-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
Odświeżam temat naszych staruchów:evil_lol: Sabula nie wiele się zmieniła;) [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7038.jpg[/IMG] Spike również tylko niestety stan zdrowia już trochę gorszy:shake: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7085.jpg[/IMG]
-
[quote name='olekg18']Dobra Kara skończ ,bo psy i tak się żarły , więc takie pisanie o dupe roztrzaś .Było pisanie i tak były dymy. Zawsze są i bedą.Bo jeśli mają jechać same łagodne pieski to ja nie jade ,bo nie posiadam ani 1 takiego. Jak ktoś panuje nad psem niech bierze jakiego chce i tyle[/quote] JA wiem,że np mojej Sabci bym wziąć nie mogła bo by każdego chciała rozszarpać jak tylko by się ze smyczy puściło:diabloti: Bo wiadomo są u psów kłótnie, ale są takie gdzie widzą tylko cel do pogryzienia (tu przypadek mojej sabci;))
-
Dla nowych osób zapisujących się;) Psy muszą być łagodne, dla ludzi i psów. Więc np. jesli wiedzie iż Wasza sunia nienawidzi innych suń, taki piesek nie jedzie itp;)
-
[quote name='rose']A cena? bo pewnie to wszystkich najbardziej interesuje..[/quote] O cene będę się pytać wtedy gdy nas zechcą w 100%, i wtedy my się zastanowimy czy chcemy ;)
-
Ja już wiadomo, ja działam bardzo szybko i prężnie :evil_lol: wynikiem jest nawet założenie ostatni dzień października tematu zlotu :evil_lol: Mamy dwie propozycję już:evil_lol: obie nad jeziorem;) Pierwsza co mi się bardziej podoba:evil_lol: W ośrodku dogomaniaczki, która prowadzi ten o to ośrodek [url]http://www.dresso.p[/url] l ;) Lecz tutaj jak odpisała mi właścicielka zalezy od ilości osób, w jakim terminie czy nie będzie w czymś kolidować np. z koloniami. Przy ośrodku jak sama właścicielka napisała,nie ma innych ośrodków no i że nocne wycie przy ognisku nikomu by nie przeszkadzało;) Drugą propozycja jest [url]http://www.domki.yoyo.p[/url] l jest 6domków typu brda na max 8 osob, ułożonych w jednej lini przed domkami jest plac ćwiczebny dla naszego szkolenia z psami ( oczywiście ładnie nas dogomaniaków przedstawiłam,że jedzmy szkolić psy i siebie:evil_lol:) i odrazu mamy jezioro przy domkach również,że nie trzeba chodzić;)
-
mamy póki co dwa ośrodki
-
Ja już wiadomo, ja działam bardzo szybko i prężnie :evil_lol: wynikiem jest nawet założenie ostatni dzień października tematu zlotu :evil_lol: Mamy dwie propozycję już:evil_lol: obie nad jeziorem;) Pierwsza co mi się bardziej podoba:evil_lol: W ośrodku dogomaniaczki, która prowadzi ten o to ośrodek [url=http://www.dresso.pl/]O
-
[quote name='olekg18']Wy za długo śpicie:cool3:Poza tym z Diukiem w domku oł noł:evil_lol: Ja bd spał z komarem :evil_lol:Idealny kandydat:diabloti:[/quote] Asia wytrzymała Diuczka:evil_lol: może dla Ciebie wezmę Deltę? dawno nie była na wakacjach:evil_lol:
-
[quote name='olekg18']Ja w tym roku poprosze domek z daleka od Mysi:diabloti:[/quote] my cię przygarniemy:evil_lol:
-
[quote name='Asia & Ginger']Proszę mnie zapisać: Asia & Ginger - pies -domek Kara widzę, że się bierzesz ostro za organizację? :cool3:[/quote] razem:evil_lol:
-
[quote name='Mysia_']ohhhh dżizis krajst :evil_lol: Najlepiej zaprosimy tu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/73096.html"][B][COLOR=#000000]Shaluka[/COLOR][/B][/URL] to nam napisze co i jak :cool3:[/quote] Zaprosiłam dałam linka w mailu:evil_lol: Wiec teraz prośby i błagajmy :evil_lol:
-
Już zapytanie poszło do ośrodka:evil_lol:
-
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Nie wątpie ze by tak było. Ja mieszkam na najwiekszym zadupiu w jakim chyba mozna mieszkac , srodkowa polska - super, mysle ze bedzie sprawiedliwie, bo jakos nie podoba mi sie wizja tłuczenia sie pociagiem przez całą noc:evil_lol: mnie to wsio rybcia gdzie to bedzie byle nie na drugim koncu polski:diabloti:[/B][/COLOR][/quote] A czemu ja jezdzilam do Morska na zlot ok 7h pociagiem, inni do Sierakowa cala noc sie tłukli;) jak dobrze pamiętam już raz sie zapisywałaś i coś ci nie wyszło.
-
[quote name='jefta'][B]a może tu: [URL="http://www.dresso.pl/"]DRESSO - wypoczynek, kolonie, konferencje[/URL] to ośrodek dogomaniaczki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/73096.html"]Shaluka[/URL][/B][/quote] Piękny ośrodek tylko czy by nas z stadem psów wpuściła:lol:
-
Ja proponuje koniec sierpnia kiedy ludziom sie pieniądze kończą;)
-
Znalazłam coś takiego: Noclegi Skorz
-
Jest ciekawe duuże jezioro koło Sieradza Jeziorsko;)
-
A i trzeba namówić Asię za organizację bo przy mnie samej może być kiepsko z tym:evil_lol:
-
Teraz szukamy coś w bardziej centralnej Polsce tutaj były kiedyś propozycje Spały jak dobrze pamiętam;)
-
Otwieram mój ulubiony temat :loveu::loveu: Stwierdzam iż teraz trzeba jeszcze wcześniej wziąć się za szukanie ośrodka bo chyba nas już w Sierakowie nie chcą:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Prosze dawać swoje kandydatury w takim schemacie: nick - namiot/domek - pies Pierwsi chętni: KaRa_ - domek - pies Rose - domek - bez Asia & Ginger - domek -pies Oleg18- domek- 2psy Basia_bonnie - domek -pies Diabełkowa - domek - pies Mysia - domek- pies? Izabela124.-domek-pies baffi2- domek- osoba- 2 psy Estera - domek - 2 psy Rinuś - domek - pies jefta - domek - 1-2 psy Sweetaśna -domek-pies? Katarama -domek-2psy-2os Ulvhedinn -domek- pies/psy Okamia - domek -pies - 1os Pusiakowa - domek - pies Gloria vel Virginia - domek - pies gordonowa - domek - bez psa Lorien - domek - pies Dogg - domek - pies Karilka - domek - pies MateuszNesterok - domek-pies
-
Jakiś niedoinformowany ten sprzedawca;) Hillsa i Puriny Pro Plan nie da się porównać z Profilum. Profilum nie stoi aż tak wysoko jesli chodzi o jakość. Profilum za wszelką cenę próbuje się wyreklamować prawie cały czas w sklepach ma promocje do jednej paczki druga gratis, a to jakieś miski, żwirki czy smycze na klucze.
-
[quote name='BBeta']Ja weteranem jeszcze nie jestem, ale pamięta ktoś temat o agresywnym dogu niemieckim? :diabloti:[/quote] Oczywiście:lol:
-
[quote=AlderaanBC's;11145929]Witam wszystkich! Chciałabym serdecznie zaprosić Dogomaniaków zainteresowanych kosmetykami DR LUCY i nie tylko :razz: bo będzie sporo atrakcji :razz: na stoisko ARION na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Poznaniu!!!! :multi::loveu::multi::loveu: Nie chciałabym zapeszać, ale myślę że będą baaardzo nowiusieńkie i zachęcające ceny :roll::loveu: Jak zwykle służe radą i pomocą w doborze kosmetyków dla Waszych psiutasów, ale będzie mi też bardzo miło po prostu się z Wami spotkać i porozmawiać. DO ZOBACZENIA W POZNANIU!!!!:loveu::multi::loveu::multi:[/quote] My na pewno wpadniemy! Z szamponu jestem baaardzo zadowolona :cool3:
-
Jak skosisz trawkę to będzie dobrze:roll:
-
[quote name='Justa'][B]KaRa[/B] to, że szumy to nic dziwnego, jak nie ma dodatkowego oświetlenia. w końcu czułość ISO rośnie, a więc i szumy rosną.. ale dzięki temu nie musisz jeszcze bardziej skracać czasu, żeby zdjęcie wyszło przyzwoicie jasne. na za ciemne zdjęcia otwórz przysłonę (tzn ustaw najmniejszą wartość np. 2.8) skróć czas naświetlania. mając jednak ciemny obiektyw trzeba będzie zdrastycznie zjechać z czasem, co tak czy siak będzie powodować poruszenia.. a kolory - masz w aparacie takie coś jak pomiar temperatury barwowej, spróbuj z tym pokombinować, wtedy możesz ustawić taką kolorystkę, któa będzie najbliższa rzeczywistości. Pozdrawiam ![/quote] Wielkie dzięki Justa;)