Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Cały czas szukamy ośrodków;). Do których jest też fajny dojazd, bo wiadomo prawie nigdzie pociągi nie podjeżdżają pod samo jezioro:evil_lol:
  2. Nowe obróżki Rogz [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7896.jpg[/IMG] Red Dingo [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7901.jpg[/IMG] jakaś Lord [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7902.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7905.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7910.jpg[/IMG]
  3. KaRa_

    Furminator

    Kupiłam furminator i mogę powiedzieć, iż rewelacyjnie działa na psach i na kotach!! [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/furmi.jpg[/IMG] przejechałam pare razy psa i kota tylko do wypróbowania i już tyle tego wyszło:lol:
  4. [quote name='Rinuś'][I][B]Kara widziałam Ciebie i Asię przy RD :diabloti: ale nie miałam czasu podejść...ja spędziłam 3/4 przy Labradorach :shake:[/B][/I][/quote] Ja nie gryzę, nie musisz się mnie bać:evil_lol: raczej bym tu Asie o wściekliznę podejrzewała:lol::lol:
  5. [quote name='asiol'] P.S.2. Kara- miałaś taki plecaczek royala canina??[/quote] miałam;) .
  6. A jak z dojazdem tam wygląda??
  7. [quote name='Patka']mniam słodko :) bywam bywam ale najczęsciej zachwytów napisać nie zdołam symbiont nie pozwala ;)[/quote] No ale gdzie Ty masz swoją galerie?? Rudolifinki i małego (chociaż pewnie już nie tak małego) bąbla ??
  8. [quote name='Patka']stęskniłam sie pooglądałam i jeszcze bardziej tęsknie :loveu::evil_lol:[/quote] O jejku, jejku kogo to moje oczy widzą! Patka czekoladowo witamy! :multi::multi: Specjalnie dla Ciebie Twoja ulubienica Ruda;) [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6704.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6706.jpg[/IMG] i jej nowy przyjaciel;) [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6916.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Rinuś'][B][I] Dziękuję bardzo :p[/I][/B] [B][I]zniknął mój post?Kara kupujesz coś z Pozku?[/I][/B][/quote] Tak, dlatego modela jednego biorę ze sobą:evil_lol:
  10. [quote name='Rinuś'][B][I] haha :multi::multi::multi::multi::sweetCyb::klacz:[/I][/B] [B][I]wygrałaś puszkę Vipa :evil_lol:[/I][/B][/quote] mam nadzieje,że nie otwartą i nie wypitą:evil_lol:
  11. [quote name='Rinuś'][B][I] Jadę :diabloti: kumpela mnie przekonała :eviltong: 6.30 jutro pociąg :mdleje: ale tylko w sobotę będę...[/I][/B][/quote] O tej to ja jeszcze będę spać:evil_lol:
  12. [quote name='Rinuś'][B][I]Co Wam to przypomina?:diabloti:[/I][/B][/quote] EL dorado?:diabloti:
  13. Ja się obawiam iż nie znajdziemy 48osob:roll: chyba,że na prawdę super extra zareklamujemy zlot, nie tylko tutaj na forum ale np. na forach naszych ulubionych ras;)
  14. Ja się chyba skuszę na jakiegoś rogza nowego:evil_lol::evil_lol:
  15. To jak moi drodzy zostajemy przy Skorzęcinie? czy szukamy dalej?;)ae jak szukamy to proszę o pomoc w wyszukiwaniu tanich fajnych ośrodków z dojazdem
  16. [quote name='Vectra']Ring 14 , pawilon 3A , planowana godzina wejścia na ring 10:40 :cool3:[/quote] A to mi pasuje bo akurat będę wtedy w 3 i 3A na przemian bo u owczarków i spanieli:evil_lol::evil_lol: wolałabym zobaczyć Ajdę na wystawie ale no trudno:evil_lol: bo to dla niej śledzę ukrytkiem tą galerie i czasem raz na 50stron znajdą się jej zdjęcia:angryy:
  17. W Poznaniu będziesz:cool3:? proszę o nr ringu i pawilon i o której godzinie chętnie wpadnę pocykać fotki:evil_lol:
  18. KaRa_

    Furminator

    [quote name='Asia & Ginger']Oby tylko tych furminatorów nie zabrakło, bo nie tylko my chcemy to kupić. :evil_lol:[/quote] Nie strasz Asiu, nie strasz:evil_lol:
  19. Rinuś oglądałam ten ośrodek już wcześniej w necie, lecz pies po uzgodnieniu,50zł tydzień, i pies nie ma wstępu na plażę, i pomieszczeń tu pewnie jakieś stołówki itp. No i,że będą tam przy okazji podczas całego okresu wakacyjnego obozy i kolonie:roll: bo już są wykupione turnusy. Asia zadzwonię do Skorzęcina w poniedziałek i się wypytam;)
  20. KaRa_

    Furminator

    [quote name='Asia & Ginger']A ja się tylko zastanawiam czym się różnią furminator, vachtminator i coatminator. Może ktoś wie? :cool3: Czy to może jest tak, że każda firma inaczej to nazywa? Mam zamiar kupić takie cudo na wystawie w Poznaniu, ale nie wiem czym różnią się te ustrojstwa. :roll:[/quote] Widzę,że nie tylko ja planuje zakup tego cacka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. W tym roku sobie odpuszczam tą wystawę gdyż wynajmują takie hale,że ludzie chodzą po sobie dosłownie:shake: zero miejsca, ring 2na 4:shake:
  22. [quote name='Rinuś'][B][I]Kara wszystko lokalizujesz blisko Pozka :diabloti:[/I][/B][/quote] Idę z województwami po kolei:evil_lol: Teraz wzięłam się za Dolnośląskie, ale tutaj skąpo z jeziorkami a jak są top blisko Wrocławia czyli można się domyślać iż może być mnóstwo letników. Ale szukam dalej.Ale mało kto kwapi się pomóc w szukaniu:diabloti: jedynie Asia podaje mi propozycje, Karina jedną dała, Estera jedną dała, a inni coś pomóc nie chcą a jechać oczywiście tak:diabloti:
  23. Kolejny ośrodek znalazłam, baaardzo mi się z nazwy podoba:evil_lol::evil_lol::evil_lol:tutaj domki brda są skumulowane w jednym miejscu w ośrodku. Ale nie zbyt kojarzę miejscowość [URL="http://www.obiektyturystyczne.pl/najlepsze.noclegi/webredir/?id=8894/"]Strona www CAMPUS KAROLINA - ObiektyTurystyczne.pl[/URL] Tutaj jest dość tanio, ale znów nie cały ośrodek. [URL="http://www.obiektyturystyczne.pl/najlepsze.noclegi/webredir/?id=5374/"]Strona www ośrodek wypoczynkowy Jelonek - ObiektyTurystyczne.pl[/URL] W ogóle szukałam po Łódzkich jeziorach,rzekach itp. i często gęsto mają tam kosmiczne ceny:crazyeye::crazyeye::crazyeye:. Szukam też w Dolno śląsku, ale wydaje mi się jak spodoba nam się np. tam gdzie robimy sylwestra to możemy też tą opcje wybrać :evil_lol:bo to w miarę blisko dla ślązaków i wielkopolanów :evil_lol: A i co mnie dobija, to takie napisy na stronach: [B]Dzieci i młodzież nieletnia tylko i wyłącznie pod opieką rodziców. [/B]No co Ci ludzie nie mieli dzieciństwa,że nie wiedzą iż młodzież chce odpocząć od rodziców:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. [quote name='Rinuś'][B][I] Ojjj tam :eviltong::eviltong::eviltong: zastanawiam się czy jechać czy nie jechać :roll:[/I][/B][/quote] Twój wybór, Twoje pieniądze, Twój czas:lol:
  25. [quote name='Rinuś'][B][I] Że Brutus się odchudzał?halo Kara ziemia :evil_lol: mój pies ma na imię Brutus i się nie kompromituje :diabloti: Ale on się odchudzał z tego względu, że to emocje,a poza tym ja mu mało jeść dawałam :diabloti: stres to on miał w momencie pogryzienia, a tak to było wszystko ok.Według mnie pies powinien doświadczyć wszystkiego...jak się okazuje, że jest za słaby psychicznie i nie daje rady np na takim zlocie to nie zabieram go nigdy więej w takiego typu miejsca....Brutusa biorę wszędzie gdzie tylko mogę i jemu wychodzi to na dobre,bo ile można siedzieć w domu i łazić wiecznie na tą samą polankę?:eviltong:[/I][/B][/quote] Ja mojego psa też wszędzie zabieram i nie tylko jednego psa bo często jeżdżę na zmiany. Ja np. na zlocie dowiedziałam się iż mój kundel sam z siebie w bójki nie wchodzi, omija je. Mój pies ma jakiś dar,że takiego agresora jak Lufcia zaprosił do zabawy:evil_lol::loveu::loveu: najagresywniejszego psa zlotu :cool3::cool3: Co do ośrodka w Skorzęcinie ostatnio usłyszałam opinie, iż w okresie wakacji jest tam sporo ludzi :shake: Ale usłyszałam o jakimś fajnym jeziorku koło Konina. Znalazłam coś takiego lecz tutaj drogo by wyszło :placz:a piękne jezioro, takie spokojne mało ludzi, LAS VEGAS jest:diabloti: Pamiętasz Aniu?:evil_lol::evil_lol: ttp://meteor.turystyka.pl/kormoran-niesulice,niesulice.htm
×
×
  • Create New...