Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. KaRa_

    kliker

    [quote name='zerduszko']Fajnie, typo po co komenda tak szybko :razz: Chyba, że tak uczysz ;)[/quote] Zawsze tak robię ;)
  2. KaRa_

    kliker

    A tutaj takie tam [url=http://www.youtube.com/watch?v=KNcN92LdOSo]YouTube - Kliker[/url] jak widać na końcu troszkę za bardzo utrwaliła mu się w głowie świadomość tylnej łapy:oops:
  3. KaRa_

    kliker

    Dzisiaj zaczęliśmy się uczyć po przeczytaniu artykułu w MP ;) [URL="http://www.youtube.com/watch?v=WdBCW3MuqjA"]YouTube - zdi 0001[/URL]
  4. KaRa_

    kliker

    [quote name='Talia.']KaRa_, masz super napalonego na prace psa. I mi się zdaje czy on w pewnym momencie podnosił 2 lewe łapy na raz?:razz: Gratki.[/QUOTE] Podnosił i przednią i tylną:roll: bo się zapędzał i robił do kwiatka tylną, a do kominka przednią, na szczęście już dawno problem wyeliminowany ;) Fakt napalony jest, gorzej już ja :lol:
  5. KaRa_

    KWPR Głogów 2009

    Wielkie dzięki :multi:
  6. KaRa_

    KWPR Głogów 2009

    Czy mogłabym prosić o stawkę owczarków australijskich typu amerykańskiego? nie wiele ich ponoć było ;)
  7. KaRa_

    kliker

    [url=http://pl.youtube.com/watch?v=DZhvFbS8mWE]YouTube - Podnoszenie tylniej łapy - Duke[/url] Nasza 2sesja podnoszenia tylnej łapy, pierwsza była do pudełka, druga już do kwiatka ;). Teraz idzie nam znacznie lepiej gdyż potrafi utrzymać łapę dość długo, i przy tym dość zgrabnie wygląda;)
  8. Bardzo sympatyczna sędzina ;) Lubi psy mocne,z obfitą szatą. Średnio maca psy, dużą uwagę zwraca na ruch.
  9. [quote name='komar']buzi dostaniesz od Karolinki:diabloti::diabloti:[/QUOTE] Biedna Okamia :evil_lol:
  10. [quote name='rose'] Kara wcisnela jej ze ma nadcisnienie a po zmierzeniu ciśnienia miala o wiele za niskie a ta się nie skapnęła:eviltong:[/QUOTE] na widok białego fartuszka troszkę mi ciśnienie spadło :evil_lol:
  11. Jest bardzo miły i kulturalny dla wystawców. Wypytuje o dokładny wiek psa przed zaczęciem oceny, troszkę maca, podchodzi do psów bardzo pewnie. Zwraca bardzo uwagę na zachowanie na ringu psów. Dość szybko ocenia, jakoś specjalnie psy dużo okrążeń nie robią. Dentysta. [URL="http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/aussie2kopia.jpg"]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/aussie2kopia.jpg[/URL]
  12. Czyli MARS przejmuje royala?
  13. [quote name='Iwona1984']nie widze :([/QUOTE] Już poprawione ;)
  14. Chciałam zaznaczyć iż w ciągu paru miesięcy to już druga podwyżka cen... U mnie np. junior york kosztował 0.5kg 21,50 to teraz podskoczyło do 24zł.
  15. Jakby interesowało kogoś jak sędzia wygląda to tutaj mam na zdjęciu ;) [URL="http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/aussie20kopia.jpg"]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/lodz/aussie20kopia.jpg[/URL]
  16. Śliczne te małe rodezjanki :loveu:
  17. [quote name='Estera']błagam pisz chociaż po polsku i poprawnie :shake: UDŹWIGNĘŁA.[/quote] mam dysortografie, a na siostry komputerze nie mam podkreślania błędów;) Przepraszam za off , jutro założę stosowny temat o psie, który potrzebuje wizyty u weterynarza bo jednak zima jej nie służy.
  18. [quote name='rose']chcecie zobaczyć moje psy, proszę, zapraszam, adres jest podany na pierwszej stronie wątku, niczego sie nie wstydzę zaproszę nawet na kawe:p mam wstawić zdjęcie Twojej delty przywiązanej do drzewa??[/QUOTE] Przepraszam ona ma do budy, no i ma z deczka dłużyszy łańcuch;) nawet z Asią rozmawialiśmy jak wiązać łańcuchy bo ona też ma doświadczenie przy Arnim, by łańcuchy się nie wykręcały ;) na zlocie też Delta była wiązana na łańcuchu, więc Karilka nie byłaś pierwsza tylko,że ona miała troszkę lżejszy bo takiego jak miał Dollar to by nie udzwigła :evil_lol:
  19. [quote name='Karilka']Zdjęcie przedstawia dość zadbanego psa na łańcuchu, na pewno nie 1 metrowym. Mój pies też siedział na łańcuchu na Zlocie i do TOZu nikt nie zgłosił:evil_lol:[/QUOTE] To zrobie jej na dniach zdjęcie jak będę szła do sklepu;) Pies ma świeżb, oczy zapadnięte w ropie, rane na karku która od roku się nie goi (komar musiał ją jeszcze widzieć), cycki do ziemi, i wydaje mi się,że doszedł jej reumatyzm bo dziwnie kuśtyka, mam porównanie do mojej suki w tym samym wieku.
  20. [quote name='komar']hmm... Jak bywałem u Ani to jakoś tenże piesek nie był na łańcuchu tylko sobie chodził po ogrudku, przed domem:) no chyba że ja mam coś nie tak z oczami:)[/QUOTE] No tak doprysowałam sobie łańcuch zapomniałam:lol: a Maksia widziałeś? ostatnio ja Ani psa z ulicy ściągałam bo prawie samochód ją potrącił bo szła na śmietniki.
  21. [quote name='Karilka']KaRa może mój pies nie jest z jakimiś zaje.istymi papierami, nie jest zbyt doskonały, ma czasem jakieś odpały ale kocham go nad życie. Mój pies jest dla mnie najlepszy. Nie potrzebuje mieć rodowodu i pięknej sierści abym go kochała. Ropienie oczu w jego wypadku to niedobór masy... Nie musi Ci sie podobać. Wystarczy że ubóstwiam go ja... Takiego, jakim jest:loveu:[/QUOTE] Mi się dollar podoba bo bardzo zawadiacko wygląda ;) ale ja nie pisze o chorym Twoim psie, a Ani bo jest stanie bardzo ciężkim. a moje prośby i jeszcze jednej dogomaniaczki niestety nie wiele dają...
  22. [quote name='olekg89']A przepraszam ty trzymasz psy w kojcu na łańcuchu.w garażu i wszędzie gdzie tylko można.To jest humanitarne według ciebie?:diabloti:[/QUOTE] W kojcu w ocieplanuch budach, w domu, no i fakt jedna na dworze na łańcuchu lecz na noc w domu ;) A tutaj Ani sunia jak jeszcze była w dobrej kondycji;) [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/bbb/c17.jpg[/IMG] Teraz pilnie jest jej potrzebna wizyta u weterynarza... więc może namówicie Anie by w końcu poszła? jesli jesteście dobrymi dogomaniakami bo mi mówi ciągle jedno i to samo "że wstyd iść z nią do weterynarza". Na prawdę jest z nią źle i nie żartuje...
  23. [quote name='KaRa_']A główno mnie obchodzą dogomaniacy, którzy mają psy które ledwo się na nogach trzymają, mają wielką ranę na karku, zaropiałe oczy...i twierdzą że z takim psem wstyd już iść do weterynarza, a drugiegi psa trzymają na metrowym łańcuchu który depcze po swoich kupach. Może zdjęcia mam dać?[/QUOTE] tego oczywiście nikt nie skrytykuje a ponoć dogomania;)
  24. A główno mnie obchodzą dogomaniacy, którzy mają psy które ledwo się na nogach trzymają, mają wielką ranę na karku, zaropiałe oczy...i twierdzą że z takim psem wstyd już iść do weterynarza, a drugiegi psa trzymają na metrowym łańcuchu który depcze po swoich kupach. Może zdjęcia mam dać?
  25. Jako usher tego forum mogę się i tutaj wypowiadać,jesli widze coś na swój temat ;) a nie powiedziałam,że wszyscy a niektórzy ;) a temat zlotu mnie bardzo interesuje więc sobie go poczytuje ;)
×
×
  • Create New...