-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
[quote name='diabelkowa']aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zapomnialam wam powiedziec ze bylam w silesi kilka dni temu i widzialam ta flexi z krysztalkami swavorskiego czy jak to sie tam pisze :P kosztowala okolo 200 zlotych :P ale to malutkie jest![/quote] Raczej wątpię że 200zł, mamy je drożej;)
-
[quote name='Karilka']Jeziorsko Kara obdzwoniłaś?[/quote] Znalazłam dwa namiary które wyglądały fajnie, no lecz w jednym z tyloma psami nie wolno, drugim młodzieży bez rodziców nie chcą:angryy:
-
[quote name='ewelinabuck']ostatnia klase liceum zaocznego juz w tamtym roku bym skonczyla ale nie bylo mi dane:eviltong:[/quote] Dlaczego wybrałaś zaoczne?;)
-
[quote name='olekg89']Zgniła i odpadła:diabloti:[/quote] Pewnie już przyszyta :evil_lol: pryśnięta perfumę piknie pachnie i wygląda jak nówka :evil_lol:
-
QT są dość trwałe, wiem bo sprzedaje je w sklepie którym pracuje;)i psina przez rok nosiła póki nie zgubiła. Tylko radze zwykłe chromowane, nie jakieś kolorowe;)
-
[quote name='Tinka:)']przeczytaj posty nad twoim...[/quote] lecz też pare wyżej postów są pozytywne opinie;)Ja miałam na tym szczeniaka i rewelacja, szczególnie po kurczaku bo po jagnięcinie tył;) Szczeniak fajnie wyglądął po tej karmie, lecz np. jedna moja sunia bardzo długo się przyswajała na tą karmę dość długo miała luźne kupki itp, po miesiącu już było ok. Sierść ładna, i maaało bąków:evil_lol:
-
....................................
-
[quote name='Shel'] Moje rogzy przyszyły jakieś pół roku temu, ale nie dawałam fotek ,więc czas najwyższy :) . Nie brałam jednak szelek, wzięłam zacisk. [URL]http://i33.tinypic.com/1gj4fr.jpg[/URL] [URL]http://i34.tinypic.com/2s0by2s.jpg[/URL][/quote] Pól roku mineło, i jeszcze psu nie założyłaś?:lol:
-
[quote name='smallpati'] Kara ale dostałaś ID chociaż :loveu: tylko jak go podzielisz na 6(?) psów :evil_lol:[/quote] Dostatnie ten , który ostatnio swoje zgubił :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Najlepsza jest piłka, dla psów za mała ale za to kot ma radoche:lol:
-
[quote name='Rinuś'][B][I]No nie wyglądają zaciekawie...a to dlatego, że one nie są grawerowane...tylko jakoś inaczej to robią i dlatego się zamazują napisy...[/I][/B] [B][I]A tak ładnie na zdjęciu na allegro wyglądają :evil_lol:[/I][/B][/quote] No nie wyglądają, ale za taką cenę:evil_lol: To jest grawerowane lecz nie tak głęboko i nie jedną,że tak to nazwę igłą.I kolejny ich mankament to to,iż są duże:roll:
-
[quote name='psiulka'] [B]KaRa_ [/B]gratulacje! Pochwal się jak już dostaniesz nagrodę. :razz: [/quote] Dzisiaj doszła nagroda z Telezoo i Rogz:multi: Troszkę się łudziłam, iż będzie jakaś obróżka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale tak czy siak się ciesze bo nagrody fajne, chociaż tych smaków Hiltonów nigdy psom nie daje :evil_lol: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/nagroda.jpg[/IMG]
-
Po niecałych dwóch miesiącach użytkowania:roll: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/ident.jpg[/IMG] Jak dla mnie kiepskie :roll:
-
[quote name='psiulka']Mogłabyś pokazać? ;)[/quote] Do jutra postaram się zdjęcie zrobić, ale bynajmniej nie polecam
-
[quote name='katik']ja niedawno kupiłam taki identyfikator [URL="http://www.allegro.pl/item488148518_metalowy_identyfikator_dla_psa_lub_kota_gwiazdka.html"]Metalowy identyfikator dla psa lub kota - gwiazdka (488148518) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote] Moje trzy psy mają, cóż mogę powiedzieć po 2miechach dość mocno napisy starte.
-
5lat byliśmy w Morsku, raz byliśmy w Sierakowie a teraz szukam;)
-
[quote name='Rinuś'][B][I] Nie nie będzie mnie bo bym chyba oszalała z Wami :shake: a z Tobą to już w ogóle :shake: mam iście doborowe towarzystwo na Sylwestra :loveu:[/I][/B][/quote] Hahaha no da się oszaleć da:evil_lol:.
-
Również i mój pies był u tego Pana. Pan fajnie podchodzi do psów, sprawdza uzębienie, maca psa, i dużo biegania;). Mój pies który ma dystans do mężczyzn był u tego Pana bardzo wyluzowany, dał się ładnie wymacać.
-
Ja bym się sądziła taki mój charakter:diabloti::diabloti::diabloti: A jak już wiadomo o kogo chodzi:diabloti: mam nadzieje,że nie spędzamy tym samym miejscu sylwka bo ktoś tam, ktoś tam mówił,że ponoć masz być:crazyeye:
-
Oj oj:evil_lol: widocznie czymś zasłużyłaś:eviltong: Mnie telefon uratował na zlocie było na szczęście tylko troszkę krwi i siniak, który miałam aż 2tyg na udzie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A doszły mnie słuchy,że kimś się znajomym spotykasz:cool3:
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
KaRa_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Te psy mają u Was dobrze z spacerami;) W Poznaniu psy 24h zamknięte w małych klitkach:shake: a wolontariatu nie chcą, bo wszystkie machlojki wyjdą na wierzch :angryy: -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
[quote name='gossia']Co Ja mam zrobić!!?? Przypominam mam 11 lat. Czy ktoś tego nie rozumie!!??[/quote] Ty się kryjesz tym,że masz 11lat??? no przepraszam ale tutaj są młodsze osoby które więcej pomagają niż Ty. I sa bardziej odpowiedzialne, a nie piszą zróbcie to tamto bo ja mam 11 lat i nic zrobić nie mogę. Rozumiemy,że masz 11lat ale gdy się czysta Ciebie to się wydaje,że masz mniej... -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
KaRa_ replied to gossia's topic in Już w nowym domu
A Ty sama nie mogłaś pomóc? jak byłaś zbanowana to miałaś duuużo czasu -
[quote name='rose']To była składka od nas wszystkich:eviltong:[/quote] Aż się wzruszyłam:placz:
-
[quote name='rose']cdn. i właśnie następuje.. w poprzednim odcinku słyszeliśmy o dramatycznym wypadku telefonu Kary.. Kara załamana tak dużym wydatkiem, niestety rezygnuje ze zlotu i tym samym rezygnują wszyscy, bo nikt przecież nie odważy się pojechać bez swojego guru.. Koniec dogomaniackich spotkań.. Wszystko przez Kare:-(:placz:[/quote] Nie bój Ty się mój paziu :evil_lol: Sama dzisiaj dałaś mi kasę wiec mam za co :lol::lol:
-
[quote name='rose']Karze się telefon zepsuł i nie może dzwonić:evil_lol:[/quote] Zaczęło się od dwóch najważniejszych klawiszy, później ekranik troszkę szwankował, ostatnio doszło całkowite zgaszenie się ekranika a wczoraj przy rozmowie z Rose telefonik się rozładował i nie da się włączyć :placz::placz::placz::placz:i biedna Kara jest narażona na nowy wydatek:-(