Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. [quote name='Okamia']Oj do Stęszewa jest dobry ;) dojeżdża się albo pociągiem albo szynobusem ;) Można też pksem ale jednak tzw bana jeździ szybciej ;) A sam Steszew to bardzo ciekawe miasto :evil_lol: zwiedzilo się oczywiście pare razy :evil_lol: mam nawet dziką plaże obczajoną jakby co i to nie jedną... :eviltong::eviltong::eviltong: A i imprezki też tam są ;P[/quote] Też lubię tą miejscowość;) mogłabym co dziennie psy wymieniać na pływanie w jeziorku:evil_lol::evil_lol:
  2. [quote name='Okamia']Z tego co wcześniej pisałaś można wywnioskować zupełnie inaczej:roll: czyli zlot znowu w okolicach Poznania czy chodzi o jakis inny Stęszew??[/quote] Też mam takie wrażenie czytając te posty;). Raczej tak. Zlot był przez 5lat robiony w ok, Zawiercia i nikomu to nie przeszkadzało po prostu się jeździło :evil_lol:, to wydaje mi się,że jak się znów w Wielkopolsce powtórzy to nic się nie stanie;). Mamy tu dużo jezior czyli mniejsze oblężenie ich, bo jest tego trochę. Tylko chce by był ciekawszy dojazd niż do Sierakowa i Morska (spędziłam 3h na dworcu:diabloti:)
  3. Przeciętnie pokoje są dwuosobowe. A klatka dobra rzecz, ja ostatnio miałam gdy pies miał odpoczywać albo gdy były inne psy to w niej siedział.
  4. [quote name='Domka_Czika']Ja mam takie pytanko.. Czy w jednym domku śpi parę psów ?:roll:[/quote] Tak, chyba,że wykupisz sobie cały domek to wtedy nie:lol:
  5. Dostałam pozytywną odpowiedz, z ośrodka (Stęszew) który podała Asia. Ze z psami można napisałam przybliżoną liczbę,. Spytałam o 5domków 6os; ok wychodzi tutaj 200zł za tydzień na łepka. domków oczywiście mają więcej.
  6. [url]http://img142.imageshack.us/img142/2001/19kh7.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:ona jest REWELACYJNA !!!
  7. Jak z agresją Chrupka? Mój Duke po zaatakowaniu przez Chrupka do dzisiaj ma problemy:angryy:. Niestety boi się samców od tamtego czasu...
  8. KaRa_

    Furminator

    [quote name='Vorph'][B]Cockermaniaczka[/B] - dzieki! A gdzie moge kupic furminator tej firmy Vivog?[/quote] Ja kupiłam na wystawie, w Karusku widziałam,że mają tym,że obrotowe a dla staffika taki aż nie potrzebny;).
  9. KaRa_

    Furminator

    [quote name='Rinuś'][B][I] a na jakim ? :razz: boshe ile tych podróbek :eviltong:[/I][/B][/quote] Vivog dość znana francuska firma.
  10. Sielpi nas nie bardzo chcą.
  11. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_8512.jpg[/IMG] dwa czyste psy :loveu: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_8540.jpg[/IMG]
  12. Gonitwy [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_8322.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_8473.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_8486.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_8488.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_8500.jpg[/IMG]
  13. Era też była [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_8405.jpg[/IMG] troszkę oburzona:evil_lol: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_8410.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_8462.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_8454.jpg[/IMG] sierotka jedna [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_8505.jpg[/IMG]
  14. Czysty Duke [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_8312.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_8315.jpg[/IMG] uśmiech dla fanek [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_8358.jpg[/IMG] troszkę się wybrudził:oops: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_8381.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_8425.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Sweetaśna']rozumiem ale chyba lepiej by było jakby kara zakładając wątek odrazu napisała co gdzie i jak tak jak ty zrobiłas bo na tamtym watku nie było tyle gadaniny i ustalania bo sama chyba to wszystko robiłas a jesli sie myle to przepraszam.. Dobra juz sie nie czepiam :p I tak bardzo dobrze ze ktos sie tym zajął i wogóle:)[/quote] Aduniu słuchaj w zeszłym roku też było szukanie i wybieranie ośrodków wspólnie... Przecież to nie było tak,że Asia napisała ok jedziemy do Sierakowa i koniec kropka, bo Ty widocznie tak myślisz:shake:. Widocznie zapisałaś się po tym jak znaleźliśmy ośrodek a szukaliśmy go dość długo... bo w tamtym roku też wkleialismy propozycje, i nawet została wybrana ta którą ja wkleiłam. Samemu się dzwoni i wypytuje, a ośrodka szukają wszyscy. Coś jeszcze????:shake:
  16. [quote name='Asia & Ginger']Znalazłam jeszcze taki ośrodek - Gołuchów koło Kalisza: [URL="http://www.%20eholiday%20.pl/noclegi-595.html"]http://www. eholiday .pl/noclegi-595.html[/URL][/quote] Ładny ten ośrodek:cool3:
  17. KaRa_

    czarno-ruda galeria

    [quote name='wiq']oj za takie coś bym się nie brała:shake::evil_lol: psa mi zabije prędzej lub pies zabije ją na pierwszym zakręcie:evil_lol:[/quote] Dokładnie:evil_lol: Ale też niektóre swoimi cenami przerażają:roll: ja bym dla mojego Spike taką sprawiła, lecz taniej nie kupie, a 1000zł nie dam:shake:
  18. [quote name='Rinuś'][B][I]Boję się o swoe życie jadąc z Wami :roll:[/I][/B][/quote] Nie bój się, to Asia lubi paluszki zjadać nie ja:evil_lol:
  19. Ludzie oczywiście tak mówią, ale częściej słychać "kupmy, będzie siusiał w kuwecie, taki mały na spacer nie musi chodzić". Albo kłótnie między klientami, kto ma racje.
  20. KaRa_

    czarno-ruda galeria

    [quote name='wiq']wybieram:cool3::diabloti: po dzisiejszym spacerze nie mam już wątpliwości, co będzie dla niej lepsze - wleczenie się 20 m za mną na lince z wielce smutnym pyskiem, czy impuls użyty pewnie tylko kilkukrotnie:cool1:[/quote] Jak oglądałam ostatnio OE to coraz tańsze się robią nawet za niecałe 200zł widziałam:crazyeye: tylko czy na długo takie podziałają.
  21. [quote name='olekg89']kara tez wszystko zagryza?:cool3:[/quote] Ja tylko czasem, jak zgłodnieje :evil_lol: Sabcia zawsze, nawet jak najedzona:diabloti:
  22. [url]http://images50.fotosik.pl/29/cb3bb707fe5ddaf3.jpg[/url] Choco wygląda jakby się śmiała z młodzieży:evil_lol:a ona se memla piłeczkę:evil_lol: [url]http://images37.fotosik.pl/29/99be5ab0150f6c99.jpg[/url] Ślicznie! tak poważnie wyszedł;)
  23. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7824.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7833.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7852.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7858.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7819.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7820.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7843.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7846.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7856.jpg[/IMG]
  25. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7816.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7815.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7817.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7818.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poznan%20mwpr/IMG_7835.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...