-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
[quote name='Darvin']fotki obadane :evil_lol: widać że było wesoło ;) i chciałbym tylko dodać że bardzo dobry ten canon 400d :p[/QUOTE] Ale tam jeszcze nie ma wstawionych zdjęć z Canona. Chyba,że ja coś źle zrozumiałam:evil_lol:
-
[quote name='olekg89']Kara ma MACIUSIA i nie ma czasu na głupoty:diabloti:[/QUOTE] yyyy:razz: Spoko jutro wezmę się za pełną aktualizację ;) dzisiaj w połowie mi posta głupi komputer zgasł :angryy: więc przełożyłam to na jutro bo sporo pisania:evil_lol:
-
[quote name='anetta']Jakieś problemy z grawitacją macie :evil_lol::evil_lol: A jak waga Sharon? :cool3: Spadła?[/QUOTE] Trzyma się w normie ma 12kg :evil_lol: jak na sterylizowaną suczkę udaje nam się ładnie trzymać wagę ;) Nie jest szczupła, ale nie jest gruba ;) Teraz jak na nią patrzę nie mogę uwierzyć iż ona potrafiła ważyć 16-17kg :oops::oops::oops:
-
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0052.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9900.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0058.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0039.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0011.jpg[/IMG]
-
Najukochańsza, a najmniej jej w galerii:lol: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9892.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9955.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9953.jpg[/IMG] Moja " inteligentna" Era [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9935.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9940.jpg[/IMG]
-
Troszkę czekolady;) [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9412.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9424.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9434.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9446.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9457.jpg[/IMG]
-
[quote name='Lorien:)']Szkoda, ze tak daleko. Ale jesli sie z Gloria i psami nie pogubimy na dworcach to z pewnoscia bez wzgledu na odleglosc dotrzemy na zlot:evil_lol:[/QUOTE] I to się nazywa dobre podejście do sprawy:lol:
-
[quote name='Sweetaśna']Kara a masz zdjecia domku w środku jak wygląda:) a i jeszcze jak w domku jest natrysk to nie ma wc? i na odwrót?:roll:[/QUOTE] Ubikacja podobna jak w Sierakowie czyli kibeek, prysznic, umywalka, lustro, grzejnik ;) A i domek 8osobowy jest na prawdę bardzo duży;)
-
[quote name='Pusiakowa']a przed chwila mówilas, ze tyle osób chcialo lipiec :roll: Gubisz sie w swoich klamstwach.. juz nic nie pisze :cool1:[/QUOTE] Kłamstwach? hahaha Rose - lipiec Asia-lipiec Kara-lipiec Basia-lipiec dalej wymieniać? słucham osób które widzą,że na 100% pojadą... czyli te np. powyżej wymienione plus ja jak widać. Asia lipiec zaproponowała, reszta osób się zgodziła, jakiś problem? nie chcesz nie jedz, nikt Ci nie karze... albo zorganizuj sobie swój własny zlot jak jakies problemy. Kiedyś było tylko tak,że było zaproponowane z góry miejsce i żadnego ale nie było...
-
Lekko miejsce przybliżę zdjęciami: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9799.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9738.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9740.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9752.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9816.jpg[/IMG]
-
[quote name='Sweetaśna']Kara odpowiesz mi?[/QUOTE] Tego nie wiem, bo to Asia zaproponowała lipiec;) A ile dni to pewnie pełen tydzień.
-
[quote name='Pusiakowa']sama mówisz, ze malo osób jedzie! czyli dla Ciebie liczy sie tylko atrakcyjne miejsce?! :crazyeye: :roll:[/QUOTE] Liczy się miejsce gdzie nas chcą, psy mogą biegać luzem i atrakcyjne z racji położenia również bo: -lasy - woda a dla wielu osób to kryterium by jechać - szlaki na masywie Ślęży
-
[quote name='baffi2']Fakt. No ale jeśli zlot jest w Wielkopolsce lub jak poprzednio na Śląsku, to oczywiste jest to, że najwięcej osób będzie właśnie z tamtego rejonu.! :razz: Hmm pisałaś w wątku że wysyłasz maile do ośrodków, stąd wniosek że nie chciało Ci się dzwonić... A na maile to większość ośrodków wogóle nie odpisuje:roll: Jeśli tak bardzo Ci nie pasuje rachunek za telefon to przecież nikt Cie nie zmuszał żebyś się brała za organizacje, równie dobrze mógł to zrobić ktoś inny... Ok, ja już nic nie pisze:cool1:[/QUOTE] Zlot chcecie, to wydzwaniam... najlepiej jest gdy ktoś organizuje, i później się dupę truje bo mi nie pasuje, bo coś , bo tamto. Sorry dziecko ale Ty mnie pouczać nie będziesz, co ja mam robić :crazyeye: . Nie chesz nie jedz, albo zrób swój zlot na swoim podwórku byś miała jak najbliżej:shake: A teraz zlot jest w Dolnośląskim mimo,że z tego miejsca mało osób przyjeżdża, ale za to miejsce jest baaardzo atrakcyjne. Niestety pod Łodziom nie było atrakcyjnych miejsc, nie chcieli nas, abo sumy były kosmiczne,że za 7dni na łebka wychodziło ponad 300zł i bez luksusów.
-
Sweetaśna bardziej wolelibyśmy w lipcu, albo koniec sierpnia ewentualnie;)
-
[quote name='Pusiakowa']ja bym wolala sierpien.. ale oczywiscie bedzie lipiec..? :roll:[/QUOTE] Więcej osób zapowiedziało się za lipcem gdyż jest cieplej, nie koliduje z wystawami. Zauważyłam,że dla Ciebie a to za daleko, a to zły termin;)
-
[quote name='baffi2']A mi się wydaje że się da - centrum PL i nikt nie miałby bardzo daleko:razz: Zresztą, na początku były obietnice że będzie w centralnej części, a ta nagła zmiana to tylko dlatego że znalźliście fajny ośrodek gdzie indziej, a Tobie nie chciało się nawet dzwonić do innych ośrodków, kiedy szukaliśmy miejsca na zlot...?:roll:[/QUOTE] Najwięcej osób zawsze jest z Śląska i Wielkopolski no to wybraliśmy pośrednie miejsce. Znaleźliśmy idealny ośrodek na zlot, są lasy, górki,polany i woda. A skąd wiesz,że mi się nie chciało dzwonić? może wysłać Ci rachunki za telefon? bo ja żeby było dobrze dla wszystkich tez koszty ponoszę, których nikt nie zwraca.
-
[quote name='diabelkowa']KaRa postaraj sie cos w sierpniu ok ? ;)[/QUOTE] Myślimy nad lipcem. A co do ośrodka, no sorry ale nigdy nie uda się tak zrobić by każdy miał blisko. Miejsce zostało wybrane, właścicielka ośrodka zgadza się. Nie mam zamiaru błagać Was byście jechały mimo,że daleko. Jak komuś zależy to pojedzie ;)
-
No no nowe zdjęcia:multi::multi::multi: I Raja jest:loveu:
-
Co do kłótni powyżej: Figa faktycznie w Kasie wpatrzona jak w obrazek, widziałam więc wiem co mówię ;) Hakera też widziałam dość często przy pracy w ciężkich warunkach suki w cieczce. Cobrad masz całkowitą rację ;) Mi pasuje sobota i niedziela.
-
[url=http://sulistrowice.eu/index.html]OWŚ Sulistrowice - www.sulistrowice.eu[/url]
-
[quote name='Patikujek']To może zanim wyjadę Kara jeszcze się w Pozku spotkamy???[/QUOTE] Nie bardzo mogę się gdziekolwiek ruszyć.
-
[quote name='Darvin']ja myślałem że Ty się sylwestrujesz.....[/QUOTE] sylwestrowałam, lecz stan zdrowia mi nie pozwolił i dzisiaj wróciłam
-
[quote name='Sweetaśna']więcej szczegółów można prosić??:p i termin:D[/QUOTE] Nie dziś, bo zaraz na pogotowie jade:roll:
-
Ośrodek wybrany ;) sprawdzony przez nas i psy. Witam Wszystkich;)
-
[quote name='rose']fajny jest, bo to mi się pierwszy podobał i przez niego zaczęłam do sphinx'a chodzić:diabloti::diabloti:[/QUOTE] Aniu jutro trza iść na obiadek, niech nas obsłuży :evil_lol: