-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
[quote name='Asia & Ginger']Gingerki smakołyki też wyczaił, całą saszetkę na smaki mi wyślimkał, ale się dostał do środka. :evil_lol: :mad: Na szczęście saszetka nie ucierpiała. :p[/quote] To się nazywa węch:evil_lol:
-
A teraz pochłaniacz piłek [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dukes001.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dukes002.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dukes003.jpg[/IMG] i scur:evil_lol: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7210.jpg[/IMG]
-
[quote name='Rinuś'][I][B]Dziękuję :loveu:[/B][/I][/quote] ale i tak szczelam focha:evil_lol::evil_lol:za niezrozumienie na zlotowym:diabloti:
-
[quote name='Rinuś'][I][B]Może mi ktoś powiedzieć gdzie wysiąć na pkp w Poznaniu żeby było jal najbliżej tych hali?[/B][/I][/quote] Na głownym. Odrazu jak wyjdziesz z terenu dworca na drugiej stronie ulicy masz targi, czyli tylko przejsc przec jezdnie.
-
[quote name='Rinuś'][B][I]Chodziło o konfrontację?bo mój pies się chyba nie skompromitował ? :evil_lol:[/I][/B] [I][B]Czyli Diuke się stresuje tak ?skoro to dla niego stres to po co go bierzesz?tylko po to żeby był?[/B][/I][/quote] Duke pierwsze dwa dni się stresuje owszem, jak zresztą większość psów. Piszę tutaj bardziej o przypadku mojej Delty, która cały zlot była aniołkiem,że potrafiła iż w łape w łape np. przy Czarku czy np. wilczarzu a normalnie by darłą jape. I dużo dał jej zlot bo już wie,że nie wszystkie duże psy są złe. Sama też napisałaś, iż Duke się odchudzał a to też objaw stresiku. Duke np. jadł dużo nawet wyczaił gdzie w domku trzymałam jego smakołyki:diabloti:
-
[quote name='Karilka'] Czarek Cię uchapał przez przypadek, chciał raczej zawiesić kły na upierdliwym Diuczku:cool3:. [/quote] Upierdliwy najbradziej na zlocie to on nie był:diabloti: mój tylko raz został zmuszony do małej bitwy i tutaj z Dakkarem bo latał za moją sierotą i warczał, aż w końcu Duke obudził się innstynkt,że ma też zęby i może się obronić. A nie być tylko sietrotą do bicia:evil_lol:
-
Ja będąc na zlotach, na obozach, na seminarium troszkę psów się na obserwowałam;). Mój pies na zlocie i na obozie np. nie zjadł uszu, któfre w domu w 3min pochłania i zabić się za to daje, i tak samo kości prasowanych:evil_lol:. Nie da się powiedzieć był stres między psami czasem,że kompromitacja kilku samców np Duke i Dolar, Czarek, Brutus i Dolar. Nie mówię iż to są agresywne psy tylko zadziałał jakiś stresujący czynnik,że doszło do tego;). Ja np. na pierwszty zlot wziełam swoją czekoladkę Deltę i ona ogólnie cięta jest na większe psy a np. wtedy taki stres miała ,że nawet nie warkła na wilczarza kiedy jadła, nie rzuciła się nawet na czarka i kaje:crazyeye:. Ja nie mówię, iż nie ma być 10dniowego zlotu problem może być taki iż nie każdy może sobie pozwolić bo np. ma ileś tam urlopu, rodzice boja się na tak długo puszczać. I może wtedy nastąpić sytuacja iż niektórzy będą wyjezdzać w połowie i bedziemy musieli za nich domki oplacac. A co do dluzej to przewazniej latwiej wtedy wytargowac lepsza cene za domek:evil_lol:
-
Ja na całe szczęście mam 30min autobusem tylko;) Dlatego będę przytomnym fotografem;)
-
[quote name='Elitesse']dawno nie bylam w Poznaniu na wystawie - czy tam w dalszym ciagu jest osobna hala ze stoiskami czy sa rozrzucone po roznych halach ?[/quote] W jednej hali;)
-
Dla psów 7dni w takiej grupie psów i ludzi to jest już stres. A co dopiero więcej. Wystarczy popatrzeć jakie CS'y psy wysyłały, nieraz dochodziło do kłótni,że aż moja noga oberwała.
-
Dużo widzę dogomaniaków będzie. Ja mam nadzieje,że w tym roku równie dużo stoisk będzie z asortymentem zoologicznym:evil_lol:
-
Udało mi się w końcu uchwycić całą czekoladową bandę razem :evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='zaba14'] Kara tak swoja droga psy trzymaja Ci sie niezle!! :)[/quote] Spike niestety już tak dobrze się nie trzyma, chłopak ma anemie, nowotworowy już jest, ale ma siłę życia i specjalnie po nim nie widać (jedynie,że jest chudy i pochłania wszytko wielkimi porcjami).
-
[quote name='SZPiLKA23']To gdzie to w koncu bedzie bo juz nie wiem:diabloti: najlepiej dzie za ile i kiedy :eviltong:[/quote] Zauważ iż ten temat ma za ledwie parę dni...dopiero szukamy ośrodków... a kiedy w sierpniu...za ile max do 250zl...
-
moja 12/13latka;) jeszcze ma siłę by hasać po polach [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7173.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7177.jpg[/IMG]
-
A i proszę by zapisywały się osoby pewne, a nie takie co o zapisze się, a później kłamią jak z nut, ze tu choroba, tam inny pilniejszy wyjazd. Zapisy długo trwają więc nie mna odrazu co bez przemyślenia;)
-
Ej ja nie chce być sama:placz::placz::placz: ja mojej Asi nie oddam! kto będzie grzał plecki Diuczka? z kim bede w cocy gadac o życiu?:placz::placz:
-
[quote name='Okamia']Zwykle można na wystawach w plenerze :razz: Już nie mogę się doczekać:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jakieś specjalne życzenia co do zdjęć??[/quote] Ja mam życzenie! ja mam:evil_lol: poproszę siebie na zdjęciu:lol::lol::lol:
-
Właśnie dostałam maila od dogomaniaczki iż w okresie letnim aż do września wszystko mają prawie pozarezerwowane:-( Ale bynajmniej możemy gdzieś robić mini zloty w innym sezonie:evil_lol: A drugim ośrodku wiem,że trzy domki są zaogrodzone, a drugie trzy nie w koło jest parę prywatnych kwater ale są nieużywane nawet w sezonie. I spytałam się o cene za dobe ;)więc czekam na odpowiedz
-
[quote name='Asia & Ginger'][B]Kara[/B], to wiesz już czy nas chcą czy nie? Dzwoniłaś czy pisałaś maile? Do obu czy tylko do tego ośrodka dogomaniaczki? Trzeba dzwonić i od razu pytać o cenę, bo jak mamy osądzić czy w ogóle bierzemy dany ośrodek pod uwagę, skoro nawet nie znamy ceny? Cena to podstawa![/quote] Asia dzisiaj jest święto więdz wydzwaniać nie będę, wczoraj rónież nie wydzwaniałam gdyż godzina była nieprzyzwoita na takie sprawy. Póki co korespondowałam wczoraj mailami by upewnić się czy coś takiego możliwe, a jest, teraz mogę dopiero pytać się o konkrety czyli cene, psy luzem itp.
-
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7171.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7176.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7177.jpg[/IMG] KONIEC
-
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7115.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7127.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7130.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7158.jpg[/IMG]
-
Ruchome czekoladki, takich nigdzie w sklepie nie znajdziecie:evil_lol: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7120.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7112.jpg[/IMG] czekająca na rzut [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7121.jpg[/IMG] czekający na rzut [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7123.jpg[/IMG] czekająca jak oni pobiegną:evil_lol: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7122.jpg[/IMG]
-
Spike [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7085.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7086.jpg[/IMG] największa debilka co z resztą widać:evil_lol: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7089.jpg[/IMG] chwila zamyślenia [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7094.jpg[/IMG] Starucha ale powera ma [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7173.jpg[/IMG]
-
Wysiliłam się dzisiaj i wzięłam na spacer na spacer aparat ;) Standardowo wzięłam się za focenie Saby [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7007.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7061.jpg[/IMG] siwy profil [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7038.jpg[/IMG] Delta biegnąca się przywitać z pieskiem [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7040.jpg[/IMG] trójka debili [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7051.jpg[/IMG]