawie ;)[/B][/I][/quote] Adwokata nie zamawiałam:evil_lol::lol:
-
[quote name='Kasia&Rika']gdzie kupiłaś je razem?[/quote] Na wystawie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: