-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
[quote name='smallpati'] Kara starsi są lepsi :loveu: ja preferuje od 32 do 45 lat :evil_lol:[/quote] Ja ostatnio o dziwo młodszych:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='olekg89']Rubik jest brzydki bleeeeeh :cool1:[/quote] nie lubisz starych farbowanych lalusiów? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='rose']Właśnie się uczę na koło z psychologii:eviltong: mogę Wam zrobić test IQ:evil_lol: ale Wasz wynik pewnie będzie się wahał w granicach 25-39 czyli niepełnosprawność intelektualna w stopniu znacznym:evil_lol: dla pocieszenia dodam, że to wcale nie najgorzej, bo stopień znaczny to nie jeszcze nie głęboki:evil_lol::diabloti:[/quote] Biedne dzieci z nich:shake: Ale takie chociaż na części się jeszcze nadają, bo mózgu raczej się nie przeszczepia:evil_lol:
-
Jednak dobrze,że Maciusia nie biorę :evil_lol:
-
[quote name='Asia & Ginger']Kara zawsze możecie spać na jednym łóżku. :cool3:[/quote] za dużo publiczności :lol::lol::lol: Spoko będzie okazja do poznania:cool3:
-
[quote name='Estera']:multi: Gratuluję! A miejsce się znajdzie, więc się zastanów :eviltong: Początkowo miało przecież jechać 11 osób, potem 10 ... :eviltong:[/quote] Spoko zaplanował sobie inny wyjazd;)
-
[quote name='Saint'][URL]http://homikus.pl/_host/zakaz-pedalowania.jpg[/URL] :lol:[/quote] Popieram :cool3::cool3::cool3:
-
[quote name='rose']Przyjdź, przyjdź:evil_lol: to za kolanko Cię złapię to za coś innego:diabloti: miło będzie:loveu::evil_lol:[/quote] Chyba podziękuje :scared:
-
[quote name='rose'] mi się też czasem kobiety podobają:oops::diabloti: [/quote] Już nigdy do Ciebie nie przyjdę! :shake::shake::shake: bojam się
-
Wywołaliście wilka z lasu:evil_lol: Niestety zasmucę Was moi drodzy, gdyż no Karolcia zajęta jest, więc nie ma co wymyślać:evil_lol:. Chciałam nawet na sylwka wziąć ale nie ma tyle miejsc ;)
-
Ale fajny ten krabik w faunaboxie:loveu: [quote name='smallpati']rose twój uśmiech to jest taki wredny :evil_lol:[/quote] Rose wredna? ależ skądże ;)
-
Ten dla Frania super, lecz ten dla suni no nie wiem jakoś mnie nie powala (chyba przez te kwiatki:evil_lol:).
-
[quote name='Rinuś'][B][I] Akurat w tym temacie niewiele się pisze,a Ty akurat wiesz bo plotkujesz z Rose.:cool1: Wielki mi wyczyn.[/I][/B][/quote] No tak przecież my non stop siedzimy u siebie na kawkach, co chwile na gg gadamy no i przez telefon:evil_lol: myślisz,że my nie mamy co robić tylko plotkować o wirtualnym życiu dogomanii? Troszkę inaczej widzimy świat i mamy troszkę inne tematy do rozmów a nie główny przewodzący temat dogomania:evil_lol: Toć to dziecinada myśleć, i trząść się co piszą o mnie na forum, kto mnie obgaduje i tam takie;) Akurat w tym temacie zostało tyle napisane,że wiem o co chodzi :cool3:
-
Haha ja nie wiele tutaj czytając chyba wiem o co chodzi:evil_lol:
-
Wpadłam tutaj zobaczyć czego fajnego uczycie swoje pociechy;) Ja mam ostatnio klikerowego doła, nie wiem co by fajnego nauczyć. Sztuczek bardzo mało umiemy gdyż ja nie mam cierpliwości, znaczy jak ktoś mi pokaże jak to oczywiście aż mi się chce, ale gdy ja kombinuje coś co widzę w necie nie bardzo mi wychodzi:roll:
-
Zmobilizowałam się dzisiaj i powysyłałam maile, do paru ośrodków wyszukanych w necie:evil_lol::lol:
-
I rudy głupi Zdzich [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9082.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9083.jpg[/IMG]
-
Sabat nowy członek rodzinki [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9076.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9079.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9067.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9072.jpg[/IMG]
-
[quote name='infers1995']Agresywne spaniele?:roll:[/quote] a nie słyszałaś o syndromie? który występuje dość często u spanieli?;)
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Dokładnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: To co niby po czasie niszczy się i efekt już znika ?:evil_lol: Ktoś po prostu bardzo swój produkt reklamuje coś mi się wydaje;)
-
Wróciłam:evil_lol::evil_lol: Mam telefon jako taki (:angryy:), rachunek z zeszłego miesiąca mnie o zawrót głowy doprowadził:evil_lol: . Ostatnio mało szukałam, gdyż czasu nie miałam bo ciągle w pracy siedzę:shake: ale wezmę się od przyszłego tyg ostro do roboty ;)
-
[quote name='smallpati']no chyba że tak ;)[/quote] nawet wiem,że są limity co do tych smyczy :lol:
-
[quote name='smallpati']cena zapewne zależy od ilości kryształków ;)[/quote] Wiem jakie modele mają;) znam cenę skupu tych smyczy i znam ceny marży;) w końcu pracuje w tej sieci:evil_lol:
-
[quote name='diabelkowa'] pani powiedziala ze 200 specjalnie pytalam a z zoologa mnie wyniesli znajomi pozniej :P autentycznie wyniesli...[/quote] Exclusive jest po ok 130zł, a z swavorskiego są po 400, bo za niewiele mniej są kupione od przedstawiciela:cool3:
-
[quote name='M&T']Tylko, żeby od morza za daleko nie było, bo nie chcę tłuc się z kudłaczem po 18 godz pociągiem :shake:[/quote] Spoko nie będziesz;););) Proszę nie męczcie już pytaniami a może Bieszczady, może Białystok itp;). Powiedziałam w jakich rejonach mniej więcej można się zlotu spodziewać;)