-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
[quote name='olekg89']Proszę Cię kiedy ty szalałaś.Nigdy nie byłaś i nie będziesz discodupeczką.To ,że poleżałaś pod pralką uważasz za szalenie?I co uważam ,ze wydoroślałaś?hmmm nie sądze zachowujesz się jak gówniara mimo 21lat na karku.[/QUOTE] Discodupeczką być nie chcę i być nigdy nie chciałam ( z resztą widać to po mnie:evil_lol:). Wiesz by być fajnym nie trzeba mięć figury osy i ważyć 45kg, i mieć mózg jak ziarnko gorczycy ;). A szalało się w życiu szalało, ale nie w takim sensie by upić się na umór i nie pamiętać wczoraj ;) przepraszam ja se nie robię zdjęć z kiełbasą tak by wyglądała na męski członek <- to jest dziecinne ;) Lecz to nie wątek na przepychanki, tylko VIIzlotu dogomaniaków
-
[quote name='Karilka']KaRa przepraszam ale nie znam Cię na tyle, aby Cię oceniać... Po prostu wstrzymuję się od jakichkolwiek opinii na Twój temat. Przepraszam, czy to źle? Nie rozumiem w tym momencie Twojej postawy...:roll:[/QUOTE] Karilka nie powiedziałam tego w formie złości czy czegoś podobnego ;) a tego iż tak to zabrzmiało jakbyśmy się na oczy nie widziały a mielismy do tego dwie okazje ;) A,że nasze pieski się nie lubią to już legenda :lol:
-
[quote name='olekg89']Karina-niestety nie można nikomu ufać:angryy:I po kilku latach znajomości osoba ,może pokazać się z całkiem innej strony.;) Ja uważam ,że może nie zawsze Karolino bylaś toksyczna ale od co najmniej roku jesteś fałszywa,i nakręcasz wszystkich ,żeby być tą fajną.Żal mi cię.Ale cóż...[/QUOTE] Aleksandrze człowiek czasem dorasta i zmienia podejście do niektórych spraw ;). Nie wiem przeszło mi to upijanie co kiedyś uwielbiałam, troszkę uspokoiłam się, już nie szaleje tak jak kiedyś ;) Nie wiem może praca mnie zmieniła bo w końcu w śród ludzi, a nie wśród usherów ;)
-
[quote name='rose']zawsze byłaś toksyczna..[/QUOTE] Ktoś mnie tego nauczył :cool3:
-
[quote name='Karilka'] [SIZE=1]Olek, Tyszanie jak dla mnie są ok, mimo wszystko co o nich sądzisz... Natomiast KaRy nie znam i oceniać nie będe;)[/SIZE]. [SIZE=1]...Za to znam troszke Diuczka:diabloti:[/SIZE][/QUOTE] [SIZE="1"]No tak w ogóle się nie znamy :evil_lol: Na wystawie do mnie nie podeszłaś, Dillerek nie rzucił się na Diuczka gdy rozmawiałam przy torze agility, a no i na polu pomidorków :evil_lol::evil_lol: [/SIZE] te nasze burki coś nie przypadły sobie do gustu :lol: :lol:
-
[quote name='olekg89'] może tylko Kara i Tyszanie są toksyczni:evil_lol:[/QUOTE] O kurcze ale szybko toksyczniałam :lol: :lol:
-
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0359.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0367.jpg[/IMG] Cała czekoladowa trójca [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0379.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0380.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0400.jpg[/IMG]
-
Misiek [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0327.jpg[/IMG] Deltucha robi sobie masaże [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0340.jpg[/IMG] Szefowa stada [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0343-1.jpg[/IMG] Saba i Delta [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0346.jpg[/IMG] Spike [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0356.jpg[/IMG]
-
Moje czekoladki na spacerku;) Zaczynamy od Spika;) [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0296.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0297.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0303.jpg[/IMG] Delta również się kręciła [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0311.jpg[/IMG] i Sabcia [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0320.jpg[/IMG]
-
[quote name='Anashar']Sugarr - ja mam Sigmę 70-300 i jak na szklo za 400zł jestem zadowolony,[/QUOTE] Na allegro ten obiektyw średnio kosztuje 500-600zł. Gdzie tak tanio?:cool3:
-
Ja mam pytanie czy STIFF-LOTION dla psów o sierści długiej i szorstkiej nada się dla ow.australijskiego? potrzebuje czegoś co pomoże mi usztywnić sierść na kryzie i na portkach ;)
-
Kusi mnie ta wystawa, lecz nie wiem jak tam z dojazdem. PKP kursuje do Zielonej Góry, a później mam nadzieje,że jakieś autobusy kursują do Drzonkowa.
-
[quote name='Jureja']Mi pasuje ta niedziela:-).[/QUOTE] Ja chyba mam wolną niedziele ;) Ja jestem za laskiem marcelińskim albo Wartą. W pierwszym miejscu na pewno spokojniej na takie rzeczy czy cokolwiek z tego wyjdzie ;)
-
[quote name='Rinuś'][I][B]A Jorczek to czasem chodził na własnych łapkach? :eviltong: bo na każdej focie ktoś ją dusi i trzyma na rękach :evil_lol:[/B][/I][/QUOTE] York no oczywiście, nawet biegał po trawie... ha nawet z moim owczarkiem się bawił, toć to pies a nie maskotka. Jak widać nie tylko ona była na rękach:roll: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9726.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9727.jpg[/IMG]
-
Dzięki za uprzedzenie mnie o założeniu nowego tematu i w ogóle :razz: Ja i 150psów do domku, na moje łóżeczko.
-
[quote name='Rinuś']:loveu::loveu::loveu: [I][B]To czy ja pojadę zależy od tego czy Komar będzie jechał...[/B][/I][/QUOTE] No tak bo to Twój adwokat :evil_lol:
-
[quote name='Rinuś'][I][B]Jadę bez zapchleńca bo nie jadę wcale...[/B][/I][/QUOTE] Po po co tamten post? :shake::shake::shake:
-
[quote name='zakla']Tez na to licze:lol: W kazdym razie jeszcze rdm i beda wszystkie kolorki- bo Su namowila swa niebieska laciata siostre na walentynkowa:evil_lol:[/QUOTE] No proszę ;) czyli szykuje się spotkanie w miłym gronie ;)
-
[quote name='Estera']Kara nie mam tutaj władzy. Możemy jedynie zamknąć ten wątek (poprosić kogoś) i założyć nowy i niech aktualizuje ktoś kto ma siły.[/QUOTE] Zamykać nie;) Postaram dopchać się do siostry kompa tam wszystko działa, a nie jak u Pawełka mam 90% rzeczy po blokowanych i później wszędzie problemy.
-
Wkurza mnie ta dogomania:angryy::angryy::angryy: Co robie edytuje i robie wyślij, to mnie wylogowuje :angryy::angryy: a jak pisze normalnego posta od początku jest wszystko ok. Estera modzie aktualizuj bo ja już nie mam siły :angryy::angryy::angryy::angryy:
-
[quote name='zakla']Kara, wybierasz sie do Bydzi? ;)[/QUOTE] Chciałabym bo wydaje mi się,że tam za dużej konkurencji mieć nie będę :evil_lol: tylko warunki mnie odstraszają...
-
A ja mam pytanie czy dużo maca psy?