Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. [quote name='Okamia']Jestem za :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Będę i w sobotę ale w niedzielę to już nie wiem ... powinnam .... Kara czy u Ciebie się coś szykuje??:cool3::cool3::cool3:[/quote] My się jednak nie wystawiamy bo mamy międzynarodówkę za sobą ;)wiec nam w chwili obecnej nie potrzebna;). Ale będę z Duke;)
  2. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6604.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6605.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6587.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Saint']Po drugiej stronie holu - na przeciwko tej co w KFC :roll:[/quote] Tam gdzie piekarnia?:razz: [quote name='Saint']Dokładniej to obok piekarni :cool3:[/quote] To można tam z psami?;)
  4. [quote name='Saint']Są przecież 2 poczekalnie :roll:[/quote] A druga gdzie? bo rozumiem,że nie chodzi Ci o ławeczki na peronach;)
  5. Co do poczekalni na dworcu głównym tam tak czy siak z psami nie można wchodzić:roll:bo ona jest na terenie fast food'u
  6. [quote name='Estera']a poka się z bliska :cool3:[/quote] nieee:lol::lol::lol: Sharon [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6479.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6482.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6484.jpg[/IMG] Era i Duke [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6542.jpg[/IMG] i sam Diuczek [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6523.jpg[/IMG]
  7. Tak troszkę się ścięłam:evil_lol: ciesze się bardzo,że Wam się podobało:loveu:
  8. Mam pare zdjęć "maleństwa";) [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6188.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6197.jpg[/IMG] pozowane [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6245.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6247.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6249.jpg[/IMG]
  9. Dingo ma chyba podobne szczotki:roll:ale na 100% pewna nie jestem.
  10. [quote name='niceravik']Najczęściej szczeniory biorą w KOMIS, to nie ma problemu. A jeżeli szczenior jest sklepowy (bardzo rzadko), to po śmierci robi za UBYTEK NATURALNY. W końcu może wylądować jako żarcie dla tchórzofretek :angryy: . [COLOR=black][FONT=Verdana]Makabra.[/FONT][/COLOR][/quote] Z tym się stanowczo nie zgadzam... Wam się wszystkim wydaje,że Ci co w zoologicznych pracują to psychopaci, nie znający się na niczym, i nie mający serca do niczego.... Przykro mi,że osoby pracujące w tej branży są dla Was bezdusznymi osobami...my też mamy zwierzaki, my się do zwierząt w sklepie przywiązujemy, nadajemy nawet niektórym imiona... no nic wiem jestem BE bo pracuje w zoologicznym gdzie są zwierzęta...
  11. [quote name='saganka']NIe mozna wyrzucac.. Ale jak mozna doprowadzic do sytuacji, ze zwierze umiera w takim miejscu? Jak sie opiekowano tymi zwierzakami, ze nie zauwazono, ze on jest umierajacy? No chyba nie wmowia nam, ze szczeniak umarl na zawal...?!? Prawo w Polsce jest kulawe i byle jakie. I jesli dzieje sie tak takze w Europie i Stanach, to tam takze takie jest. Czyste barbarzynstwo. (Dla wyjasnienia - sprzedaz i kupno psow na bazarach takze jest takim barbarzynstwem)[/quote] ptaków, gryzoni i rybek również...a one pomijane...
  12. Nie można wyrzucać;) Tam gdzie pracują zdarzyło się,że np. królik zdech (z racji padaczki,bo hodowca się nie postarał- mioty wsobne dla rozmiarów czy kolorów:angryy:) to hododowcy oddawaliśmy. Albo weterynarz zabiera. W sklepie co pracuję weterynarz przychodzi co tydzień i na szczęście takich przypadków jest bardzo mało, gdyż mamy dokładnego Pana doktora;)
  13. [url=http://www.youtube.com/watch?v=RI2FDDTKwac]YouTube - Duke - 18.10.2008 - frisbee II[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='Mysia_']:lol::lol::lol: zaraz się popłaczę ze śmiechu :evil_lol: jeśli chodzi o moje zdanie to zarówno laska jak i facet z krzaczorami wyglądają niefajnie :eviltong:[/quote] popieram:evil_lol:
  15. A wiadomo co z ptakami? bo widzę,że nawięcej o psach jest pisane
  16. [quote name='Asia & Ginger']Nie chcę być z żadną z Was w domku na przyszłym zlocie. :-o :shake:[/quote] No choć z nami też:evil_lol: a Po zlocie zarobimy wieeeelką depilację :lol:
  17. Asiu mieszkałam i w kamienicy i w bloku;)i na Jeżycach i na Ratajach:evil_lol: Ciekawe tylko skąd tą kose? chyba se na allegro zamówię :lol: Kurier się z lekka zdziwi:evil_lol: Jak to lepszy taki ogon niż żaden:evil_lol::evil_lol:
  18. Ja mam świecącego szczura! Ja mam!!! Świeci się swoją łysiną :evil_lol: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/rozne056.jpg[/IMG]
  19. [quote name='diabelkowa'] oo tak ;] warkocze do ziemii moze matusz pojedzie i bedziemy mu sie wtedy podobac:evil_lol:[/quote] no zobaczysz,że będziemy toć czysta z nas natura będzie:lol: nawet małpom się spodobamy:evil_lol:
  20. [quote name='diabelkowa']golenie wlosow pod pachami nie jest naturalne ;p gdyby mialo byc naturalne ze ich tam nie ma to po prostu by tam ich nie bylo. Kara zapuszczamy busz:evil_lol: badzmy naturalne:evil_lol:[/quote] Ok, to do przyszłego zlotu warkoczyki będziemy mogły pleć :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='Matusz'] Mówię cały czas o brwiach np. mi regulacja brwi zawsze będzie kojarzyć się z kobietami.[/quote] A mi się nie kojarzy tylko z kobietami;) coraz więcej facetów umie o siebie zadbać, a nie np. mają krzaczory wchodzącą w jedną brew ;). Albo wystające włosy z nosa:evil_lol:
  22. [quote name='Asia & Ginger']Ta, a kiedy Ty w Poznaniu mieszkałaś? :cool3: Kara skoś te chwasty na podwórku, bo tam się można zgubić. :-o :diabloti: [URL]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6448.jpg[/URL] Pięknie pozuje, pięknie, ach i och. :loveu: :loveu: :loveu: :diabloti:[/quote] Kiedy? parę lat temu (dobra paręnaście:evil_lol:) A pożyczysz mi kosiarkę? albo chociaż przedłużacz bo mój krótki jest:evil_lol::evil_lol: Asia my jej tej pupy i ogona tylko możemy zazdrościć :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. Ale np. ścięcie włosów też nie jest naturalne?:lol::lol:albo zgolenie zarostu? Albo np. wyobrażasz sobie kobiety z owłosionymi nogami i pachami?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ja tu jednak bym natury nie pozostawiała:evil_lol::evil_lol:
  24. [quote name='Asia & Ginger']A chętnie zobaczę, musisz kiedyś ufocić. :cool3: :multi: :p[/quote] nie nadążam za tym:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  25. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6453.jpg[/IMG] Moje męki w manualu ;) na zdjęciu moja 13letnia sunia;)
×
×
  • Create New...