-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
[quote name='olekg18'] Estera-chyba żartujesz Delta to taki słodki piesek jak Kaja:) Czarka psychopaty się nie boisz,a Delta cię przeraża?:p[/quote] Mezo już za TM :-( No dokładnie, Delta łągodniejsza niż Czarek;) Delta to w ogóle ostoja łagodności:loveu:
-
Biedny Czrusiek, Pan mu paluchy pobcinał :evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Mudik']Tak,ale to Saba jest mamą Spika, a ja pytałam o Spika i Deltę;)[/quote] One kompletnie nie są identyczne:evil_lol: Delta jest malusienka, drobniusietka, kompletnie innej budowy niż Saba i Spike;).
-
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Estera']Albo cudem dom jutro znajdzie :roll:[/quote] Estera z racji,że modem jesteś popchnij tam temat ushera Gossia ;) -
Ja dzisiaj byłam w Media Markt i rozmawiałam z znajomym mają już ze 2miesiące promocje D40 i jak on mówi, ludzie kompletnie nie są zainteresowani,że niedługo po kosztach będą sprzedawać. co z nimi jest nie tak? z ciekawości tylko pytam. Ja dzisiaj w końcu kupiłam sobie pokrowiec do mojego Canona:multi:i na święta planuje sobie jakiś obiektyw wybrać:loveu: ach wciąga, wciąga to wszystko
-
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
Ostatnim razem jak dała pieski na PwP wielka ich rozpacz była,że 10szczeniaczków domu nie może znaleźć a jak ja się znalazłam w tym temacie po moim pierwszym poście od razu cała 10tka znalazła dom, wiec dla mnie ta suka może być fikcyjna ... -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
[quote name='gossia']No własnie.. Tego moja mama nie rozumie :( Więc co zrobimy? Może się podasz za kogoś innego? Bo z Tobą mi mama nie pozwoli :([/quote] A skąd Twoja mama ma znać Rinuś?:crazyeye:każesz jej kłamać? no wiesz co wstyd! -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
[quote name='gossia']Ja też szczepie.. chodzi mi tylko o to że jak spotka mnie jakiś pies w parku to może zarazić :-( Sunia nie jest koło parku ani koło mnie.. Jak już wspominałam to daleko odemnie :roll:[/quote] Jak szczepisz to czym ma się zarazić? jak noszą obróżki przeciw insektom to też tego się nie nabawisz ich. Zaczynasz kręcić -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rinuś'][B][I]Gosia wiesz, że za kłamstwo grozi Ci ban ?:razz:[/I][/B] [B][I]ostatnio kilka osób w Twoim wieku dostało takowego...[/I][/B] [B][I]Do nikogo do domu nie mam zamiaru wchodzić...[/I][/B] [B][I]Ile Ty masz psów w końcu ?[/I][/B][/quote] Ona już miała bana ale widocznie za krótkiego,że znów chce być w centrum uwagi. A ilość jej psów jest niewiadoma,....bo nie wiadomo ile w brzuchach jej suk siedzi... -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
[quote name='gossia']Możesz podejść ;) Sunia nie jest koło mnie.. :shake: Tylko trzeba jechać samochodem - nie jest blisko.. z 15 - 20km. Ale wiem gdzie to. Tylko mama nie wiem czy mi pozwoli :( I pies jest pewnych ludzi tylko ma b. złe warunki :([/quote] przed chwilą powiedziałaś,że przyjdziesz do parku tam gdzie jest sunia...czyli tak daleko nie jest jak piszesz. Już się kochana gubisz. Powiedz nam, przecież my dogomaniacy szczepimy nasze psy na wszytko co się da, ubezpieczamy swoje psy i co boisz się że nasze pieski się zarażą Twoje? To my powinniśmy się bać na tą wioskę gdzie mieszkasz,że tam napadnie nas jakiś zabiedzony zapchlony piesek, którego tak właściciel urządził, i którego mamy ratować. Jakoś zarazki przenosisz od tamtego pieska do swoich kochana -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
Ale ona prowokuje hahahaha. Gossiu przesadzasz, masz do czynienia jakbyś chciała wiedzieć z dorosłymi ludźmi nie z dziećmi w Twoim wieku co mają pstro w głowie... -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
[quote name='gossia']Po co niby?[/quote] no bo kto zaprowadzi do pieska? i pewnie chętnie by Rinuś wyszła z Twoimi pieskami na wspólny spacerek, by je zobaczyć. -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
[quote name='gossia']Ja mogę wam pokazać a nawet zaprosić do domu ale mama nie. Nie lubi wrednych ludzi ;)[/quote] No tak dogomaniacy bardzo wredni:loveu::loveu::loveu::loveu: -
[quote name='diabelkowa']lubie brazowe psy :) bardzo mi sie podobaja aussie red tri :loveu:[/quote] aussie red tri najmniej mi:evil_lol:ja jedynie black tri i niektóre blue merle.
-
[quote name='diabelkowa']wiecej czekoladek! ;)[/quote] więcej już nie mam:lol::lol::lol:
-
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
[quote name='gossia']Przyjedzcie proszę bardzo. Mama i tak wam psa nie pokażę ;) Nie są one do pokazywania. mam tylko 4 psy i żadnych nowych nie wiadomo jakich bernardynków! Karma przyszła od Żanety to będzie dla SUNI. Marta Ares jest z Włocławka.[/quote] A nie mówiłam? ta mała coś ukrywa o! A to po co piszesz takie rzeczy na blogu i są zdjęcia? -
Kto pierwszy ten lepszy [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/kolada017.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/kolada076.jpg[/IMG] Spike i jego kolejna zabawka rozwalona na spacerku [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/kolada058.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/kolada059.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/kolada061.jpg[/IMG]
-
[quote name='Mudik']Frizbowe fotki:multi::multi:, a mała to bouvik???:oops:[/quote] Tak to małe bovierzątko ;) w te zimne już dni, czas na cieplutką czekolade:evil_lol: Staruszka Sabcia [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/kolada016.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/kolada070.jpg[/IMG] Deltka [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/kolada063.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/kolada009.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/kolada021.jpg[/IMG]
-
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
[quote name='gamoń']Może warto zorientowac co z tymi psiakami ???.Ciągle przewija się przez ten dom jakiś nowy psiak i już niejeden za TM .[/quote] Jestem jak najbardziej za, lecz może być to trudne gdyż stosunek gossi do swoich psów jest dziwny i może pochować psy i jej mamy wobec psów i córki. -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia']znacie jeszcze kogoś z tych okolic kto mógłby to sprawdzić?[/quote] Biorę się za szukanie -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
[quote name='gossia']Suczka naprawdę jest w bardzo złym stanie :( Sikórz chyba numer 9 .. nie wiem dokładnie.. ale widać w rogu jest stara rozwalająca się buda ;/ Koło sikorek. Jest taka chuda jak na zdjęciu z Krzyczek - dawałam jej dziś też jeść. Łapczywie jadła.. :-([/quote] Sprawdzi to na pewno jakiś dogomaniak, co z psem. A ty zacznij sterylizować swoje suki...bo widzę szykuje się duuużo miotów.. -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fundacja Medor']ta dziewczynka nie kłamie pisze z nia sunia potrzebuje pomocy[/quote] Tu mam duże wątpliwości, nie radziłabym wpłacać jej jakiś pieniędzy, dawać karmy bez sprawdzenia psa... Miałam okazję rozmawiać z mamą Gossi przez telefon, była bardzo nie miła nastawiona, powiedziała,że nie obchodzi ją wirtualny świat swojej córki... wiec prosze uważać. -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
No to liczymy ile piesków wymienionych jest notki z niecałego roku: Lejdi,Elza,Tusia,Mikrus,Barduś, Morsus, Fila,Dog, Golden, piesek wujka, Tarzan, Sońka, mieszaniec, w tym miot setera i pinczera. Oto wyobraźnia tego dziecka...a na blogu szczeniaczek seterek na grubym łańcuchu, pies Morsus na łańcuchu takim,że położyć się nie może itp... -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
"Hej! Na foci oczywiście Goldenki[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/smile.gif[/IMG] Mama mówi że napewno na 99,5% Kupimy Goldena[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/wink.gif[/IMG] Bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/smirk.gif[/IMG] a Tu jeszcze prawie miesiąc...[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/cry.gif[/IMG] One są naprawdę piękne." -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
tutaj taki zabawny cytat " Wiem że się kłucimy...chociaż nie wiem dlaczego..ale chciałam ci powiedzieć że Abra, Sonia i Oskarek to najpiękniejsze pieski zaraz po moich oczywiście :) No właśnie nie wiem dlaczego się kłucimy ...miej sobie Ratlerka i Pinczerka A nawet i Doga to nie ważne jakim Sonia jest psem...i jakim psem jest moja Tusia ważne jest to że je kochamy i jaki mają one charakterek...Może i nawet moja Tusia jest sobie Dobermanem albo Jamnikiem jak powiedziałaś ale to co..i tak ją kocham... :) I oczywiście Elze, Lejde i Mikrusa też :) Nie kocham ją za to że jest rasowa..kocham ją za to że jest moja, że jest kochana, że jest piękna, że mnie bardzo kocha, że jest super, że jak jestem w szkole to ona za mną tęskni...i jak nawet zesika się w domu to przecież można zetrzeć...i umyć podłogę... :) Kocham ją za jej charakterek chociaż jestem cała podrapana bo ma ostre pazurki ale to co..! Ważne że ją mam i że ty masz Swoją kochaniutką Sońkę.. :) Abrusie i Oskarka...I Elze Lejde, Mikrusa też kocham za podobne żeczy co Tusię :) Jeżeli chcesz skasuj komcia ale ja naprawdę nie chce się kłucić..! Znam tylko narazie 12 najpiękniejszych piesków..świata a są to ...Tusia, Elza, Lejda, Mikrus,Abra, Sonia, Oskarek Oczywiście Twoje psiaki to są..i jeszcze Britney od kochanezwierzaczki i Holi i Kubusia od mojpsiak Oczywiście wszystkie te pieski są równocześnie piękne... Proszę nie kłućmy się już miej i Doga, Fila brasileiro i amstaffa mi to nie przeszkadza...naprawdę ;) Proszę odblokuj mnie na gg i jak chcesz się dalej kłucić to powiedz chociaż co myślisz..To wszystko to jest prawda...Być może ja się nie znam na rasach albo ty się nie znasz ale to nie ważne [IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/wink.gif[/IMG] I naprawdę nie jestem idiotką jak napisałaś na swoim fbl..[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/wink.gif[/IMG] Jesteś bardzo fajna i masz piękne pieski[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/tongue.gif[/IMG][IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/kiss.gif[/IMG] A i nie ważne jest też czy Abrusia ma opadnięte uszko czy stojące...A to jej i tak dodaje URODY..[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/heart.gif[/IMG] Jeżeli nie chcesz do mnie pisać na gg to daj mi komcia i tam napisz co ważne[IMG]http://www.photoblog.pl/img/emots/smile.gif[/IMG]"